Civiliza Apariţie interior scor tenis beijing agrafă patiserie Veveriţă

Ashleigh Barty, killer-ul cu sânge rece! A umilit-o pe Victoria Azarenka la  Cincinnati: cel mai dur eșec după 14 ani | Sport.ro
Ashleigh Barty, killer-ul cu sânge rece! A umilit-o pe Victoria Azarenka la Cincinnati: cel mai dur eșec după 14 ani | Sport.ro

Simona Halep, calificare dramatică în finală la Toronto!

Simona Halep - Wikipedia

Video | Halep este noul lider mondial. Calificare entuziasmantă în finala  de la Beijing
Video | Halep este noul lider mondial. Calificare entuziasmantă în finala de la Beijing

Tenis | Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului WTA de la  Beijing
Tenis | Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului WTA de la Beijing

2014 WTA Beijing China Open Women's Singles Tennis Scores (Sports - WTA  Tennis)
2014 WTA Beijing China Open Women's Singles Tennis Scores (Sports - WTA Tennis)

Video | Halep a pierdut finala de la Beijing, 4-6, 6-7 cu Garcia, însă va  fi de luni noul număr 1 mondial
Video | Halep a pierdut finala de la Beijing, 4-6, 6-7 cu Garcia, însă va fi de luni noul număr 1 mondial

Stiri despre Beijing | Sport.ro

Beijing: SIMONA HALEP- Alison Riske, rezultat final | DCNews

Duelul noii generații: Bianca Andreescu, eliminată în 3 seturi în  sferturile de finală de la Beijing | Digi24
Duelul noii generații: Bianca Andreescu, eliminată în 3 seturi în sferturile de finală de la Beijing | Digi24

Simona Halep a pierdut finala de la Beijing, dar turneul i-a intrat deja la  suflet! Românca revine luni acasă în postura de CEA MAI BUNĂ‚ jucătoare a  lumii
Simona Halep a pierdut finala de la Beijing, dar turneul i-a intrat deja la suflet! Românca revine luni acasă în postura de CEA MAI BUNĂ‚ jucătoare a lumii

Andy Murray și Grigor Dimitrov joacă finala turneului de la Beijing :  Europa FM
Andy Murray și Grigor Dimitrov joacă finala turneului de la Beijing : Europa FM

Simona Halep a pierdut meciul orgoliilor cu Jelena Ostapenko, scor 6-2,  6-7, 0-6
Simona Halep a pierdut meciul orgoliilor cu Jelena Ostapenko, scor 6-2, 6-7, 0-6

Debut dificil pentru Simona Halep la Beijing. Prima sa adversară are 3-1 în  duelurile cu românca
Debut dificil pentru Simona Halep la Beijing. Prima sa adversară are 3-1 în duelurile cu românca

Simona Halep, în sferturi la Dubai, după o victorie categorică împotriva  Gabrielei Ruse - Eurosport
Simona Halep, în sferturi la Dubai, după o victorie categorică împotriva Gabrielei Ruse - Eurosport

Simona Halep s-a calificat in turul 2 la China Open dupa victoria cu  Strycova, scor 6-1, 6-4! Cine este urmatoarea adversara: | Sport.ro
Simona Halep s-a calificat in turul 2 la China Open dupa victoria cu Strycova, scor 6-1, 6-4! Cine este urmatoarea adversara: | Sport.ro

BIANCA ANDREESCU - ALIAKSANDRA SASNOVICH 6-2, 2-6, 6-1 // VIDEO Canadianca  s-a calificat în turul 3 la Beijing
BIANCA ANDREESCU - ALIAKSANDRA SASNOVICH 6-2, 2-6, 6-1 // VIDEO Canadianca s-a calificat în turul 3 la Beijing

SIMONA HALEP - EKATERINA ALEXANDROVA 2-6, 3-6 // VIDEO + FOTO » Simona  Halep, OUT de la Beijing! Cu probleme fizice, Simona pierde fără drept de  apel cu Alexandrova
SIMONA HALEP - EKATERINA ALEXANDROVA 2-6, 3-6 // VIDEO + FOTO » Simona Halep, OUT de la Beijing! Cu probleme fizice, Simona pierde fără drept de apel cu Alexandrova

Clubul de tenis VVS Orhei

Maria Şarapova a câştigat turneul de tenis de la Beijing | PUBLIKA .MD -  AICI SUNT ȘTIRILE
Maria Şarapova a câştigat turneul de tenis de la Beijing | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE

WTA Beijing: Sorana Cîrstea știe cu cine va juca în sferturi – cu partenera  ei de dublu – Tenis, tenis, tenis
WTA Beijing: Sorana Cîrstea știe cu cine va juca în sferturi – cu partenera ei de dublu – Tenis, tenis, tenis

WTA Beijing: Irina Begu și Monica Niculescu, eliminate la simplu cu același  scor – Tenis, tenis, tenis
WTA Beijing: Irina Begu și Monica Niculescu, eliminate la simplu cu același scor – Tenis, tenis, tenis

Stan Wawrinka, eliminat în primul tur de la Monte-Carlo de Alexander Bublik  - Eurosport
Stan Wawrinka, eliminat în primul tur de la Monte-Carlo de Alexander Bublik - Eurosport