galon răzbuna acuzaţiile volei zalau salaj Auzi de la Investi blugi

Trei zile pline de volei. Turneul de promovare pentru Divizia A1 se joacă  la Zalău. PROGRAMUL
Trei zile pline de volei. Turneul de promovare pentru Divizia A1 se joacă la Zalău. PROGRAMUL

Sălaj: Remat Zalău a câştigat primul punct în Champions League la volei  masculin | Epoch Times România
Sălaj: Remat Zalău a câştigat primul punct în Champions League la volei masculin | Epoch Times România

Premiera in Salaj, se deschide o ”Scoala de Volei” | SportExclusiv

SCM ZALAU VOLEI

CSS Zalău, pe primul loc în Campionatul de minivolei

ŞTIRI despre CS Volei Municipal Zalău | Facebook

Voleiul de sub Meseş are viitor. Juniorii de la CSS Zalău s-au calificat la  turneul final! - Sportul Salajean - stiri sportive salaj
Voleiul de sub Meseş are viitor. Juniorii de la CSS Zalău s-au calificat la turneul final! - Sportul Salajean - stiri sportive salaj

SCM Zalău a învins Explorări Baia Mare, în sferturile Cupei României la  volei masculin – Someșeanul.ro
SCM Zalău a învins Explorări Baia Mare, în sferturile Cupei României la volei masculin – Someșeanul.ro

CEV - Confédération Européenne de Volleyball

Turneu amical de volei masculin la Zalau – Someșeanul.ro

Volei Club Zalău organizează turneul al doilea din Seria Vest a Diviziei  A2. PROGRAMUL - Sportul Salajean - stiri sportive salaj
Volei Club Zalău organizează turneul al doilea din Seria Vest a Diviziei A2. PROGRAMUL - Sportul Salajean - stiri sportive salaj

CS Remat Zalău - Wikipedia

Adversar cu „greutate” pentru Zalău în cupele europene. SCM Volei Zalău  întâlnește Modena în Cupa CEV
Adversar cu „greutate” pentru Zalău în cupele europene. SCM Volei Zalău întâlnește Modena în Cupa CEV

Volei Municipal Zalău continuă aventura europeană - Sălaj News

Volei Municipal Zalău, obligată să restituie Primăriei peste 100.000 de lei  pentru o finanţare primită în 2015 – Magazin Sălăjean
Volei Municipal Zalău, obligată să restituie Primăriei peste 100.000 de lei pentru o finanţare primită în 2015 – Magazin Sălăjean

Sălaj: Acuzaţii de delapidare privind finanţarea echipei Volei Municipal  Zalău | Newsweek Romania
Sălaj: Acuzaţii de delapidare privind finanţarea echipei Volei Municipal Zalău | Newsweek Romania

Sport
Sport

volei zalau – Magazin Sălăjean

Sălaj: Preşedintele ACS Volei Zalău şi soţia sa, social-democrata Daniela  Coţa, arestaţi în dosarul de delapidare | AGERPRES • Actualizează lumea.
Sălaj: Preşedintele ACS Volei Zalău şi soţia sa, social-democrata Daniela Coţa, arestaţi în dosarul de delapidare | AGERPRES • Actualizează lumea.

20 ani de la primul titlu naţional din istoria voleiului zălăuan – Magazin  Sălăjean
20 ani de la primul titlu naţional din istoria voleiului zălăuan – Magazin Sălăjean

Campionatul de volei a fost înghețat – Volei Municipal Zalău rămâne fără  medalie Zalau, Stiri Zalau, Stiri Salaj, Ziar Zalau, Ziar Salaj
Campionatul de volei a fost înghețat – Volei Municipal Zalău rămâne fără medalie Zalau, Stiri Zalau, Stiri Salaj, Ziar Zalau, Ziar Salaj