leninism Janice canapea record mondial 50 m sprint literalmente lexicon Cele mai vechi timpuri

Cheptegei. Nou record mondial la 5000m – alerg, deci exist!

A fost spulberat un nou record mondial la înot! SUA și Australia, surprinse  de o incredibilă ștafetă a Chinei - Eurosport
A fost spulberat un nou record mondial la înot! SUA și Australia, surprinse de o incredibilă ștafetă a Chinei - Eurosport

Pe el urmărește să-l ”doboare” David Popovici: care e recordul mondial la  200 de metri liber
Pe el urmărește să-l ”doboare” David Popovici: care e recordul mondial la 200 de metri liber

CUPA Sprint A XI-a ediție a Cupei Sprint, o ediție reușită! - Mesagerul de  Covasna
CUPA Sprint A XI-a ediție a Cupei Sprint, o ediție reușită! - Mesagerul de Covasna

Record mondial de 60 de metri - frwiki.wiki

Americanca Sydney McLaughlin, record mondial la proba 400 m garduri! Ce  timp a obținut | Sport.ro
Americanca Sydney McLaughlin, record mondial la proba 400 m garduri! Ce timp a obținut | Sport.ro

Finale fabuloase la 200 metri, la Mondiale! Al 2-lea cel mai bun timp din  istorie la feminin, al 3-lea la masculin - Eurosport
Finale fabuloase la 200 metri, la Mondiale! Al 2-lea cel mai bun timp din istorie la feminin, al 3-lea la masculin - Eurosport

List of world records in athletics - Wikipedia

News Alert | David Popovici continuă să scrie istorie! Înotătorul s-a  calificat în finala probei de 100 de metri liber
News Alert | David Popovici continuă să scrie istorie! Înotătorul s-a calificat în finala probei de 100 de metri liber

Caeleb Dressel smashes Olympic record to win 50m freestyle

VIDEO Un robot a câștigat recordul mondial pentru sprint: i-a făcut de  rușine pe atleți
VIDEO Un robot a câștigat recordul mondial pentru sprint: i-a făcut de rușine pe atleți

Înot: David Popovici a doborât un nou record mondial de juniori, la 200 m  liber | AGERPRES • Actualizează lumea.
Înot: David Popovici a doborât un nou record mondial de juniori, la 200 m liber | AGERPRES • Actualizează lumea.

World record progression 50 metres freestyle - Wikipedia

Sydney McLaughlin, record mondial în proba de 400 metri garduri la  Campionatele Mondiale de Atletism de la Eugene - Eurosport
Sydney McLaughlin, record mondial în proba de 400 metri garduri la Campionatele Mondiale de Atletism de la Eugene - Eurosport

JO 2020 - Atletism: Norvegianul Karsten Warholm, campion olimpic la 400 m  garduri, cu un nou record mondial | AGERPRES • Actualizează lumea.
JO 2020 - Atletism: Norvegianul Karsten Warholm, campion olimpic la 400 m garduri, cu un nou record mondial | AGERPRES • Actualizează lumea.

CE: Popovici se retrage din finala de 400 m liber - Sport Clasic