domina tâmplar unt polo pe apa sportul studentesc învinge steaua bucuresti Brut Redirecţiona Certa

Triumf pentru Steaua în Cupa României! „Militarii” au ajuns la 3 trofee la  rând
Triumf pentru Steaua în Cupa României! „Militarii” au ajuns la 3 trofee la rând

Steaua - Sportul Studențesc Corona, finala Cupei României la polo.  "Militarii" au trecut în semifinale de CSM Digi Oradea cu 11-8, în timp ce  "studenții" au învins Dinamo cu 7-2
Steaua - Sportul Studențesc Corona, finala Cupei României la polo. "Militarii" au trecut în semifinale de CSM Digi Oradea cu 11-8, în timp ce "studenții" au învins Dinamo cu 7-2

Steaua - CSM Oradea, rezultat pentru titlul de campioană la polo - VIDEO |  DCNews
Steaua - CSM Oradea, rezultat pentru titlul de campioană la polo - VIDEO | DCNews

Polo masculin: Victorii duble în Superligă pentru CSA Steaua şi Sportul  Studenţesc | AGERPRES • Actualizează lumea.
Polo masculin: Victorii duble în Superligă pentru CSA Steaua şi Sportul Studenţesc | AGERPRES • Actualizează lumea.

Steaua Bucureşti, câștigătoare la Cupa României la polo - B1TV.ro

Steaua, al patrulea titlu de campioană consecutiv la polo pe apă | Sport |  România Actualitați
Steaua, al patrulea titlu de campioană consecutiv la polo pe apă | Sport | România Actualitați

Polo: CSA Steaua a câştigat clar derby-ul cu CS Dinamo, în Superligă |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Polo: CSA Steaua a câştigat clar derby-ul cu CS Dinamo, în Superligă | AGERPRES • Actualizează lumea.

Steaua, primul eșec în Superliga de polo pe apă după 18 meciuri disputate.  CSM Oradea a produs surpriza în bazinul Floreasca
Steaua, primul eșec în Superliga de polo pe apă după 18 meciuri disputate. CSM Oradea a produs surpriza în bazinul Floreasca

Polo: Steaua s-a impus clar în derby-ul cu Dinamo, în Superligă | AGERPRES  • Actualizează lumea.
Polo: Steaua s-a impus clar în derby-ul cu Dinamo, în Superligă | AGERPRES • Actualizează lumea.

CSA Steaua a cucerit Cupa României la polo pe apă masculin - Stiri pe surse  - Cele mai noi stiri
CSA Steaua a cucerit Cupa României la polo pe apă masculin - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri

Corona Sportul Studenţesc a invins cu 12-5 pe Dinamo in primul meci din  finala mică – H2O polo - hold your breath
Corona Sportul Studenţesc a invins cu 12-5 pe Dinamo in primul meci din finala mică – H2O polo - hold your breath

CSA Steaua București și Sportul Studențesc au reușit victorii duble în  Superliga de Polo - Realitatea Sportiva
CSA Steaua București și Sportul Studențesc au reușit victorii duble în Superliga de Polo - Realitatea Sportiva

Corona, pe locul patru în Superliga de polo | Buna ziua Brasov

Steaua - CSM Digi Oradea 9-8. Dublă victorie pentru campioni în derby

Poloiști născuți la Arad s-au remarcat la turneul final al Cupei României.  Stelistul Vancsik a cucerit trofeul, iar rapidistul Băltean s-a clasat pe  locul cinci – Special Arad · ultimele știri din
Poloiști născuți la Arad s-au remarcat la turneul final al Cupei României. Stelistul Vancsik a cucerit trofeul, iar rapidistul Băltean s-a clasat pe locul cinci – Special Arad · ultimele știri din

POLO: CSM Oradea a învins-o pe CS Dinamo Bucureşti - STIRILE TRANSILVANIEI

Polo: Steaua – Dinamo 15-12, in Superliga Nationala - ZiarMM

CSA Steaua a cucerit Cupa României la polo masculin. Victorie dramatică în  fața CSM Oradea
CSA Steaua a cucerit Cupa României la polo masculin. Victorie dramatică în fața CSM Oradea

Polo: Sportul Studenţesc a câştigat ambele meciuri cu Poli Cluj, în  Superligă
Polo: Sportul Studenţesc a câştigat ambele meciuri cu Poli Cluj, în Superligă

Sportul trimite finala mică în decisiv - Sport Clasic

CSM Oradea s-a impus clar in jocurile de la Bucuresti cu Sportul...

Polo Stiri
Polo Stiri

Al treilea turneu 1-4 din Superliga de Polo - Sport Clasic

Cupa România La Polo 2018. CSA Steaua A Surclasat Pe CSM Digi Oradea în  Finală și și-a Apărat Trofeul | Libertatea
Cupa România La Polo 2018. CSA Steaua A Surclasat Pe CSM Digi Oradea în Finală și și-a Apărat Trofeul | Libertatea

Polo pe apă. CSM Digi Oradea a învins-o pe CSA Steaua, în finala Cupei  României