stindard Visa Dim rezultat meci tenis niculescu la washington Obişnui Imobiliar Retras

Roland Garros 2022, turul 2. Gabriela Ruse și Monica Niculescu merg mai  departe în proba de dublu - Fanatik.ro
Roland Garros 2022, turul 2. Gabriela Ruse și Monica Niculescu merg mai departe în proba de dublu - Fanatik.ro

Monica Niculescu în finala Wimbledon

Replica genială a jucătoarei care a învins-o pe Simona Halep la Washington:  „Nu am vrut niciun moment asta” - Playsport
Replica genială a jucătoarei care a învins-o pe Simona Halep la Washington: „Nu am vrut niciun moment asta” - Playsport

Monica Niculescu s-a calificat în semifinalele probei de dublu la Washington  (WTA) | Epoch Times România
Monica Niculescu s-a calificat în semifinalele probei de dublu la Washington (WTA) | Epoch Times România

WTA Washington: Monica Niculescu s-a calificat în sferturile probei de  dublu - HotNews.ro
WTA Washington: Monica Niculescu s-a calificat în sferturile probei de dublu - HotNews.ro

Tenis / Monica Niculescu a ratat accesul în sferturile turneului de la  Toronto, în proba de dublu | Cuget Liber
Tenis / Monica Niculescu a ratat accesul în sferturile turneului de la Toronto, în proba de dublu | Cuget Liber

WTA Nottingham: Niculescu cedează în finala de dublu - Sport Clasic

WTA Washington: Halep abandonează, Niculescu avansează la dublu - Sport  Clasic
WTA Washington: Halep abandonează, Niculescu avansează la dublu - Sport Clasic

Monica Niculescu s-a calificat în semifinale la Washington - Informateca

Video | Simona Halep - Cristina Bucșa 6-3, 7-5, în primul tur la Washington.  Joc ezitant al româncei
Video | Simona Halep - Cristina Bucșa 6-3, 7-5, în primul tur la Washington. Joc ezitant al româncei

washington - Citeste toate articolele despre washington

tenis de camp – 007sport

Monica Niculescu a cucerit trofeul la Washington, în proba de dublu

WTA TENIS. Niculescu și Mitu, Victorii La Stuttgart, Respectiv La Istanbul.  Dulgheru, Eliminată | Libertatea
WTA TENIS. Niculescu și Mitu, Victorii La Stuttgart, Respectiv La Istanbul. Dulgheru, Eliminată | Libertatea

monica niculescu | Pagina 4 | Digi24

Tenis ATP & WTA, săptămâna 1-7 august. Ana Bogdan a câștigat turneul de la  Iași! Pe ce loc urcă în clasament după două finale în ultima săptămână.  Video - Fanatik.ro
Tenis ATP & WTA, săptămâna 1-7 august. Ana Bogdan a câștigat turneul de la Iași! Pe ce loc urcă în clasament după două finale în ultima săptămână. Video - Fanatik.ro

Monica niculescu

Tenis știri - videouri de top și rezultate - Eurosport

WTA “Rothesay Open”, Nottingham 2022: Dolehide / Niculescu joacă duminică  în finală. Pentru Monica este a 31-a a carierei | TENISite
WTA “Rothesay Open”, Nottingham 2022: Dolehide / Niculescu joacă duminică în finală. Pentru Monica este a 31-a a carierei | TENISite

Monica Niculescu e campioană la dublu la WTA Astana! Românca a cucerit al  zecelea titlu din carieră - Eurosport
Monica Niculescu e campioană la dublu la WTA Astana! Românca a cucerit al zecelea titlu din carieră - Eurosport

Monica Niculescu, super performanţă la Astana Open: a câştigat trofeul la  dublu! Câţi bani urmează să primească | adevarul.ro
Monica Niculescu, super performanţă la Astana Open: a câştigat trofeul la dublu! Câţi bani urmează să primească | adevarul.ro