Mai mare Hotelul Pigment tenis madrid 2017 finala spectatori prezenti bani simplu masculin

Cine transmite la tv finala WTA Madrid 2022: Ons Jabeur - Jessica Pegula -  TVmania.ro
Cine transmite la tv finala WTA Madrid 2022: Ons Jabeur - Jessica Pegula - TVmania.ro

Alexander Zverev a câştigat la Madrid! Germanul i s-a adresat direct lui  Ion Ţiriac, românul care a împlinit 82 de ani
Alexander Zverev a câştigat la Madrid! Germanul i s-a adresat direct lui Ion Ţiriac, românul care a împlinit 82 de ani

la Toronto. Simona şi Sorana sunt prezente

Ons Jabeur a câștigat turneul de la Madrid, obținând cel mai important  titlu din carieră | Digi24
Ons Jabeur a câștigat turneul de la Madrid, obținând cel mai important titlu din carieră | Digi24

WTA Mutua Madrid Open 2017: A Sweeping Main Draw Preview | Moo's Tennis Blog

Irina-Camelia Begu s-a calificat în sferturile de finală ale Madrid Open

Emma Răducanu, debut spulberător la Madrid: a învins-o pe Tereza Martincova  cu 6-0 în setul final | Sport.ro
Emma Răducanu, debut spulberător la Madrid: a învins-o pe Tereza Martincova cu 6-0 în setul final | Sport.ro

Fotbal feminin: Aproape 500.000 de spectatori prezenţi la meciurile  Campionatului European din Anglia | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal feminin: Aproape 500.000 de spectatori prezenţi la meciurile Campionatului European din Anglia | AGERPRES • Actualizează lumea.

2017 Mutua Madrid Open Final | Simona Halep v Kristina Mladenovic | WTA  Highlights - YouTube
2017 Mutua Madrid Open Final | Simona Halep v Kristina Mladenovic | WTA Highlights - YouTube

WTA Madrid - rezultate, tablouri, castigatoare, live online - Fanatik.ro

WTA Madrid: Simona Halep S-A CALIFICAT ÎN FINALĂ – Tenis, tenis, tenis

Irina Begu e în "finala calificărilor" la Madrid! Poate deveni a 3-a  româncă de pe tabloul principal la Caja Magica - Eurosport
Irina Begu e în "finala calificărilor" la Madrid! Poate deveni a 3-a româncă de pe tabloul principal la Caja Magica - Eurosport

ATP “Abierto Mexicano” Acapulco 2021: Finală între primii doi capi de  serie, Stefanos Tsitsipas – Alexander Zverev. Cutremur a fost doar la  propriu | TENISite
ATP “Abierto Mexicano” Acapulco 2021: Finală între primii doi capi de serie, Stefanos Tsitsipas – Alexander Zverev. Cutremur a fost doar la propriu | TENISite

Poziția pe care a urcat Simona Halep în clasamentul pentru Turneul  Campioanelor, după parcursul de la WTA Madrid
Poziția pe care a urcat Simona Halep în clasamentul pentru Turneul Campioanelor, după parcursul de la WTA Madrid

PSG, remiză cu Rennes și e tot mai departe de titlu în Ligue 1 / Alexander  Zverev s-a impus la ATP Madrid - Fanatik.ro
PSG, remiză cu Rennes și e tot mai departe de titlu în Ligue 1 / Alexander Zverev s-a impus la ATP Madrid - Fanatik.ro

Irina Begu, a treia româncă pe tabloul principal la WTA Madrid, după  succesul din calificări
Irina Begu, a treia româncă pe tabloul principal la WTA Madrid, după succesul din calificări