Serena Williams, în semifinalele probei de dublu de la Eastbourne. Anunțul  sportivei din SUA - Eurosport
Serena Williams, în semifinalele probei de dublu de la Eastbourne. Anunțul sportivei din SUA - Eurosport

WTA SHENZHEN // Monica Niculescu a produs surpriza și s-a calificat în  semifinalele probei de dublu de la Shenzhen, eliminându-le pe  învingătoarele de la Indian Wells, Miami și US Open
WTA SHENZHEN // Monica Niculescu a produs surpriza și s-a calificat în semifinalele probei de dublu de la Shenzhen, eliminându-le pe învingătoarele de la Indian Wells, Miami și US Open

Tenis / Gabriela Ruse, abandon în optimile de finală ale turneului de la  Roma, la dublu | Cuget Liber
Tenis / Gabriela Ruse, abandon în optimile de finală ale turneului de la Roma, la dublu | Cuget Liber

Tenis: Gabriela Ruse şi Marta Kostiuk s-au calificat în sferturile probei  de dublu la Strasbourg (WTA)
Tenis: Gabriela Ruse şi Marta Kostiuk s-au calificat în sferturile probei de dublu la Strasbourg (WTA)

WTA Varșovia: Ana Bogdan, în sferturi și la dublu - A eliminat principalele  favorite - HotNews.ro
WTA Varșovia: Ana Bogdan, în sferturi și la dublu - A eliminat principalele favorite - HotNews.ro

Australian Open: Simona Halep a fost învinsă în proba de dublu și părăsește  turneul din primul tur | Digi24
Australian Open: Simona Halep a fost învinsă în proba de dublu și părăsește turneul din primul tur | Digi24

Monica Niculescu şi Caroline Dolehide s-au calificat în finala probei de  dublu la Nottingham - News Bucuresti
Monica Niculescu şi Caroline Dolehide s-au calificat în finala probei de dublu la Nottingham - News Bucuresti

Monica Niculescu e campioană la dublu la WTA Astana! Românca a cucerit al  zecelea titlu din carieră - Eurosport
Monica Niculescu e campioană la dublu la WTA Astana! Românca a cucerit al zecelea titlu din carieră - Eurosport

Ana Bogdan a intrat în premieră în Top 150 WTA. La dublu, Raluca Olaru e  prima dintre românce – Tenis, tenis, tenis
Ana Bogdan a intrat în premieră în Top 150 WTA. La dublu, Raluca Olaru e prima dintre românce – Tenis, tenis, tenis

Irina Bara, calificată şi în semifinalele probei de dublu la Valencia (WTA  125) – Oradea in direct
Irina Bara, calificată şi în semifinalele probei de dublu la Valencia (WTA 125) – Oradea in direct

Andreea Roșca s-a calificat în finala probei de dublu a turneului WTA de  Iași
Andreea Roșca s-a calificat în finala probei de dublu a turneului WTA de Iași

Simona Halep a fost învinsă la dublu la Australian Open 2022

Irina Bara, al cincilea trofeu la dublu! A câștigat finala WTA de la  Marbella - Playsport
Irina Bara, al cincilea trofeu la dublu! A câștigat finala WTA de la Marbella - Playsport

Tenis: Bara şi Gorgodze au câştigat finala de dublu la Karlsruhe (WTA 125)  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Bara şi Gorgodze au câştigat finala de dublu la Karlsruhe (WTA 125) | AGERPRES • Actualizează lumea.

WTA Washington: Halep abandonează, Niculescu avansează la dublu - Sport  Clasic
WTA Washington: Halep abandonează, Niculescu avansează la dublu - Sport Clasic

Tenis: Monica Niculescu, învinsă în sferturile probei de dublu la Ostrava ( WTA)

WTA Nottingham: Niculescu cedează în finala de dublu - Sport Clasic

Cori Gauff (18 ani) a pierdut și la simplu, și la dublu, în finalele Roland  Garros, dar a devenit milionară în euro pentru cele două performanțe |  Sport.ro
Cori Gauff (18 ani) a pierdut și la simplu, și la dublu, în finalele Roland Garros, dar a devenit milionară în euro pentru cele două performanțe | Sport.ro

Irina Begu şi Martina Trevisan s-au calificat în optimile probei de dublu  la Cincinnati - News Bucuresti
Irina Begu şi Martina Trevisan s-au calificat în optimile probei de dublu la Cincinnati - News Bucuresti

Monica Niculescu s-a calificat în finala de dublu a turneului WTA de la  Nur-Sultan alături
Monica Niculescu s-a calificat în finala de dublu a turneului WTA de la Nur-Sultan alături

Tenis | Monica Niculescu, în sferturile de dublu la Washington - GdS Sport

Irina Bara, campioană în proba de dublu a turneului de tenis WTA 125 de la  Marbella | Epoch Times România
Irina Bara, campioană în proba de dublu a turneului de tenis WTA 125 de la Marbella | Epoch Times România

Irina Bara, in semifinalele probei de dublu la turneul WTA 125 de...

Simona Halep și Gabriela Ruse au făcut spectacol în primul meci de dublu la  Indian Wells: „Ne-am distrat!” | Sport.ro
Simona Halep și Gabriela Ruse au făcut spectacol în primul meci de dublu la Indian Wells: „Ne-am distrat!” | Sport.ro

Tenis: Monica Niculescu şi Raluca Olaru au pierdut în sferturile probei de  dublu la Granby (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Monica Niculescu şi Raluca Olaru au pierdut în sferturile probei de dublu la Granby (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.