Angajament cancer cânta rezultat tenis toronto încheietura Arctic Chimist

Simona Halep, calificare dramatică în finală la Toronto!

Simona Halep se califică în semifinale la Toronto după un meci de mare  luptă - spotmedia.ro
Simona Halep se califică în semifinale la Toronto după un meci de mare luptă - spotmedia.ro

Simona Halep - Donna Vekic 6-0, 6-2 | Devastatoare! Meci perfect făcut de  Halep la Toronto! Cu cine se duelează în faza următoare | Sport.ro
Simona Halep - Donna Vekic 6-0, 6-2 | Devastatoare! Meci perfect făcut de Halep la Toronto! Cu cine se duelează în faza următoare | Sport.ro

Un nume mare a fost oprit să participe la WTA Toronto: „Din păcate, a  trebuit să mă retrag”
Un nume mare a fost oprit să participe la WTA Toronto: „Din păcate, a trebuit să mă retrag”

Simona Halep şi Sorana Cîrstea vor fi pe tabloul principal de la Toronto

Simona Halep - Cori Gauff, în sferturile de finală de la Toronto!  Organizatorii au anunțat ora disputei - Eurosport
Simona Halep - Cori Gauff, în sferturile de finală de la Toronto! Organizatorii au anunțat ora disputei - Eurosport

Simona Halep, reacție după victoria cu Donna Vekic de la WTA Toronto

Simona Halep e marea campioană de la Toronto! Românca a cucerit al 24-lea  titlu al carierei, după victoria cu Beatriz Ha - Eurosport
Simona Halep e marea campioană de la Toronto! Românca a cucerit al 24-lea titlu al carierei, după victoria cu Beatriz Ha - Eurosport

Simona Halep s-a calificat in sferturi la Toronto - Onlinesport.ro

Simona Halep are șansa revanșei în finala de la Toronto. Se va lupta pentru  trofeu cu revelația turneului canadian - Eurosport
Simona Halep are șansa revanșei în finala de la Toronto. Se va lupta pentru trofeu cu revelația turneului canadian - Eurosport

Simona Halep - Shuai Zhang 6-4, 6-2. Românca se califică în optimi la  Toronto: următoarea adversară | Sport.ro
Simona Halep - Shuai Zhang 6-4, 6-2. Românca se califică în optimi la Toronto: următoarea adversară | Sport.ro

Mesajul public al lui Patrick Mouratoglou pentru Simona Halep

Simona Halep - Jill Teichmann, WTA Toronto. Livetext, turul III. Rezultat  Final | DCNews
Simona Halep - Jill Teichmann, WTA Toronto. Livetext, turul III. Rezultat Final | DCNews

Simona Halep își poate îndeplini visul la Toronto! Ce loc va ocupa dacă va  câștiga al treilea titlu în Canada - Eurosport
Simona Halep își poate îndeplini visul la Toronto! Ce loc va ocupa dacă va câștiga al treilea titlu în Canada - Eurosport

Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un  meci-șoc în sferturi
Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc în sferturi

WTA Toronto: Campioana de la Wimbledon 2022, eliminată în turul al doilea  după un meci de aproape trei ore - HotNews.ro
WTA Toronto: Campioana de la Wimbledon 2022, eliminată în turul al doilea după un meci de aproape trei ore - HotNews.ro

Simona Halep promite un nou turneu mare: „Sper ca Patrick Mouratoglou să  fie mândru!” Ce obiectiv anunță după victoria din turul 1 de la Toronto -  Playsport
Simona Halep promite un nou turneu mare: „Sper ca Patrick Mouratoglou să fie mândru!” Ce obiectiv anunță după victoria din turul 1 de la Toronto - Playsport

Simona Halep, anunț uriaș după ce a cucerit titlul la Toronto! Românca și-a  recăpătat complet încrederea - Eurosport
Simona Halep, anunț uriaș după ce a cucerit titlul la Toronto! Românca și-a recăpătat complet încrederea - Eurosport

Rezultat Simona Halep- Shuai Zhang la Toronto. Scorul meciului dintre  româncă și adversara din turul doi al turneului de la Canada | Antena 1
Rezultat Simona Halep- Shuai Zhang la Toronto. Scorul meciului dintre româncă și adversara din turul doi al turneului de la Canada | Antena 1

Simona Halep - Jil Teichmann 6-2, 7-5. Campioana noastră s-a calificat în  sferturi la Toronto, după un set secund complicat - Antena Sport
Simona Halep - Jil Teichmann 6-2, 7-5. Campioana noastră s-a calificat în sferturi la Toronto, după un set secund complicat - Antena Sport

Veste excelentă pentru Simona Halep la Toronto. Cu cine va juca în turul  următor al turneului din Canada - Playsport
Veste excelentă pentru Simona Halep la Toronto. Cu cine va juca în turul următor al turneului din Canada - Playsport

Surprize mari la Toronto! Ce jucătoare de top au părăsit competiția și ce  rezultat a reușit
Surprize mari la Toronto! Ce jucătoare de top au părăsit competiția și ce rezultat a reușit

Tenis | Halep și-a aflat posibilele adversare de la Toronto - GdS Sport

Rezultat formidabil: Sorana Carstea s-a calificat in finala de la Toronto

Simona Halep și-a aflat adversara de azi, de la Toronto. Ora de start a  partidei - Eurosport
Simona Halep și-a aflat adversara de azi, de la Toronto. Ora de start a partidei - Eurosport

Simona Halep e în sferturi la Toronto, după victoria din optimi cu Jil  Teichmann - Eurosport
Simona Halep e în sferturi la Toronto, după victoria din optimi cu Jil Teichmann - Eurosport

Video | Simona Halep - Shuai Zhang 6-4, 6-2. Românca s-a calificat în  ”optimi” la Toronto
Video | Simona Halep - Shuai Zhang 6-4, 6-2. Românca s-a calificat în ”optimi” la Toronto

Simona Halep - Donna Vekic, WTA Toronto, primul tur. REZULTAT FINAL | DCNews

Simona Halep va juca în semifinala de la Toronto cu Jessica Pegula, numărul  7 mondial - Eurosport
Simona Halep va juca în semifinala de la Toronto cu Jessica Pegula, numărul 7 mondial - Eurosport

Tenis ATP & WTA, 8-14 august. Surprize uriașe în optimile turneului de la  Toronto. Iga Swiatek, eliminată de o jucătoare din afara Top 20 - Fanatik.ro
Tenis ATP & WTA, 8-14 august. Surprize uriașe în optimile turneului de la Toronto. Iga Swiatek, eliminată de o jucătoare din afara Top 20 - Fanatik.ro