Dreapta A inflori Orașul turneu tenis simonabhalep În cinstea Datat comandant de vas

Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff și s-a calificat în sferturile de  finală ale turneului de la Madrid | Digi24
Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff și s-a calificat în sferturile de finală ale turneului de la Madrid | Digi24

Simona Halep, eliminare INCREDIBILĂ la US Open! O debutantă de pe locul 124  WTA a produs șocul startului de turneu!
Simona Halep, eliminare INCREDIBILĂ la US Open! O debutantă de pe locul 124 WTA a produs șocul startului de turneu!

Simona Halep s-a înscris la alte două turnee în 2021! Cum arată programul  campioanei noastre - Eurosport
Simona Halep s-a înscris la alte două turnee în 2021! Cum arată programul campioanei noastre - Eurosport

Simona Halep, a treia româncă în istorie participantă la Turneul  Campioanelor
Simona Halep, a treia româncă în istorie participantă la Turneul Campioanelor

Simona Halep și-a aflat posibila adversară din turul doi la Roland Garros

Pe ce loc termină Simona Halep 2020. E oficial, ăsta e clasamentul în  tenisul feminin - IMPACT
Pe ce loc termină Simona Halep 2020. E oficial, ăsta e clasamentul în tenisul feminin - IMPACT

Simona Halep a câștigat turneul de tenis de la Toronto, după o finală  adjudecată în trei seturi - STIRILE TRANSILVANIEI
Simona Halep a câștigat turneul de tenis de la Toronto, după o finală adjudecată în trei seturi - STIRILE TRANSILVANIEI

Simona Halep a câștigat al 24-lea turneu WTA din carieră, la Toronto/ Halep  va urca pe locul 6 în clasamentul mondial
Simona Halep a câștigat al 24-lea turneu WTA din carieră, la Toronto/ Halep va urca pe locul 6 în clasamentul mondial

Simona Halep a câștigat Turneul de la Toronto

Tenis: Simona Halep s-a retras din turneul de la Cincinnati (WTA) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep s-a retras din turneul de la Cincinnati (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

WTA Cincinnati: Adversară schimbată pentru Simona Halep după ce Karolina  Muchova s-a retras din turneu - HotNews.ro
WTA Cincinnati: Adversară schimbată pentru Simona Halep după ce Karolina Muchova s-a retras din turneu - HotNews.ro

Meciurile anului în tenis. Simona Halep şi Sorana Cîrstea joacă vineri. La  ce oră vor fi partidele – Capital
Meciurile anului în tenis. Simona Halep şi Sorana Cîrstea joacă vineri. La ce oră vor fi partidele – Capital

Tenis: Simona Halep a câştigat turneul de la Toronto (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep a câştigat turneul de la Toronto (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Traseu anevoios pentru Simona Halep la turneul WTA1000 din Toronto

Simona Halep va participa la un nou turneu! Decizia importantă pe care a  luat-o înainte de Wimbledon
Simona Halep va participa la un nou turneu! Decizia importantă pe care a luat-o înainte de Wimbledon

Simona Halep ar putea lipsi la Turneul Campioanelor: „Toată lumea este  puțin nesigură în privința Chinei!”
Simona Halep ar putea lipsi la Turneul Campioanelor: „Toată lumea este puțin nesigură în privința Chinei!”

Simona Halep a anunţat care sunt următoarele turnee la care va participa  după Australian Open 2022 - Antena Sport
Simona Halep a anunţat care sunt următoarele turnee la care va participa după Australian Open 2022 - Antena Sport

Simona Halep a fost eliminată de Caroline Garcia în primul tur al turneului  de tenis de
Simona Halep a fost eliminată de Caroline Garcia în primul tur al turneului de tenis de

News Alert | Simona Halep s-a retras din semifinalele turneului de la Bad  Homburg cu 3 zile înainte de Wimbledon
News Alert | Simona Halep s-a retras din semifinalele turneului de la Bad Homburg cu 3 zile înainte de Wimbledon

Simona Halep, OUT până în octombrie! La ce turneu va reveni după operația  la nas - Eurosport
Simona Halep, OUT până în octombrie! La ce turneu va reveni după operația la nas - Eurosport

Simona Halep, victorie cu nervi la debutul în turneul de la Washington!

Simona Halep, prima confirmare pentru 2022! Unde va participa în premieră +  anunțul organizatorilor - Eurosport
Simona Halep, prima confirmare pentru 2022! Unde va participa în premieră + anunțul organizatorilor - Eurosport

Programul Simonei Halep înainte de participarea la US Open. Românca a  anunțat la ce turnee va juca | Sport.ro
Programul Simonei Halep înainte de participarea la US Open. Românca a anunțat la ce turnee va juca | Sport.ro

Ce urmează pentru Simona Halep pe plan sportiv după divorțul de Toni Iuruc  - HotNews.ro
Ce urmează pentru Simona Halep pe plan sportiv după divorțul de Toni Iuruc - HotNews.ro