Inhala auxiliar Milimetru polo steaua csm oradea 2017 magician aventură Metru

CSM Oradea – Bihorpenet

POLO. Steaua - CSM Digi Oradea, în derby-ul campionatului | Digi24

POLO. CSM Digi Oradea s-a impus fără probleme la Cluj | Digi24

Steaua București BA a debutat cu o victorie în finala Superligii de polo  masculin: 8-7 cu CSM Oradea – CSA Steaua Clubul Sportiv al Armatei STEAUA  Bucureşti
Steaua București BA a debutat cu o victorie în finala Superligii de polo masculin: 8-7 cu CSM Oradea – CSA Steaua Clubul Sportiv al Armatei STEAUA Bucureşti

Steaua și CSM Oradea oferă 15 din cei 23 de jucători din lotul României de  polo pe apă pentru turneul preolimpic de la Rotterdam
Steaua și CSM Oradea oferă 15 din cei 23 de jucători din lotul României de polo pe apă pentru turneul preolimpic de la Rotterdam

SUPERLIGA NATIONALA DE POLO "SUZUKI"- FINALA - MECI 2 - C.S.A STEAUA - C.S.M  ORADEA - YouTube
SUPERLIGA NATIONALA DE POLO "SUZUKI"- FINALA - MECI 2 - C.S.A STEAUA - C.S.M ORADEA - YouTube

Steaua şi CSM Oradea conduc cu 2-0 la general în semifinalele Superligii  Naţionale – H2O polo - hold your breath
Steaua şi CSM Oradea conduc cu 2-0 la general în semifinalele Superligii Naţionale – H2O polo - hold your breath

CSM Oradea Polo - Oficial

mai 9, 2017 – Polo Oradea

csm oradea - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Polo: CSM Oradea a cucerit Cupa României – după finala cu Steaua, decisă la  aruncări de departajare! VIDEO – Bihorpenet
Polo: CSM Oradea a cucerit Cupa României – după finala cu Steaua, decisă la aruncări de departajare! VIDEO – Bihorpenet

Liga Campionilor, polo (m): CSM Oradea s-a calificat în turul al treilea;  Steaua Bucureşti, eliminată - HotNews.ro
Liga Campionilor, polo (m): CSM Oradea s-a calificat în turul al treilea; Steaua Bucureşti, eliminată - HotNews.ro

Polo, Liga Campionilor: CSM Oradea vs Steaua Rosie Belgrad, in prima  partida din Grupa H - HotNews.ro
Polo, Liga Campionilor: CSM Oradea vs Steaua Rosie Belgrad, in prima partida din Grupa H - HotNews.ro

mai 10, 2017 – Polo Oradea

Polo masculin: CSM Oradea, victorioasă în preliminariile Ligii Campionilor;  un nou eşec pentru Steaua | AGERPRES • Actualizează lumea.
Polo masculin: CSM Oradea, victorioasă în preliminariile Ligii Campionilor; un nou eşec pentru Steaua | AGERPRES • Actualizează lumea.

CSM a pierdut finala la polo. Orădenii rămân vicecampioni - BIHON

CSM Oradea a pierdut cu 5-7 meciul 3 al finalei Superligii de polo,...

Polo: Steaua şi CSM Oradea, în finala Cupei României | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Polo: Steaua şi CSM Oradea, în finala Cupei României | AGERPRES • Actualizează lumea.

Polo masculin: CSA Steaua a câştigat titlul naţional | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Polo masculin: CSA Steaua a câştigat titlul naţional | AGERPRES • Actualizează lumea.

BihorStiri.ro Polo : CSM Digi pierde și al doilea meci cu Steaua Stirom -  BihorStiri.ro
BihorStiri.ro Polo : CSM Digi pierde și al doilea meci cu Steaua Stirom - BihorStiri.ro

Steaua A Câștigat Derby-urile De La Polo Cu CSM Digi Oradea. Dinamo și  Sportul Studețesc Corona, Victorii împărțite | Libertatea
Steaua A Câștigat Derby-urile De La Polo Cu CSM Digi Oradea. Dinamo și Sportul Studețesc Corona, Victorii împărțite | Libertatea

Steaua a câștigat Cupa României la polo, după ce a spulberat CSM Digi Oradea,  scor 10-5, în finala competiției
Steaua a câștigat Cupa României la polo, după ce a spulberat CSM Digi Oradea, scor 10-5, în finala competiției