Poleniza a urca salvare vlad dragomir nu prinde lotul u21 mercenar Schimb Neesențial

Naționala U19 e la un pas de Euro. Căpitanul Vlad Dragomir ne arată o  generație matură, care știe ce vrea - Lead.ro
Naționala U19 e la un pas de Euro. Căpitanul Vlad Dragomir ne arată o generație matură, care știe ce vrea - Lead.ro

ROMANIA U21 3-3 BELGIA U21 | MESERIASII ROMANIEI! Olaru si Ciobanu inscriu  in 2 minute si Romania ramane neinvinsa! Toate fazele VIDEO | Sport.ro
ROMANIA U21 3-3 BELGIA U21 | MESERIASII ROMANIEI! Olaru si Ciobanu inscriu in 2 minute si Romania ramane neinvinsa! Toate fazele VIDEO | Sport.ro

Vlad Dragomir, un nou SUPER MECI in Italia! Inca o pasa de gol pentru  Perugia si viseaza la promovare | Sport.ro
Vlad Dragomir, un nou SUPER MECI in Italia! Inca o pasa de gol pentru Perugia si viseaza la promovare | Sport.ro

Dezastru pentru Vlad Dragomir și Benzar! Perugia a retrogradat în Serie C

Galatasaray e gata sa puna banii jos pentru un international roman U21!  Fotbalistul este dorit de inca 7 echipe din Europa! | Sport.ro
Galatasaray e gata sa puna banii jos pentru un international roman U21! Fotbalistul este dorit de inca 7 echipe din Europa! | Sport.ro

România U21 - Belgia U21 3-3. Rădoi rămâne neînvins

Doar 5 echipe din Liga 1 vor să-și lase jucătorii să meargă la Tokyo! Când  trebuie să anunțe Rădoi lotul olimpic - Eurosport
Doar 5 echipe din Liga 1 vor să-și lase jucătorii să meargă la Tokyo! Când trebuie să anunțe Rădoi lotul olimpic - Eurosport

Budescu, ironizat după ce nu a prins lotul României: „E gras ca mine”

VIDEO Vlad Dragomir, fost internațional U21, primul gol pentru ciprioții de  la Pafos - HotNews.ro
VIDEO Vlad Dragomir, fost internațional U21, primul gol pentru ciprioții de la Pafos - HotNews.ro

SPANIA U21 - ROMANIA U21 1-0 | Fara multi jucatori importanti, nationala  lui Radoi a pierdut dupa o faza fixa! Rus a ratat o ocazie mare pe final |  Sport.ro
SPANIA U21 - ROMANIA U21 1-0 | Fara multi jucatori importanti, nationala lui Radoi a pierdut dupa o faza fixa! Rus a ratat o ocazie mare pe final | Sport.ro

ROMÂNIA U21 // FOTO „Curaj, câinele fricos” a ajuns în cantonamentul  naționalei de tineret! Cătălin Căbuz s-a alăturat lotului lui Mirel Rădoi
ROMÂNIA U21 // FOTO „Curaj, câinele fricos” a ajuns în cantonamentul naționalei de tineret! Cătălin Căbuz s-a alăturat lotului lui Mirel Rădoi

Lotul naționalei U19 pentru Turneul de Elită. Nu lipsesc Vlad Dragomir,  Moruțan și "Messi al portarilor"
Lotul naționalei U19 pentru Turneul de Elită. Nu lipsesc Vlad Dragomir, Moruțan și "Messi al portarilor"

19 milioane = 219 milioane! România U21 ia un prim punct la debutul de la  EURO 2021 chiar cu Olanda U21 (Țările de Jos), una dintre favoritele  turneului, scor 1-1
19 milioane = 219 milioane! România U21 ia un prim punct la debutul de la EURO 2021 chiar cu Olanda U21 (Țările de Jos), una dintre favoritele turneului, scor 1-1

Ce fac stranierii | Mihăilă, gol pentru Parma! Răzvan Marin, assist genial  vs. Lazio! + Stanciu, GOL din penalty
Ce fac stranierii | Mihăilă, gol pentru Parma! Răzvan Marin, assist genial vs. Lazio! + Stanciu, GOL din penalty

Trei ani de la acel EURO U21 fantastic. Unde sunt acum protagoniștii acelor  performanțe? - Eurosport
Trei ani de la acel EURO U21 fantastic. Unde sunt acum protagoniștii acelor performanțe? - Eurosport

România U21 - Danemarca U20 1-0! Tricolorii lui Rădoi au trecut "examenul"  cu nordicii. Drăguș a marcat unicul gol al partidei
România U21 - Danemarca U20 1-0! Tricolorii lui Rădoi au trecut "examenul" cu nordicii. Drăguș a marcat unicul gol al partidei

Marea absenta a nationalei Romaniei U21 de la UEFA EURO 2019: "Mi-au dat  lacrimile! Era ultima mea sansa!" | Sport.ro
Marea absenta a nationalei Romaniei U21 de la UEFA EURO 2019: "Mi-au dat lacrimile! Era ultima mea sansa!" | Sport.ro

Live Blog România - Germania în Grupa A de la EURO U21 din Ungaria.  Tricolorii lui Adrian Mutu au ratat calificarea | FOTO&VIDEO
Live Blog România - Germania în Grupa A de la EURO U21 din Ungaria. Tricolorii lui Adrian Mutu au ratat calificarea | FOTO&VIDEO

U21 la EURO 2021 | VIDEO Tricolorii au remizat cu Germania, 0-0, și  părăsesc EURO neînvinși | Federația Română de Fotbal
U21 la EURO 2021 | VIDEO Tricolorii au remizat cu Germania, 0-0, și părăsesc EURO neînvinși | Federația Română de Fotbal

Regula U21 văzută prin ochii unui jucător schimbat în primele minute și  dorit de Empoli: „Eu am avut șansa să joc 8, 10, 12 minute” | INTERVIU  EXCLUSIV
Regula U21 văzută prin ochii unui jucător schimbat în primele minute și dorit de Empoli: „Eu am avut șansa să joc 8, 10, 12 minute” | INTERVIU EXCLUSIV

Vlad Dragomir a semnat! Unde a ajuns mijlocașul crescut de Arsenal, care a  fost dorit de FCSB și Universitatea Craiova
Vlad Dragomir a semnat! Unde a ajuns mijlocașul crescut de Arsenal, care a fost dorit de FCSB și Universitatea Craiova

Ce spune Vlad Dragomir despre faptul că nu a fost convocat de Adrian Mutu  la România U21
Ce spune Vlad Dragomir despre faptul că nu a fost convocat de Adrian Mutu la România U21

Clujeanul Mihai Butean, lăsat în afara lotului de Rădoi pentru EURO-U21  după un sezon excelent
Clujeanul Mihai Butean, lăsat în afara lotului de Rădoi pentru EURO-U21 după un sezon excelent

UCRAINA U21 - ROMÂNIA U21. Ne batem cu „copiii” lui Mircea Lucescu! Cum  arată lotul selecționat de Ruslan Rotan
UCRAINA U21 - ROMÂNIA U21. Ne batem cu „copiii” lui Mircea Lucescu! Cum arată lotul selecționat de Ruslan Rotan