traducător reacţiona Neliniştit vitova scor tenis scurta răsfăţa puțini

Petra Kvitova a câştigat turneul WTA de la Eastbourne (Anglia). Cu ce scor  s-a impus în finală
Petra Kvitova a câştigat turneul WTA de la Eastbourne (Anglia). Cu ce scor s-a impus în finală

Australian Open 2022 | ”Joacă fix ce-i place!” Sorana Cîrstea, lăudată de  Petra Kvitova după victoria categorică din primul tur - Antena Sport
Australian Open 2022 | ”Joacă fix ce-i place!” Sorana Cîrstea, lăudată de Petra Kvitova după victoria categorică din primul tur - Antena Sport

Sorana Cîrstea a câștigat doar 5 game-uri contra Petrei Kvitova la  Cincinnati, după ce a învins-o scor 6-2, 6-2 în Australia | Sport.ro
Sorana Cîrstea a câștigat doar 5 game-uri contra Petrei Kvitova la Cincinnati, după ce a învins-o scor 6-2, 6-2 în Australia | Sport.ro

Favoriții Petra Kvitova, dublă campioană la Wimbledon, eliminată la ediția  din 2021 în primul tur de Sloane Stephens - Eurosport
Favoriții Petra Kvitova, dublă campioană la Wimbledon, eliminată la ediția din 2021 în primul tur de Sloane Stephens - Eurosport

Petra Kvitová - Wikipedia

Kvitová si obnovila zranění. Ve Fed Cupu na Slovensku nenastoupí - Deník.cz

Sorana Cîrstea, fără şanse în duelul cu Kvitova, de la Cincinnati

Petra Kvitova, dusă pe culmile disperării de Ana Bogdan: „Mă bucur că  meciul e gata, m-a terminat psihic!” | Sport.ro
Petra Kvitova, dusă pe culmile disperării de Ana Bogdan: „Mă bucur că meciul e gata, m-a terminat psihic!” | Sport.ro

WIMBLEDON 2014. Petra Kvitova a invins-o in finala pe Eugenie Bouchard, scor  6-3; 6-0 - Stirileprotv.ro
WIMBLEDON 2014. Petra Kvitova a invins-o in finala pe Eugenie Bouchard, scor 6-3; 6-0 - Stirileprotv.ro

Petra Kvitova a triumfat la Eastbourne

Kvitova nu dă nicio șansă României: "După prima zi, scorul va fi 2-0 pentru  Cehia"
Kvitova nu dă nicio șansă României: "După prima zi, scorul va fi 2-0 pentru Cehia"

SIMONA HALEP - PETRA KVITOVA LIVE SCORE la WUHAN | DCNews

Sorana Cîrstea - Petra Kvitova 2-6, 3-6! "Sori", eliminată în turul 2 la  Cincinnati după o oră de joc - Antena Sport
Sorana Cîrstea - Petra Kvitova 2-6, 3-6! "Sori", eliminată în turul 2 la Cincinnati după o oră de joc - Antena Sport

Favoriții Petra Kvitova merge în turul 3 la US Open 2021! Cehoaica,  victorie cu compatrioata Kristyna Pliskova - Eurosport
Favoriții Petra Kvitova merge în turul 3 la US Open 2021! Cehoaica, victorie cu compatrioata Kristyna Pliskova - Eurosport

Sorana Cîrstea - Petra Kvitova 2-6, 3-6, în turul 2 la Cincinnati

Ana Bogdan, eșec într-un meci nebun cu Petra Kvitova. Irina Bara, învinsă  de Paula Badosa în turul 2 la Wimbledon | Sport.ro
Ana Bogdan, eșec într-un meci nebun cu Petra Kvitova. Irina Bara, învinsă de Paula Badosa în turul 2 la Wimbledon | Sport.ro

Video | Ashleigh Barty - Petra Kvitova 6-4, 6-2 | Liderul mondial, a doua  jucătoare calificată în "Careul de Ași"
Video | Ashleigh Barty - Petra Kvitova 6-4, 6-2 | Liderul mondial, a doua jucătoare calificată în "Careul de Ași"

WTA Cincinnati: Petra Kvitova, prima finalistă după ce a trecut de Madison  Keys - HotNews.ro
WTA Cincinnati: Petra Kvitova, prima finalistă după ce a trecut de Madison Keys - HotNews.ro

Irina Begu - Petra Kvitova 3-6, 1-6. Românca, eliminată din primul tur de  la Doha după mai puțin de o oră! - Antena Sport
Irina Begu - Petra Kvitova 3-6, 1-6. Românca, eliminată din primul tur de la Doha după mai puțin de o oră! - Antena Sport

WTA Dubai: Petra Kvitova, abandon în turul al doilea / Zi nefastă pentru  favorite (Rezultate) - HotNews.ro
WTA Dubai: Petra Kvitova, abandon în turul al doilea / Zi nefastă pentru favorite (Rezultate) - HotNews.ro

Petra Kvitova of Chezh Republic play against Irina-Camelia Begu of Romania  during the St.Petersburg Ladies Trophy 2022 tennis tournament. Final score:  (Irina-Camelia Begu 2-0 Petra Kvitova). (Photo by Maksim Konstantinov / SOPA
Petra Kvitova of Chezh Republic play against Irina-Camelia Begu of Romania during the St.Petersburg Ladies Trophy 2022 tennis tournament. Final score: (Irina-Camelia Begu 2-0 Petra Kvitova). (Photo by Maksim Konstantinov / SOPA