Davis Cup – The World Cup of Tennis

Laver Cup 2022: Casper Ruud a adus primul punct pentru echipa Europei -  HotNews.ro
Laver Cup 2022: Casper Ruud a adus primul punct pentru echipa Europei - HotNews.ro

FEDERATIA ROMANA DE TENIS

Video | Cupa Davis | Slovacia - România 3-1. Nicholas Ionel, înfrâgere  clară suferită în fața lui Alex Molcan
Video | Cupa Davis | Slovacia - România 3-1. Nicholas Ionel, înfrâgere clară suferită în fața lui Alex Molcan

Carlos Alcaraz nu și-a revenit din euforia succesului de la US Open!  Ibericul. eșec în Cupa Davis - Eurosport
Carlos Alcaraz nu și-a revenit din euforia succesului de la US Open! Ibericul. eșec în Cupa Davis - Eurosport

2020 Davis Cup: What to know about the 'World Cup of tennis' - CBSSports.com

Kaduna Clay Court: FCT Assured Of One Title, Set To Compete In 3 Other  Finals Today - Nigeria Tennis Federation | NTF Tennis
Kaduna Clay Court: FCT Assured Of One Title, Set To Compete In 3 Other Finals Today - Nigeria Tennis Federation | NTF Tennis

Video | Cupa Davis, România-Portugalia 3-1 | Marius Copil aduce victoria  ”tricolorilor”! România, în barajul pentru Grupa Mondială
Video | Cupa Davis, România-Portugalia 3-1 | Marius Copil aduce victoria ”tricolorilor”! România, în barajul pentru Grupa Mondială

Articole despre Cupa Davis | OpenTenis

România s-a calificat în elita Cupei Davis după 4-0 cu Peru! Video Online.  Victorie superbă pentru Horia Tecău și Marius Copil în meciul de dublu
România s-a calificat în elita Cupei Davis după 4-0 cu Peru! Video Online. Victorie superbă pentru Horia Tecău și Marius Copil în meciul de dublu

Romania Davis Cup Team

Davis Cup
Davis Cup

Tenis: Suedia a învins Argentina în Cupa Davis | AGERPRES • Actualizează  lumea.
Tenis: Suedia a învins Argentina în Cupa Davis | AGERPRES • Actualizează lumea.

Video | Rusia a câștigat finala Cupei Davis! Rublev și Medvedev au pus la  punct Croația
Video | Rusia a câștigat finala Cupei Davis! Rublev și Medvedev au pus la punct Croația

Cine transmite la tv Cupa Davis ediția 2021 la Madrid, Innsbruck şi Torino

Slovacia - România 1-1 după prima zi, în Grupa Mondială I din Cupa Davis

Cupa Davis, Slovacia - România! Nicholas David Ionel, victorie mare

Tenis: Slovacia - România 1-1, în Cupa Davis, după ce Molcan l-a învins pe  Copil | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Slovacia - România 1-1, în Cupa Davis, după ce Molcan l-a învins pe Copil | AGERPRES • Actualizează lumea.

România - Portugalia, live în turul I din Cupa Davis

Finala ultimului turneu de tenis important, Cupa Davis, începe azi. Care  este programul meciurilor - #diez
Finala ultimului turneu de tenis important, Cupa Davis, începe azi. Care este programul meciurilor - #diez