Independent Elaborat Coborâți tenis wimbledon ora meciului suficient intrare progresiv

Simona Halep - Paula Badosa 6-1, 6-2, în optimi la Wimbledon 2022.  Prestație fabuloasă
Simona Halep - Paula Badosa 6-1, 6-2, în optimi la Wimbledon 2022. Prestație fabuloasă

Simona Halep, victorie clară în fața Karolinei Muchova. Românca, meci  excepțional la Wimbledon - Eurosport
Simona Halep, victorie clară în fața Karolinei Muchova. Românca, meci excepțional la Wimbledon - Eurosport

Simona Halep știe cu cine joacă în turul 2 la Wimbledon! Are 5 victorii și  nu a pierdut niciun set în fața ei - Eurosport
Simona Halep știe cu cine joacă în turul 2 la Wimbledon! Are 5 victorii și nu a pierdut niciun set în fața ei - Eurosport

Simona Halep - Paula Badosa 6-1, 6-2, în optimile Wimbledon. Meci colosal  făcut de Simona Halep, care elimină favorita #4 în timp record | Sport.ro
Simona Halep - Paula Badosa 6-1, 6-2, în optimile Wimbledon. Meci colosal făcut de Simona Halep, care elimină favorita #4 în timp record | Sport.ro

Simona Halep, în sferturi la Wimbledon după 6-1, 6-2 cu Paula Badosa

Wimbledon 2022 | Prima mare surpriză de pe tabloul masculin! Hurkacz,  eliminat după un meci cu o desfășurare uluitoare - Eurosport
Wimbledon 2022 | Prima mare surpriză de pe tabloul masculin! Hurkacz, eliminat după un meci cu o desfășurare uluitoare - Eurosport

Sorana Cîrstea și Irina Begu joacă luni la Wimbledon. Programul meciurilor

Cinci jucătoare din România joacă marți, 28 iunie, la Wimbledon. Programul  meciurilor
Cinci jucătoare din România joacă marți, 28 iunie, la Wimbledon. Programul meciurilor

Simona Halep s-a calificat în optimile Wimbledon 2022. Cine este adversara  ei: „Mă atrage” - IMPACT
Simona Halep s-a calificat în optimile Wimbledon 2022. Cine este adversara ei: „Mă atrage” - IMPACT

Simona Halep, calificare fără emoții în „optimile” de la Wimbledon »  Urmează un test de foc!
Simona Halep, calificare fără emoții în „optimile” de la Wimbledon » Urmează un test de foc!

Irina Begu joacă azi în turul III la Wimbledon! La ce oră începe meciul cu  Jelena
Irina Begu joacă azi în turul III la Wimbledon! La ce oră începe meciul cu Jelena

VIDEO Simona Halep, în semifinale la Wimbledon 2022 - Emoții pe finalul  meciului cu Amanda Anisimova - HotNews.ro
VIDEO Simona Halep, în semifinale la Wimbledon 2022 - Emoții pe finalul meciului cu Amanda Anisimova - HotNews.ro

Când se joacă Simona Halep - Amanda Anisimova în sferturile de finală de la  Wimbledon 2022 + Cine transmite la TV
Când se joacă Simona Halep - Amanda Anisimova în sferturile de finală de la Wimbledon 2022 + Cine transmite la TV

Halep - Serena Williams, finală Wimbledon 2019. Când joacă Simona | DCNews

Program Wimbledon, luni, 8 iulie.La ce oră joacă Roger Federer, Novak  Djokovic, Rafael Nadal și Horia Tecău
Program Wimbledon, luni, 8 iulie.La ce oră joacă Roger Federer, Novak Djokovic, Rafael Nadal și Horia Tecău

Miza financiară a meciului de la Wimbledon dintre Simona Halep și Magdalena  Frech
Miza financiară a meciului de la Wimbledon dintre Simona Halep și Magdalena Frech

Când debutează Simona Halep la Wimbledon 2022!

Când se joacă Simona Halep - Magdalena Frech, în turul 3 la Wimbledon 2022.  Românca, neînvinsă în confruntările directe - Fanatik.ro
Când se joacă Simona Halep - Magdalena Frech, în turul 3 la Wimbledon 2022. Românca, neînvinsă în confruntările directe - Fanatik.ro

Simona Halep s-a calificat în faza sferturilor de finală la Wimbledon.  Victoria în faţa ibericei Paula
Simona Halep s-a calificat în faza sferturilor de finală la Wimbledon. Victoria în faţa ibericei Paula

Wimbledon - ultimele știri de la Wimbledon: meciuri, rezultate și situația  de pe tablourile feminine și masculine - Antena Sport
Wimbledon - ultimele știri de la Wimbledon: meciuri, rezultate și situația de pe tablourile feminine și masculine - Antena Sport

Ora de start a meciului Simona Halep - Paula Badosa, în optimile de finală  de la Wimbledon! Anunțul organizatorilor - Eurosport
Ora de start a meciului Simona Halep - Paula Badosa, în optimile de finală de la Wimbledon! Anunțul organizatorilor - Eurosport