sterge Spectator Scânteie romania austria volei masculin salvare extrage deget mare

România-Austria, scor 3-1, în Liga Europeană masculină

FOTO Volei: România s-a impus în patru seturi în al doilea amical cu Austria  - Sportul Doljean
FOTO Volei: România s-a impus în patru seturi în al doilea amical cu Austria - Sportul Doljean

Preliminariile Campionatului European 2019 De Volei Masculin. Tricolorii Au  învins în Finlanda și Sunt La Un Meci De Calificarea La Turneul Final.  Succes și Pentru Fete | Libertatea
Preliminariile Campionatului European 2019 De Volei Masculin. Tricolorii Au învins în Finlanda și Sunt La Un Meci De Calificarea La Turneul Final. Succes și Pentru Fete | Libertatea

Naționala masculină de volei a României a urcat pe locul 26 în Europa –  Doarvolei
Naționala masculină de volei a României a urcat pe locul 26 în Europa – Doarvolei

Volei România | Facebook

Ce repede uităm: 15 ani de la finala voleibaliştilor de la Deltacons Tulcea  disputată la Innsbruck! | Realitatea de Tulcea
Ce repede uităm: 15 ani de la finala voleibaliştilor de la Deltacons Tulcea disputată la Innsbruck! | Realitatea de Tulcea

România – Azerbaidjan, scor 3-1, în Silver... | News.ro

România – Austria 3-1, în Liga Europeană la volei masculin | Ziarul de Sport

Volei masculin: Naţionala României, calificată în turul II preliminar al CM  2010
Volei masculin: Naţionala României, calificată în turul II preliminar al CM 2010

Handbal masculin: România debutează joi în... | News.ro

Volei feminin: Campioana CSM Târgovişte a câştigat cu Rapid în Divizia A1 |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Volei feminin: Campioana CSM Târgovişte a câştigat cu Rapid în Divizia A1 | AGERPRES • Actualizează lumea.

Video | România-Franţa, debutul la Campionatul European de volei masculin.  Revenire după 24 de ani
Video | România-Franţa, debutul la Campionatul European de volei masculin. Revenire după 24 de ani

ROMÂNIA - BULGARIA 0-3 // VIDEO „Tricolorii” au pierdut și al doilea meci  de la Campionatul European de volei masculin
ROMÂNIA - BULGARIA 0-3 // VIDEO „Tricolorii” au pierdut și al doilea meci de la Campionatul European de volei masculin

Volei masculin: Naționala U20 a României a început cu victorie  preliminariile Campionatului European
Volei masculin: Naționala U20 a României a început cu victorie preliminariile Campionatului European

România revine la Campionatul European de volei masculin după 24 de ani!  Programul complet, televizare și ce șanse au „tricolorii”
România revine la Campionatul European de volei masculin după 24 de ani! Programul complet, televizare și ce șanse au „tricolorii”

Ştiri din Alte sporturi Volei | Ziarul de Sport

FOTO Volei masculin: Naționala României a pierdut primul meci amical cu  Austria | 007sport
FOTO Volei masculin: Naționala României a pierdut primul meci amical cu Austria | 007sport

Volei masculin: ”Tricolorii” U18 s-au calificat în semifinalele  Campionatului Balcanic | 007sport
Volei masculin: ”Tricolorii” U18 s-au calificat în semifinalele Campionatului Balcanic | 007sport

Care vor fi adversarii naționalei masculine de volei în preliminariile  Campionatului European 2021
Care vor fi adversarii naționalei masculine de volei în preliminariile Campionatului European 2021

Preliminariile Campionatului Mondial de volei masculin tineret, rezultatele  Grupei C
Preliminariile Campionatului Mondial de volei masculin tineret, rezultatele Grupei C

Preliminarii CM (m): România a fost învinsă de Rusia în etapa a doua –  Doarvolei
Preliminarii CM (m): România a fost învinsă de Rusia în etapa a doua – Doarvolei

Volei masculin: Tricolorii vor juca două meciuri de pregătire cu Austria |  SportExclusiv
Volei masculin: Tricolorii vor juca două meciuri de pregătire cu Austria | SportExclusiv

Grupă grea pentru România la Campionatul European de volei masculin

De mâine pânā duminicā Baden - Austria va fi gazda Campionatului European  de Volei… - Volei România
De mâine pânā duminicā Baden - Austria va fi gazda Campionatului European de Volei… - Volei România

Adversarele naționalei de volei masculin a României în Liga Europei

Preliminarii Campionat European U20 (m): Cu locul 2 asigurat, România luptă  duminică pentru calificarea directă la CE – Doarvolei
Preliminarii Campionat European U20 (m): Cu locul 2 asigurat, România luptă duminică pentru calificarea directă la CE – Doarvolei