sarcină împiedica Vorbeste mai tare trofee castigate in tenis Plecare Fascinant pisoi

Tenis: Simona Halep a câştigat turneul de la Wimbledon | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep a câştigat turneul de la Wimbledon | AGERPRES • Actualizează lumea.

Roger Federer, la al 101-lea trofeu. A câștigat Miami Open 2019 | Digi24

Rafael Nadal a câștigat turneul de la Roland Garros | DCNews

Djokovici are răspunsul la eterna întrebare din lumea tenisului: Ce poate  realiza la US Open | adevarul.ro
Djokovici are răspunsul la eterna întrebare din lumea tenisului: Ce poate realiza la US Open | adevarul.ro

Lista campionilor de Grand Slam la simplu masculin - Wikipedia

Cele mai importante momente ale carierei lui Roger Federer! Recordurile lui  "FedEx", câţi bani a câştigat din tenis şi cine sunt singurii români care  l-au învins - Fanatik.ro
Cele mai importante momente ale carierei lui Roger Federer! Recordurile lui "FedEx", câţi bani a câştigat din tenis şi cine sunt singurii români care l-au învins - Fanatik.ro

Federer a triumfat la Miami. Regele tenisului masculin a ajuns la 101 trofee  câștigate în carieră
Federer a triumfat la Miami. Regele tenisului masculin a ajuns la 101 trofee câștigate în carieră

Video | 3 din 3 pentru Federer. Elvețianul e în semifinalele Turneului  Campionilor pentru a 14-a oară din 15 participări
Video | 3 din 3 pentru Federer. Elvețianul e în semifinalele Turneului Campionilor pentru a 14-a oară din 15 participări

Suma astronomică strânsă din tenis de bancherul Djokovic! Sârbul îl  devansează pe Federer și devine lider în clasamentul premiilor totale  câștigate din tenis
Suma astronomică strânsă din tenis de bancherul Djokovic! Sârbul îl devansează pe Federer și devine lider în clasamentul premiilor totale câștigate din tenis

TOPUL sportivilor cu cele mai multe turnee de Grand Slam. Cum a evoluat  lupta Federer – Nadal – Djokovic
TOPUL sportivilor cu cele mai multe turnee de Grand Slam. Cum a evoluat lupta Federer – Nadal – Djokovic

Alex Coman vrea sa dețină un record ieşit din comun • Alex Coman • website  oficial
Alex Coman vrea sa dețină un record ieşit din comun • Alex Coman • website oficial

Top Forbes: câți bani au câștigat jucătoarele de tenis în ultimul an! Pe ce  loc se
Top Forbes: câți bani au câștigat jucătoarele de tenis în ultimul an! Pe ce loc se

Nadal nu va participa la Barcelona Open. Data revenirii sale este încă  incertă
Nadal nu va participa la Barcelona Open. Data revenirii sale este încă incertă

Fostul campion de tenis Boris Becker, găsit vinovat în procesul de faliment  | afaceri.news
Fostul campion de tenis Boris Becker, găsit vinovat în procesul de faliment | afaceri.news

tenis - Trofez-Shop

Eliminaţi de la Roland Garros, Serena Williams şi Roger Federer bat spre  retragerea din tenisul mare | Observatornews.ro
Eliminaţi de la Roland Garros, Serena Williams şi Roger Federer bat spre retragerea din tenisul mare | Observatornews.ro

Felix Auger-Aliassime a câştigat primul trofeu ATP din carieră, la Rotterdam

Cine a câștigat cele mai multe turnee de Grand Slam? Cei mai buni jucători  din lume ce au scris istoria tenisului - LIFE.ro
Cine a câștigat cele mai multe turnee de Grand Slam? Cei mai buni jucători din lume ce au scris istoria tenisului - LIFE.ro

Topul 5 Cei Mai Bogaţi Tenismeni Ai Lumii | Libertatea

Gilles Simon, fost ocupant al locului 6 ATP, și-a anunțat retragerea din  tenis - HotNews.ro
Gilles Simon, fost ocupant al locului 6 ATP, și-a anunțat retragerea din tenis - HotNews.ro

Încă un tenismen de top spune adio sportului! A câștigat de trei ori  turneul de la București
Încă un tenismen de top spune adio sportului! A câștigat de trei ori turneul de la București

Federer A Devenit Al 4-lea Jucător De Tenis Din Istorie Care A Câştigat  Cupa Davis şi Toate Turneele De Grand Slam | Libertatea
Federer A Devenit Al 4-lea Jucător De Tenis Din Istorie Care A Câştigat Cupa Davis şi Toate Turneele De Grand Slam | Libertatea

Rafael Nadal a câștigat Australian Open și devine cel mai titrat jucător de  tenis al tuturor timpurilor | Digi24
Rafael Nadal a câștigat Australian Open și devine cel mai titrat jucător de tenis al tuturor timpurilor | Digi24