dispărea pence Clancy trofeu tenis madrid Evadare din pușcărie Circumferinţă agrafă

Simona Halep, reacție moderată după ce a învins-o categoric pe Paula Badosa  la WTA Madrid - HotNews.ro
Simona Halep, reacție moderată după ce a învins-o categoric pe Paula Badosa la WTA Madrid - HotNews.ro

Madrid Open (tenis) - Wikipedia

Finală supriză la Madrid: ce jucătoare se vor lupta pentru trofeu

Misiune infernală pentru Simona Halep la Madrid. Nu va fi cap de serie în  capitala Spaniei. Ce premieră va bifa românca - Playsport
Misiune infernală pentru Simona Halep la Madrid. Nu va fi cap de serie în capitala Spaniei. Ce premieră va bifa românca - Playsport

Ce a făcut Ion Țiriac cu celebrul trofeu din aur și diamante de la Madrid!

Simona Halep, CAMPIOANĂ la Madrid. Al câtălea trofeu al carierei îl câștigă

Tenis: Cori Gauff, adversara Simonei Halep în optimi la Madrid (WTA) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Cori Gauff, adversara Simonei Halep în optimi la Madrid (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Aryna Sabalenka a cucerit turneul de la Madrid! Ce cupă a primit după ce  Ion Țiriac a retras trofeul din aur
Aryna Sabalenka a cucerit turneul de la Madrid! Ce cupă a primit după ce Ion Țiriac a retras trofeul din aur

Ion Ţiriac a prezentat noul trofeu pentru turneul ATP de la Madrid

Video | Ons Jabeur - Ekaterina Alexandrova 6-2, 6-3, în semifinale la Madrid

PREZENTARE Mutua Madrid Open - Turneul "de casă" al Simonei Halep  (campioana ultimelor două ediții); Rafael Nadal, în luptă cu recordurile pe  zgură - HotNews.ro
PREZENTARE Mutua Madrid Open - Turneul "de casă" al Simonei Halep (campioana ultimelor două ediții); Rafael Nadal, în luptă cu recordurile pe zgură - HotNews.ro

Simona Halep a câștigat turneul de la Madrid! A învins-o cu 6-2, 6-4 pe  Dominika Cibulkova
Simona Halep a câștigat turneul de la Madrid! A învins-o cu 6-2, 6-4 pe Dominika Cibulkova

Simona Halep s-a calificat în sferturile de finală ale turneului WTA 1.000  de la Madrid
Simona Halep s-a calificat în sferturile de finală ale turneului WTA 1.000 de la Madrid

Tenis: Simona Halep şi Sorana Cîrstea şi-au aflat adversarele din primul  tur de la Madrid (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep şi Sorana Cîrstea şi-au aflat adversarele din primul tur de la Madrid (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep castiga din nou turneul lui Tiriac de la Madrid

Simona Halep a câștigat primul trofeu din acest an: Turneul de la Shenzhen,  cu 6-0 în decisiv - Forbes.ro
Simona Halep a câștigat primul trofeu din acest an: Turneul de la Shenzhen, cu 6-0 în decisiv - Forbes.ro

Cele mai interesante, originale şi năstruşnice trofee din tenis -  Treizecizero
Cele mai interesante, originale şi năstruşnice trofee din tenis - Treizecizero

S-a aerisit” tabloul turneului WTA de la Madrid. Care sunt cele 3 adversare  de bătut de către Simona Halep pentru a cuceri trofeul | Sport.ro
S-a aerisit” tabloul turneului WTA de la Madrid. Care sunt cele 3 adversare de bătut de către Simona Halep pentru a cuceri trofeul | Sport.ro

Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff și s-a calificat în sferturile de  finală ale turneului de la Madrid | Digi24
Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff și s-a calificat în sferturile de finală ale turneului de la Madrid | Digi24

Simona Halep, adversar de calibru în sferturi la WTA Madrid. S-a stabilit  ora de start - Fanatik.ro
Simona Halep, adversar de calibru în sferturi la WTA Madrid. S-a stabilit ora de start - Fanatik.ro

Ons Jabeur e în marea finală la Madrid! Parcurs fabulos pentru jucătoarea  care a eliminat-o pe Simona Halep - Eurosport
Ons Jabeur e în marea finală la Madrid! Parcurs fabulos pentru jucătoarea care a eliminat-o pe Simona Halep - Eurosport

Video Simona Halep, în finala de la Madrid

WTA “Mutua Madrid Open” 2021: Aryna Sabalenka a câştigat cel mai important  titlu al carierei, primul pe zgură. Krejcikova / Siniakova, campioane la  dublu | TENISite
WTA “Mutua Madrid Open” 2021: Aryna Sabalenka a câştigat cel mai important titlu al carierei, primul pe zgură. Krejcikova / Siniakova, campioane la dublu | TENISite

Corespondenţă de la Madrid » FOTO Încă un finiș la limita nervilor pentru  Mergea și Bopanna, de data aceasta în meciul direct pentru trofeu, tot  11-9: ”Extraordinar, greu, frumos!”
Corespondenţă de la Madrid » FOTO Încă un finiș la limita nervilor pentru Mergea și Bopanna, de data aceasta în meciul direct pentru trofeu, tot 11-9: ”Extraordinar, greu, frumos!”

Cupa Open Madrid: Ce reprezintă trofeul, 16,5 kg aur, obiecte folosite și  tot ce trebuie știut
Cupa Open Madrid: Ce reprezintă trofeul, 16,5 kg aur, obiecte folosite și tot ce trebuie știut