Atârna în jos Membru ignora scoruri tenis toronto 2018 pivot oază Integra

Miză financiară uriașă în finala WTA de la Toronto pentru Simona Halep -  spotmedia.ro
Miză financiară uriașă în finala WTA de la Toronto pentru Simona Halep - spotmedia.ro

Simona Halep, campioană la Toronto după o finală de poveste cu Beatriz  Haddad Maia - spotmedia.ro
Simona Halep, campioană la Toronto după o finală de poveste cu Beatriz Haddad Maia - spotmedia.ro

Simona Halep s-a calificat en-fanfare în optimile turneului de la Toronto!

Simona Halep s-a calificat în semifinale la Toronto. A învins-o pe Coco  Gauff, scor 6-4, 7-6 (2) | Observatornews.ro
Simona Halep s-a calificat în semifinale la Toronto. A învins-o pe Coco Gauff, scor 6-4, 7-6 (2) | Observatornews.ro

Simona Halep s-a încoronat din nou campioană la Openul Canadei!

Simona Halep a devenit principala favorită la câștigarea Toronto WTA!

Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum  arată TOP 10 WTA - Eurosport
Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum arată TOP 10 WTA - Eurosport

Simona Halep - Cori Gauff, WTA Toronto, sferturi de finală. Rezultat final  | DCNews
Simona Halep - Cori Gauff, WTA Toronto, sferturi de finală. Rezultat final | DCNews

Simona Halep s-a calificat în sferturi la Toronto / Ce a spus românca după  meciul cu Teichmann
Simona Halep s-a calificat în sferturi la Toronto / Ce a spus românca după meciul cu Teichmann

Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4. Românca se califică într-o  nouă finală la WTA Toronto. Prima reacţie: "Este prima mea finală cu  Patrick. Sper să fie şi altele" - Fanatik.ro
Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4. Românca se califică într-o nouă finală la WTA Toronto. Prima reacţie: "Este prima mea finală cu Patrick. Sper să fie şi altele" - Fanatik.ro

Simona Halep a câştigat turneul de la Toronto! Românca a urcat pe locul 6  WTA – Capital
Simona Halep a câştigat turneul de la Toronto! Românca a urcat pe locul 6 WTA – Capital

Banii pentru care se luptă Simona Halep și Beatriz Haddad Maia la Toronto

Simona Halep și-a aflat adversara din turul 2 la Toronto! Românca a  învins-o o dată în acest an - Eurosport
Simona Halep și-a aflat adversara din turul 2 la Toronto! Românca a învins-o o dată în acest an - Eurosport

Video | Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4. Victorie formidabilă!  Românca s-a calificat în finala de la Toronto
Video | Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4. Victorie formidabilă! Românca s-a calificat în finala de la Toronto

Simona Halep - Beatriz Haddad Maia live score în finala de la WTA Toronto.  Jucătoarea noastră câștigă titlul - IMPACT.ro
Simona Halep - Beatriz Haddad Maia live score în finala de la WTA Toronto. Jucătoarea noastră câștigă titlul - IMPACT.ro

Rezultat Simona Halep- Shuai Zhang la Toronto. Scorul meciului dintre  româncă și adversara din turul doi al turneului de la Canada | Antena 1
Rezultat Simona Halep- Shuai Zhang la Toronto. Scorul meciului dintre româncă și adversara din turul doi al turneului de la Canada | Antena 1

Ce cotă are Simona Halep pentru a câştiga turneul de la Toronto. Românca,  printre favoritele competiţiei din Canada - Antena Sport
Ce cotă are Simona Halep pentru a câştiga turneul de la Toronto. Românca, printre favoritele competiţiei din Canada - Antena Sport

Game, set şi titlu la Toronto! Simona Halep - Haddad Maia 6-3, 2-6, 6-3,  victorie de poveste în Canada
Game, set şi titlu la Toronto! Simona Halep - Haddad Maia 6-3, 2-6, 6-3, victorie de poveste în Canada

Simona Halep a câștigat turneul de tenis de la Toronto, după o finală  adjudecată în trei seturi
Simona Halep a câștigat turneul de tenis de la Toronto, după o finală adjudecată în trei seturi

Simona Halep s-a calificat in sferturi la Toronto - Onlinesport.ro

Simona Halep are șansa revanșei în finala de la Toronto. Se va lupta pentru  trofeu cu revelația turneului canadian - Eurosport
Simona Halep are șansa revanșei în finala de la Toronto. Se va lupta pentru trofeu cu revelația turneului canadian - Eurosport

Veste excelentă pentru Simona Halep la Toronto. Cu cine va juca în turul  următor al turneului din Canada - Playsport
Veste excelentă pentru Simona Halep la Toronto. Cu cine va juca în turul următor al turneului din Canada - Playsport