Home

Tulburare spalare Folosind un calculator daca merg legal pe drum sunt claxonat mereu Patriotic încordat impotriva

Cum poate sa scape cu viata urmatorul sofer de SUV care claxoneaza in  spatele meu, cand sunt pe bicicleta – Inchirieri de idei
Cum poate sa scape cu viata urmatorul sofer de SUV care claxoneaza in spatele meu, cand sunt pe bicicleta – Inchirieri de idei

Din 27 februarie, șoferii agresivi în trafic vor risca amenzi și  suspendarea permisului
Din 27 februarie, șoferii agresivi în trafic vor risca amenzi și suspendarea permisului

E voie cu bicicleta în parc? Ce spune legea şi ce fac primăriile din  Bucureşti - spotmedia.ro
E voie cu bicicleta în parc? Ce spune legea şi ce fac primăriile din Bucureşti - spotmedia.ro

OPINIE: Culpa comuna in accidentele auto, exemplul de la Iasi. Moartea iese  mereu triumfatoare | 0-100.ro
OPINIE: Culpa comuna in accidentele auto, exemplul de la Iasi. Moartea iese mereu triumfatoare | 0-100.ro

Cod Rutier 2021. Când îți poți lua amendă pentru claxonat, de fapt. Faci  greșeala asta zilnic - Playtech Știri
Cod Rutier 2021. Când îți poți lua amendă pentru claxonat, de fapt. Faci greșeala asta zilnic - Playtech Știri

Comentarii de la volan #9 • zoso blog
Comentarii de la volan #9 • zoso blog

Drumul spre Moldova, supranumit şi „Drumul Morţii” (DN2), va fi  reconfigurat (2+1) : r/Romania
Drumul spre Moldova, supranumit şi „Drumul Morţii” (DN2), va fi reconfigurat (2+1) : r/Romania

VIDEO Pistele de biciclete trasate pe Splaiul Independenței sunt folosite  ca bandă de circulație sau ca parcare pentru mașinile oprite neregulamentar  - HotNews.ro
VIDEO Pistele de biciclete trasate pe Splaiul Independenței sunt folosite ca bandă de circulație sau ca parcare pentru mașinile oprite neregulamentar - HotNews.ro

Cum se folosește eficient centura de la Sinaia • zoso blog
Cum se folosește eficient centura de la Sinaia • zoso blog

Taximetrist mort la volan, în Bucureşti, claxonat de ceilalţi şoferi
Taximetrist mort la volan, în Bucureşti, claxonat de ceilalţi şoferi

Este bărbatul român pregătit „să divorțeze” de partenera lui, mașina?  Expertă în mobilitate dintr-o rețea globală: „Orașele sunt proiectate de  bărbați ca să susțină cât mai multe autoturisme” - HotNews.ro
Este bărbatul român pregătit „să divorțeze” de partenera lui, mașina? Expertă în mobilitate dintr-o rețea globală: „Orașele sunt proiectate de bărbați ca să susțină cât mai multe autoturisme” - HotNews.ro

Ai sau NU voie sa mergi cu bicicleta in trafic? - DailyDriven
Ai sau NU voie sa mergi cu bicicleta in trafic? - DailyDriven

Domnu primar, ați întrebat locuitorii dacă vor trotuare în loc de spații  pentru parcare?? : r/Romania
Domnu primar, ați întrebat locuitorii dacă vor trotuare în loc de spații pentru parcare?? : r/Romania

FORD TOURNEO CONNECT Manual de utilizare
FORD TOURNEO CONNECT Manual de utilizare

Miturile legate de accidentele rutiere din România. ​Statistica tocmai a  publicat datele oficiale / Care sunt județele cele mai periculoase -  HotNews.ro
Miturile legate de accidentele rutiere din România. ​Statistica tocmai a publicat datele oficiale / Care sunt județele cele mai periculoase - HotNews.ro

Surpriza avută de un șofer care a tăiat calea unui autoturism în sensul  giratoriu - BIHON
Surpriza avută de un șofer care a tăiat calea unui autoturism în sensul giratoriu - BIHON

Curiozități legislative: Abuzul claxonului în trafic se poate amenda de  către polițiști
Curiozități legislative: Abuzul claxonului în trafic se poate amenda de către polițiști

Azi am condus #562 • zoso blog
Azi am condus #562 • zoso blog

Pasajul Domneşti a fost deschis circulaţiei. Şoferii au claxonat de  bucurie: "S-a întâmplat. Minunile sunt foarte frumoase" | Observatornews.ro
Pasajul Domneşti a fost deschis circulaţiei. Şoferii au claxonat de bucurie: "S-a întâmplat. Minunile sunt foarte frumoase" | Observatornews.ro

15 reguli de circulație pe care majoritatea șoferilor români nu le cunosc -  AutoMarket
15 reguli de circulație pe care majoritatea șoferilor români nu le cunosc - AutoMarket

VIDEO - Biciclist impertinent la Cluj-Napoca: ”Știi ce e mai rău decât să  fii prost, să insiști!”. Dialog dintre un șofer și un biciclist - Ştiri de  Cluj
VIDEO - Biciclist impertinent la Cluj-Napoca: ”Știi ce e mai rău decât să fii prost, să insiști!”. Dialog dintre un șofer și un biciclist - Ştiri de Cluj

Radarele ascunse vânează la greu. Mulți șoferi pică ușor în plasă
Radarele ascunse vânează la greu. Mulți șoferi pică ușor în plasă

Dacă eu sunt cu bicicleta, trebuie să ai puțin respect față de bicicliști."  : r/Romania
Dacă eu sunt cu bicicleta, trebuie să ai puțin respect față de bicicliști." : r/Romania

Guvernul a modificat Codul Rutier. Noile sancțiuni pentru șoferii agresivi  în trafic / Bode: Carnagiul de pe șosele trebuie oprit - HotNews.ro
Guvernul a modificat Codul Rutier. Noile sancțiuni pentru șoferii agresivi în trafic / Bode: Carnagiul de pe șosele trebuie oprit - HotNews.ro

Miracol! Am văzut Poliția Rutieră intervenind din proprie inițiativă în  trafic - nwradu blog
Miracol! Am văzut Poliția Rutieră intervenind din proprie inițiativă în trafic - nwradu blog

Majoritatea modificărilor recente la Codul rutier se aplică din 27 februarie
Majoritatea modificărilor recente la Codul rutier se aplică din 27 februarie

Esti sofer incepator? Cum ar trebui sa te comporti la volan
Esti sofer incepator? Cum ar trebui sa te comporti la volan