Simona Halep s-a calificat în semifinale la Toronto, după ce a învins-o pe  americanca Cori Gauff | Digi24
Simona Halep s-a calificat în semifinale la Toronto, după ce a învins-o pe americanca Cori Gauff | Digi24

SIMONA HALEP - CORI GAUFF, WIMBLEDON 2019 // VIDEO Simona Halep - Cori Gauff,  în optimi la Wimbledon
SIMONA HALEP - CORI GAUFF, WIMBLEDON 2019 // VIDEO Simona Halep - Cori Gauff, în optimi la Wimbledon

Simona Halep - Cori Gauff, WTA Madrid. REZULTAT FINAL. Meci de senzaţie |  DCNews
Simona Halep - Cori Gauff, WTA Madrid. REZULTAT FINAL. Meci de senzaţie | DCNews

Întâlnire între românce la Indian Wells:... | News.ro

Simona Halep, impresionată de Cori Gauff. “O adversară de temut” Atuul  remarcat de româncă
Simona Halep, impresionată de Cori Gauff. “O adversară de temut” Atuul remarcat de româncă

Video | Ce a declarat Cori Gauff înaintea meciului cu Simona Halep, căreia  nu i-a putut lua niciun set până acum
Video | Ce a declarat Cori Gauff înaintea meciului cu Simona Halep, căreia nu i-a putut lua niciun set până acum

Video | Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 7-6. Românca s-a calificat în  semifinalele turneului de la Toronto
Video | Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 7-6. Românca s-a calificat în semifinalele turneului de la Toronto

Video&Foto | Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4. Românca se califică în  ”sferturi” la Madrid după un nou meci excelent
Video&Foto | Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4. Românca se califică în ”sferturi” la Madrid după un nou meci excelent

Simona Halep, primele declaraţii după ce a învins-o pe Cori Gauff | DCNews

Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4. "Simo" este în sferturile de finală de  la Madrid Open 2022. Victorie de senzaţie a româncei! - Antena Sport
Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4. "Simo" este în sferturile de finală de la Madrid Open 2022. Victorie de senzaţie a româncei! - Antena Sport

Simona Halep - Cori Gauff, în optimile de finală de la WTA Madrid

Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4. Simona Halep trece testul psihologic:  revine de la 1-4 în setul 2 și se califică în sferturi la Madrid | Sport.ro
Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4. Simona Halep trece testul psihologic: revine de la 1-4 în setul 2 și se califică în sferturi la Madrid | Sport.ro

Simona Halep a explicat de ce Cori Gauff e "o adversară de temut"! Ce a  declarat românca înaintea duelului din optimi - Eurosport
Simona Halep a explicat de ce Cori Gauff e "o adversară de temut"! Ce a declarat românca înaintea duelului din optimi - Eurosport

Simona Halep e în semifinale la Toronto după o victorie superbă!

Simona Halep - Cori Gauff, în optimi la Madrid! Live Video Online.

Simona Halep, în optimi la Indian Wells după ce a trecut de Cori Gauff -  Duel cu Sorana Cîrstea după aproape 12 ani - HotNews.ro
Simona Halep, în optimi la Indian Wells după ce a trecut de Cori Gauff - Duel cu Sorana Cîrstea după aproape 12 ani - HotNews.ro

Asa am trait Simona Halep - Cori Gauff in sferturi la Toronto -  Onlinesport.ro
Asa am trait Simona Halep - Cori Gauff in sferturi la Toronto - Onlinesport.ro

Simona Halep, dată pe spate de Cori Gauff, adversara de la Toronto: "Joacă  non-stop și câștigă non-stop" - Eurosport
Simona Halep, dată pe spate de Cori Gauff, adversara de la Toronto: "Joacă non-stop și câștigă non-stop" - Eurosport

Simona Halep, victorie impresionantă în fața lui Cori Gauff la WTA Madrid.  Prima reacție a româncei. Video - Fanatik.ro
Simona Halep, victorie impresionantă în fața lui Cori Gauff la WTA Madrid. Prima reacție a româncei. Video - Fanatik.ro

Simona Halep - Cori Gauff, în ziua în care americanca devine majoră: "Nu  îmi vine să cred" - Eurosport
Simona Halep - Cori Gauff, în ziua în care americanca devine majoră: "Nu îmi vine să cred" - Eurosport

Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff și s-a calificat în sferturile de  finală ale turneului de la Madrid | Digi24
Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff și s-a calificat în sferturile de finală ale turneului de la Madrid | Digi24

Tenis: Cori Gauff, adversara Simonei Halep în optimi la Madrid (WTA) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Cori Gauff, adversara Simonei Halep în optimi la Madrid (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Când se joacă meciul Simona Halep - Cori Gauff, din optimile de finală ale  turneului WTA de la Madrid
Când se joacă meciul Simona Halep - Cori Gauff, din optimile de finală ale turneului WTA de la Madrid

Când se joacă meciul Simona Halep – Cori Gauff, în optimile de finală ale  turneului de la Madrid
Când se joacă meciul Simona Halep – Cori Gauff, în optimile de finală ale turneului de la Madrid

Simona Halep trece de Cori Gauff şi se califică în semifinala turneului de  la Toronto
Simona Halep trece de Cori Gauff şi se califică în semifinala turneului de la Toronto

Simona Halep, victorie in doua seturi contra lui Cori Gauff in optimi la  Madrid - Onlinesport.ro
Simona Halep, victorie in doua seturi contra lui Cori Gauff in optimi la Madrid - Onlinesport.ro

Cum a persiflat-o antrenorul lui Cori Gauff pe Simona Halep! FOTO

Meci între românce la Indian Wells: Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff  şi va juca cu Sorana Cîrstea - Stirileprotv.ro
Meci între românce la Indian Wells: Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff şi va juca cu Sorana Cîrstea - Stirileprotv.ro