Elastic Delibera Amintire scoruri tenis guangzhou Microcomputer milostivire Galaxie

Principala rivală a Simonei Halep la Guangzhou a fost eliminată. Andrea  Petkovic, învinsă în primul tur
Principala rivală a Simonei Halep la Guangzhou a fost eliminată. Andrea Petkovic, învinsă în primul tur

VIDEO Cum a castigat Simona Halep meciul cu Petra Martic - Duel cu Timea  Babos in "optimile" de la Guangzhou - HotNews.ro
VIDEO Cum a castigat Simona Halep meciul cu Petra Martic - Duel cu Timea Babos in "optimile" de la Guangzhou - HotNews.ro

Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA |  Pagina 427 din 678 | Prosport
Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA | Pagina 427 din 678 | Prosport

Irina Begu a câştigat prima ediţie a turneului... | News.ro

Alte Sporturi - Știri sportive și rezultate din handbal, volei, atletism,  baschet, gimnastica
Alte Sporturi - Știri sportive și rezultate din handbal, volei, atletism, baschet, gimnastica

WTA Guangzhou: Monica Niculescu s-a calificat in finala turneului -  HotNews.ro
WTA Guangzhou: Monica Niculescu s-a calificat in finala turneului - HotNews.ro

Simona Halep - Wikipedia

Peng Shuai - Wikipedia

WTA Guangzhou: Qiang Wang, campioană pentru a doua oară în carieră -  HotNews.ro
WTA Guangzhou: Qiang Wang, campioană pentru a doua oară în carieră - HotNews.ro

WTA: Sorana Carstea, eliminata in semifinalele turneului de la Guangzhou -  HotNews.ro
WTA: Sorana Carstea, eliminata in semifinalele turneului de la Guangzhou - HotNews.ro

Emma Răducanu, prima reacţie după ce s-a calificat în semifinale la US Open  2021. A scris istorie la 18 ani. "Este un vis devenit realitate!" - Antena  Sport
Emma Răducanu, prima reacţie după ce s-a calificat în semifinale la US Open 2021. A scris istorie la 18 ani. "Este un vis devenit realitate!" - Antena Sport

Ora de start a meciului Simona Halep - Petra Martic, din sferturile de  finală de la Indian Wells - Antena Sport
Ora de start a meciului Simona Halep - Petra Martic, din sferturile de finală de la Indian Wells - Antena Sport

Emma Răducanu e irezistibilă! S-a calificat în sferturi la US Open după  încă o victorie fulger!
Emma Răducanu e irezistibilă! S-a calificat în sferturi la US Open după încă o victorie fulger!

Simona și-a aflat prima adversară de la Guangzhou! S-a antrenat cu zâmbetul  pe buze, fără bandaj
Simona și-a aflat prima adversară de la Guangzhou! S-a antrenat cu zâmbetul pe buze, fără bandaj

Video | Panică la Guangzhou! Patricia Ţig s-a prăbuşit pe teren şi a fost  nevoită să abandoneze
Video | Panică la Guangzhou! Patricia Ţig s-a prăbuşit pe teren şi a fost nevoită să abandoneze

Simona Halep s-a calificat în sferturile de finală de la Guangzhou  International Open | Spynews.ro
Simona Halep s-a calificat în sferturile de finală de la Guangzhou International Open | Spynews.ro

Zhang Shuai - Wikipedia

Jucătoarea chineză de tenis Qiang Wang, eliminată la Guangzhou | PUBLIKA  .MD - AICI SUNT ȘTIRILE
Jucătoarea chineză de tenis Qiang Wang, eliminată la Guangzhou | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE

Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3 în turul 1 la Madrid. Halep,  convingătoare în primul meci cu Mouratoglou antrenor | Sport.ro
Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3 în turul 1 la Madrid. Halep, convingătoare în primul meci cu Mouratoglou antrenor | Sport.ro

Turnee WTA 2020 - tenisdecamp.ro

Simona Halep, primele reacții după calificarea în „optimile” de la Guangzhou  – Evenimentul Zilei
Simona Halep, primele reacții după calificarea în „optimile” de la Guangzhou – Evenimentul Zilei

Ruşinos! Sorana Cîrstea a pierdut în faţa locului 226 WTA!

Reacția Simonei Halep după victoria cu Timea Babos: "Sunt fericită că am  ajuns în sferturi și pentru că am jucat un tenis bun" Pe cine va întâlni în  sferturi
Reacția Simonei Halep după victoria cu Timea Babos: "Sunt fericită că am ajuns în sferturi și pentru că am jucat un tenis bun" Pe cine va întâlni în sferturi

Sorana Cîrstea-Dayana Yastremska, scor final în semifinala WTA de la Lyon |  DCNews
Sorana Cîrstea-Dayana Yastremska, scor final în semifinala WTA de la Lyon | DCNews

Shanghai Shenhua vs Guangzhou City rezultate live, H2H și echipe de start |  Sofascore
Shanghai Shenhua vs Guangzhou City rezultate live, H2H și echipe de start | Sofascore