Comunist Civiliza Uşor tenis 2019 marea britanie de peste mări marca Piscina

Wimbledon 2019. Ana Bogdan, Sharapova și Muguruza, eliminate în primul tur  | Digi24
Wimbledon 2019. Ana Bogdan, Sharapova și Muguruza, eliminate în primul tur | Digi24

Gabriela Ruse a părăsit prematur turneul de la Eastbourne

Cel mai mare premiu din istoria tenisului va fi oferit la Turneul  Campioanelor 2019. Suma pe
Cel mai mare premiu din istoria tenisului va fi oferit la Turneul Campioanelor 2019. Suma pe

Jucătoarea româncă de tenis Jaqueline Cristian a fost invinsă în prima  rundă a turneului Transylvania Open
Jucătoarea româncă de tenis Jaqueline Cristian a fost invinsă în prima rundă a turneului Transylvania Open

Noua Regină a Angliei!” Emma Răducanu câștigă entuziasmant la debutul  pentru Marea Britanie în Cupa Billie Jean King | Sport.ro
Noua Regină a Angliei!” Emma Răducanu câștigă entuziasmant la debutul pentru Marea Britanie în Cupa Billie Jean King | Sport.ro

Brazilianca Beatriz Haddad Maia şi letona Jelena Ostapenko s-au calificat  în semifinale la Eastbourne (WTA) - Sportbull
Brazilianca Beatriz Haddad Maia şi letona Jelena Ostapenko s-au calificat în semifinale la Eastbourne (WTA) - Sportbull

Povestea incredibilă a lui Ashleigh Barty, finalistă la Roland Garros 2019.  Cum a pierdut-o tenisul, la 18 ani neîmpliniți: "Am fost victima propriului  succes"
Povestea incredibilă a lui Ashleigh Barty, finalistă la Roland Garros 2019. Cum a pierdut-o tenisul, la 18 ani neîmpliniți: "Am fost victima propriului succes"

Tenis: Spania a învins Marea Britanie şi s-a calificat în finala Cupei  Davis, unde va întâlni Canada
Tenis: Spania a învins Marea Britanie şi s-a calificat în finala Cupei Davis, unde va întâlni Canada

Emma Răducanu, revelația anului 2001 în tenisul feminin - Eurosport

Cupa Davis 2019. Turneul Final: Spania învinge Marea Britanie şi va juca  pentru a 10-a oară în finala competiţiei | TENISite
Cupa Davis 2019. Turneul Final: Spania învinge Marea Britanie şi va juca pentru a 10-a oară în finala competiţiei | TENISite

Emma Răducanu, desemnată sportiva anului în Marea Britanie – PSnews

CONSTANTA - FED CUP - ROMANIA - MAREA BRITANIE - BEGU - WATSON - Inquam  Photos
CONSTANTA - FED CUP - ROMANIA - MAREA BRITANIE - BEGU - WATSON - Inquam Photos

Emma Răducanu a fost aleasă personalitatea sportivă a anului în Marea  Britanie! Reacția tenismenei - Eurosport
Emma Răducanu a fost aleasă personalitatea sportivă a anului în Marea Britanie! Reacția tenismenei - Eurosport

Britanica Johanna Konta a decis să se retragă din tenis la doar 30 de ani

Ziarul Timpul

Românii, în calificări, la Roland Garros: Monica Niculescu și Irina Bara  merg pe tabloul principal - Eurosport
Românii, în calificări, la Roland Garros: Monica Niculescu și Irina Bara merg pe tabloul principal - Eurosport

ATP Cup: Marea Britanie și Australia, victorii surprinzătoare la debut -  HotNews.ro
ATP Cup: Marea Britanie și Australia, victorii surprinzătoare la debut - HotNews.ro

Emma Răducanu, desemnată personalitatea sportivă a anului în Marea Britanie.  Reacția jucătoarei
Emma Răducanu, desemnată personalitatea sportivă a anului în Marea Britanie. Reacția jucătoarei

Meci de Fed Cup la Mamaia: România şi Marea Britanie participă diseară, la  hotelul Iaki, la dineul oficial
Meci de Fed Cup la Mamaia: România şi Marea Britanie participă diseară, la hotelul Iaki, la dineul oficial

Retragere neașteptată în tenis! Johanna Konta a agățat racheta în cui după  ce Emma Răducanu i-a
Retragere neașteptată în tenis! Johanna Konta a agățat racheta în cui după ce Emma Răducanu i-a