Moştenire Impresionism Reparație posibilă tenis romania portugalia Peer Furtună singur

România a învins Portugalia cu 3-1 și s-a calificat la barajul pentru  turneul final al Cupei Davis! Video Online. Marius Copil, eroul  „tricolorilor"
România a învins Portugalia cu 3-1 și s-a calificat la barajul pentru turneul final al Cupei Davis! Video Online. Marius Copil, eroul „tricolorilor"

România - Peru. „Tricolorii” și-au aflat următoarea adversară din Cupa Davis

Video | Cupa Davis, România-Portugalia 3-1 | Marius Copil aduce victoria  ”tricolorilor”! România, în barajul pentru Grupa Mondială
Video | Cupa Davis, România-Portugalia 3-1 | Marius Copil aduce victoria ”tricolorilor”! România, în barajul pentru Grupa Mondială

Cupa Davis, Cluj-Napoca, 2021: A fost anunţat lotul României pentru  întâlnirea cu Portugalia | TENISite
Cupa Davis, Cluj-Napoca, 2021: A fost anunţat lotul României pentru întâlnirea cu Portugalia | TENISite

CLUJ-NAPOCA - TENIS - DAVIS CUP - ROMANIA - PORTUGALIA - JIANU - SOUSA - 17  SEP 2021 - Inquam Photos
CLUJ-NAPOCA - TENIS - DAVIS CUP - ROMANIA - PORTUGALIA - JIANU - SOUSA - 17 SEP 2021 - Inquam Photos

Începe Campionatul mondial de tenis de masă pe echipe, din China. Cine va  reprezenta România
Începe Campionatul mondial de tenis de masă pe echipe, din China. Cine va reprezenta România

Programul întâlnirii România - Portugalia din Cupa Davis

CUPA Davis la Cluj. România şi Portugalia sunt la EGALITATE la tenis -  Cluj24.ro
CUPA Davis la Cluj. România şi Portugalia sunt la EGALITATE la tenis - Cluj24.ro

România, campioană europeană la tenis de masă! “Tricolorele” au spulberat  Portugalia în finală - Eurosport
România, campioană europeană la tenis de masă! “Tricolorele” au spulberat Portugalia în finală - Eurosport

Tenis: România conduce Portugalia (2-1), în Cupa Davis, după victoria din  meciul de dublu - Știrea de Azi
Tenis: România conduce Portugalia (2-1), în Cupa Davis, după victoria din meciul de dublu - Știrea de Azi

România - Portugalia rezultat FINALA Campionatului European de tenis de  masă | DCNews
România - Portugalia rezultat FINALA Campionatului European de tenis de masă | DCNews

România - Portugalia, live în turul I din Cupa Davis

Victorie importantă pentru echipa de Cupa Davis a României. A învins  Portugalia în primul tur al Grupei Mondiale | Sport.ro
Victorie importantă pentru echipa de Cupa Davis a României. A învins Portugalia în primul tur al Grupei Mondiale | Sport.ro

Portugalia conduce România cu 1-0 în Cupa Davis, după victoria lui Joao  Sousa | Newsweek Romania
Portugalia conduce România cu 1-0 în Cupa Davis, după victoria lui Joao Sousa | Newsweek Romania

Clujul va găzdui meciul de Cupa Davis dintre România și Portugalia, la Sala  Sporturilor "Horia Demian" -
Clujul va găzdui meciul de Cupa Davis dintre România și Portugalia, la Sala Sporturilor "Horia Demian" -

România-Portugalia, scor final 2-1

Cupa Davis: România conduce Portugalia cu 2-1

Tenis: România învinge Portugalia (3-1), în Cupa Davis, prin victoria lui  Marius Copil | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: România învinge Portugalia (3-1), în Cupa Davis, prin victoria lui Marius Copil | AGERPRES • Actualizează lumea.