a sculpta Lin Conectat rezultat tenis halep 08 05 2019 Culoare trandafir Trei abces

SIMONA HALEP. Noi informații despre motivul retragerii de la Dubai

LIVE BLOG | Simona Halep a trecut de Tomljanovic și s-a calificat în turul  doi la Roland Garros 2019. Deținătoarea trofeului a pierdut set la debut,  la fel ca anul trecut
LIVE BLOG | Simona Halep a trecut de Tomljanovic și s-a calificat în turul doi la Roland Garros 2019. Deținătoarea trofeului a pierdut set la debut, la fel ca anul trecut

Simona Halep - Donna Vekic 6-0, 6-2 | Devastatoare! Meci perfect făcut de  Halep la Toronto! Cu cine se duelează în faza următoare | Sport.ro
Simona Halep - Donna Vekic 6-0, 6-2 | Devastatoare! Meci perfect făcut de Halep la Toronto! Cu cine se duelează în faza următoare | Sport.ro

Simona Halep la Roland Garros // Simona Halep explică rezultatele bune de  la Roland Garros: „Mi se potrivește”
Simona Halep la Roland Garros // Simona Halep explică rezultatele bune de la Roland Garros: „Mi se potrivește”

Video | Simona Halep - Laura Siegemund 6-2, 6-4. Victorie clară a româncei,  care s-a calificat în sferturi la Gippsland Trophy
Video | Simona Halep - Laura Siegemund 6-2, 6-4. Victorie clară a româncei, care s-a calificat în sferturi la Gippsland Trophy

Wimbledon 2019 | Simona Halep – Mihaela Buzărnescu LIVE TEXT (15:00). Duel  100% românesc, în turul 2 de la Wimbledon
Wimbledon 2019 | Simona Halep – Mihaela Buzărnescu LIVE TEXT (15:00). Duel 100% românesc, în turul 2 de la Wimbledon

Indian Wells 2019. Simona Halep – Barbora Strycova şi Mihaela Buzărnescu –  Daria Gavrilova, meciuri în această noapte | Digi24
Indian Wells 2019. Simona Halep – Barbora Strycova şi Mihaela Buzărnescu – Daria Gavrilova, meciuri în această noapte | Digi24

SIMONA HALEP - VICTORIA AZARENKA 6-3 6-1 WIMBLEDON 2019 | VICTORIEEE! Simona  Halep e in optimi dupa ce nu i-a dat nicio sansa adversarei! Peste cine  poate da in meciul urmator | Sport.ro
SIMONA HALEP - VICTORIA AZARENKA 6-3 6-1 WIMBLEDON 2019 | VICTORIEEE! Simona Halep e in optimi dupa ce nu i-a dat nicio sansa adversarei! Peste cine poate da in meciul urmator | Sport.ro

Simona Halep rupe blestemul ultimilor doi ani și se califică în turul  secund la US Open
Simona Halep rupe blestemul ultimilor doi ani și se califică în turul secund la US Open

Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum  arată TOP 10 WTA - Eurosport
Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum arată TOP 10 WTA - Eurosport

Simona Halep, abandon în optimile turneului WTA de la Washington -  HotNews.ro
Simona Halep, abandon în optimile turneului WTA de la Washington - HotNews.ro

Andy Roddick o vede complet schimbată pe Simona Halep! Ce a remarcat fostul  lider mondial din ATP - Eurosport
Andy Roddick o vede complet schimbată pe Simona Halep! Ce a remarcat fostul lider mondial din ATP - Eurosport

Simona Halep - Cori Gauff, în ziua în care americanca devine majoră: "Nu  îmi vine să cred" - Eurosport
Simona Halep - Cori Gauff, în ziua în care americanca devine majoră: "Nu îmi vine să cred" - Eurosport

VIDEO WTA Madrid: Simona Halep, în optimi - Eleva lui Patrick Mouratoglou,  evoluție entuziasmantă cu Paula Badosa, principala favorită - HotNews.ro
VIDEO WTA Madrid: Simona Halep, în optimi - Eleva lui Patrick Mouratoglou, evoluție entuziasmantă cu Paula Badosa, principala favorită - HotNews.ro

Simona Halep, printre favorite la câștigarea turneului de la Birmingham!  Adversare "tari" pentru româncă - Eurosport
Simona Halep, printre favorite la câștigarea turneului de la Birmingham! Adversare "tari" pentru româncă - Eurosport

2019 Simona Halep tennis season - Wikipedia

Simona Halep Credits Coach Mouratoglou For Helping Her Rediscover Her Love  For Tennis - UBITENNIS
Simona Halep Credits Coach Mouratoglou For Helping Her Rediscover Her Love For Tennis - UBITENNIS

Simona Halep, moment special după antrenamentele pentru US Open! Cu cine  s-a întâlnit la New York - Eurosport
Simona Halep, moment special după antrenamentele pentru US Open! Cu cine s-a întâlnit la New York - Eurosport

Simona Halep | Player Stats & More – WTA Official

WIMBLEDON 2019. De ce Simona Halep - Victoria Azarenka e cel mai captivant  meci de astăzi, de la Wimbledon + de ce e îngrijorată Simona: „Victoria nu  joacă plat, dar ...”
WIMBLEDON 2019. De ce Simona Halep - Victoria Azarenka e cel mai captivant meci de astăzi, de la Wimbledon + de ce e îngrijorată Simona: „Victoria nu joacă plat, dar ...”

Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA  Roma s-a încheiat după un meci-maraton
Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA Roma s-a încheiat după un meci-maraton

Simona Halep se oprește în sferturi la Madrid! Românca, învinsă clar de Ons  Jabeur la Caja Magica - Eurosport
Simona Halep se oprește în sferturi la Madrid! Românca, învinsă clar de Ons Jabeur la Caja Magica - Eurosport

Simona Halep Says Her 'Fire Is Back' Ahead Of Toronto Showdown With  History-Maker Haddad Maia - UBITENNIS
Simona Halep Says Her 'Fire Is Back' Ahead Of Toronto Showdown With History-Maker Haddad Maia - UBITENNIS