alee T aparat turnee tenis roma 2018 puncte Politicos A intari ingrosata

Turnee de tenis şi punctajele aferente acestora

Afla pentru ce puncte se lupta fetele noastre in turneele de tenis

WTA Roma: Gabriela Ruse, aproape de tabloul principal - HotNews.ro

Turneul de tenis de la Roma: marea frumuseţe şi marea harababură - Living  Tennis
Turneul de tenis de la Roma: marea frumuseţe şi marea harababură - Living Tennis

Cu ce șanse pleacă Simona Halep la câștigarea trofeului de la WTA Roma

ATP, comunicat despre acordarea punctelor în turneele pe iarbă din Anglia!  Ce s-a stabilit - Eurosport
ATP, comunicat despre acordarea punctelor în turneele pe iarbă din Anglia! Ce s-a stabilit - Eurosport

Simona Halep, dominată și învinsă de finalista Australian Open, Danielle  Collins, în turul 2 la Roma | Sport.ro
Simona Halep, dominată și învinsă de finalista Australian Open, Danielle Collins, în turul 2 la Roma | Sport.ro

Salt important pentru Simona Halep în clasamentul WTA. Ce loc va ocupa după  Turneul de la Roma - B1TV.ro
Salt important pentru Simona Halep în clasamentul WTA. Ce loc va ocupa după Turneul de la Roma - B1TV.ro

Simona Halep, eliminată în turul al doilea al turneului de la Roma. Și Ruse  a părăsit competiția, după ce a fost învinsă de lidera WTA | Digi24
Simona Halep, eliminată în turul al doilea al turneului de la Roma. Și Ruse a părăsit competiția, după ce a fost învinsă de lidera WTA | Digi24

Simona Halep poate rămâne lider mondial WTA până în 2019. Toate calculele  după ce la US Open 2018 rivalele au fost eliminate – Tenis, tenis, tenis
Simona Halep poate rămâne lider mondial WTA până în 2019. Toate calculele după ce la US Open 2018 rivalele au fost eliminate – Tenis, tenis, tenis

Tenis: Gabriela Ruse, în ultimul tur al calificărilor la Roma (WTA) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Gabriela Ruse, în ultimul tur al calificărilor la Roma (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Simona Halep a câştigat turneul WTA de la Roma | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep a câştigat turneul WTA de la Roma | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep, în turul secund al turneului WTA 1.000 de la Roma | Cuget  Liber
Simona Halep, în turul secund al turneului WTA 1.000 de la Roma | Cuget Liber

Simona Halep s-a calificat în sferturile de finală ale turneului WTA 1.000  de la Madrid
Simona Halep s-a calificat în sferturile de finală ale turneului WTA 1.000 de la Madrid

WTA Roma - stiri Simona Halep, tablou, scoruri, rezultate, meciuri, finala

LIVEBLOG Turneul De Tenis De La Roma 2018. Svitolina și Nadal, Laureații De  La Foro Italico | Libertatea
LIVEBLOG Turneul De Tenis De La Roma 2018. Svitolina și Nadal, Laureații De La Foro Italico | Libertatea

Toate rezultatele înregistrate marți la turneul WTA de la Roma. Elise  Mertens și Sloane Stephens au fost eliminate
Toate rezultatele înregistrate marți la turneul WTA de la Roma. Elise Mertens și Sloane Stephens au fost eliminate

Azi, nu! Marius Copil părăsește turneul de la Roma în primul tur al  calificărilor. Un plus
Azi, nu! Marius Copil părăsește turneul de la Roma în primul tur al calificărilor. Un plus

Simona Halep s-a calificat în semifinale la Roma | Digi24

Simona Halep a câștigat turneul de la Roma. Pliskova a abandonat -  Stirileprotv.ro
Simona Halep a câștigat turneul de la Roma. Pliskova a abandonat - Stirileprotv.ro

S-au stabilit finalele turneului de la Roma atât la feminin, cât și la  masculin!
S-au stabilit finalele turneului de la Roma atât la feminin, cât și la masculin!