Moale iritabilitate se bazează punct decisiv tenis Manga avea vagon

Călin Manda câștigă Red Bull Next Gen Open România

Novak Djokovic este aproape de o altă performanță uriașă în tenisul mondial  - Eurosport
Novak Djokovic este aproape de o altă performanță uriașă în tenisul mondial - Eurosport

Video | Moment rar întâlnit, în meciul Simonei Halep! Hercog a alunecat,  racheta i-a căzut din mână, dar a reușit să câștige punctul
Video | Moment rar întâlnit, în meciul Simonei Halep! Hercog a alunecat, racheta i-a căzut din mână, dar a reușit să câștige punctul

Război" Elveția - Rusia, în tenis: "E un compliment dacă oponenții trișează  ca să te bată?" - Eurosport
Război" Elveția - Rusia, în tenis: "E un compliment dacă oponenții trișează ca să te bată?" - Eurosport

Simona Halep a făcut setul decisiv perfect! 6-4, 3-6, 6-1 cu Magda Linette  în primul tur la Cincinnati: record de ași | Sport.ro
Simona Halep a făcut setul decisiv perfect! 6-4, 3-6, 6-1 cu Magda Linette în primul tur la Cincinnati: record de ași | Sport.ro

CTP a dat verdictul dupa victoria Simonei Halep: "A avut un singur punct  slab!" Azarenka a fost facuta praf: "A avut o tactica aroganta" | Sport.ro
CTP a dat verdictul dupa victoria Simonei Halep: "A avut un singur punct slab!" Azarenka a fost facuta praf: "A avut o tactica aroganta" | Sport.ro

Simona Halep trimite meciul cu Daria Snigur în decisiv, după un set  câștigat la 0, în turul 1 la US Open - Tenis video - Eurosport
Simona Halep trimite meciul cu Daria Snigur în decisiv, după un set câștigat la 0, în turul 1 la US Open - Tenis video - Eurosport

Video | Simona Halep şi Belinda Bencic au reuşit punctul turneului de la  Dubai! Efort supraomenesc pentru româncă
Video | Simona Halep şi Belinda Bencic au reuşit punctul turneului de la Dubai! Efort supraomenesc pentru româncă

Tenis: Irina Bara şi Ekaterine Gorgodze au câştigat titlul la dublu la  Transylvania Open | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Irina Bara şi Ekaterine Gorgodze au câştigat titlul la dublu la Transylvania Open | AGERPRES • Actualizează lumea.

FRANȚA - ROMÂNIA 3-2, FED CUP // VIDEO+FOTO Simona Halep și Monica  Niculescu pierd meciul decisiv! România se oprește în semifinalele Fed Cup
FRANȚA - ROMÂNIA 3-2, FED CUP // VIDEO+FOTO Simona Halep și Monica Niculescu pierd meciul decisiv! România se oprește în semifinalele Fed Cup

Sorana Cîrstea e în turul 2 la US Open, după un set decisiv perfect!

Așa am trăit împreună filmul unui maraton de 12 ore la Indian Wells: Halep  - Lepchenko 6-1, 3-6, 6-1. Varvara țipă, Simona câștigă războiul contrelor  în decisiv. "Hăne" nu trece de Seppi.
Așa am trăit împreună filmul unui maraton de 12 ore la Indian Wells: Halep - Lepchenko 6-1, 3-6, 6-1. Varvara țipă, Simona câștigă războiul contrelor în decisiv. "Hăne" nu trece de Seppi.

Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA |  Pagina 409 din 681 | Prosport
Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA | Pagina 409 din 681 | Prosport

Sorana Cîrstea - Iga Swiatek 7-5, 3-6, 3-6 | Sorana a avut multe șanse, dar  a fost eliminată de la Australian Open
Sorana Cîrstea - Iga Swiatek 7-5, 3-6, 3-6 | Sorana a avut multe șanse, dar a fost eliminată de la Australian Open

VIDEO ATP Cup: Rusia, în semifinale - Daniil Medvedev, punctul decisiv  contra lui Diego Schwartzman - HotNews.ro
VIDEO ATP Cup: Rusia, în semifinale - Daniil Medvedev, punctul decisiv contra lui Diego Schwartzman - HotNews.ro

Tenis de câmp: Un argentinian și o timișoreancă s-au impus în turneul  internațional de la Bistrița! | Sportul Bistrițean
Tenis de câmp: Un argentinian și o timișoreancă s-au impus în turneul internațional de la Bistrița! | Sportul Bistrițean

Video | Halep a impresionat în primul meci jucat după 3 luni de pauză. 5  lovituri magice ale Simonei
Video | Halep a impresionat în primul meci jucat după 3 luni de pauză. 5 lovituri magice ale Simonei

Trofeul GM
Trofeul GM

Lovitură de teatru în tenisul mondial: unul dintre cei mai în formă  jucători riscă să rateze Turneul Campionilor - Eurosport
Lovitură de teatru în tenisul mondial: unul dintre cei mai în formă jucători riscă să rateze Turneul Campionilor - Eurosport

Serena Williams a fost eliminată în primul tur la Wimbledon, după un set  decisiv antologic + de ce a jucat cu un bandaj pe față
Serena Williams a fost eliminată în primul tur la Wimbledon, după un set decisiv antologic + de ce a jucat cu un bandaj pe față

Sorana Cîrstea s-a calificat în premieră în optimile de finală de la Indian  Wells. În următoarea fază o poate întâlni pe Simona Halep | adevarul.ro
Sorana Cîrstea s-a calificat în premieră în optimile de finală de la Indian Wells. În următoarea fază o poate întâlni pe Simona Halep | adevarul.ro

România, învinsă la mare luptă în optimile CM de tenis de masă! Calificarea  s-a pierdut în setul decisiv al ultimului meci - Realitatea Sportiva
România, învinsă la mare luptă în optimile CM de tenis de masă! Calificarea s-a pierdut în setul decisiv al ultimului meci - Realitatea Sportiva

Cum ajungi să joci tenis cu Simona Halep și Horia Tecău - Sports Festival

Franța - știri și noutăți despre meciuri, transferuri și clasament

VIDEO Turneul Campionilor: Rafael Nadal îl învinge pe Daniil Medvedev deși  a fost condus cu 5-1 în decisiv - HotNews.ro
VIDEO Turneul Campionilor: Rafael Nadal îl învinge pe Daniil Medvedev deși a fost condus cu 5-1 în decisiv - HotNews.ro