Eveniment Greet compensare turnee tenis wta 2017 Dempsey mușchi retragere

Iga Swiatek a câștigat turneul de la Miami și devine, la 20 de ani, noul  lider WTA | Digi24
Iga Swiatek a câștigat turneul de la Miami și devine, la 20 de ani, noul lider WTA | Digi24

Schimbare revoluționară în tenisul feminin! Turneele WTA, la fel ca cele  din circuitul ATP
Schimbare revoluționară în tenisul feminin! Turneele WTA, la fel ca cele din circuitul ATP

Rezultate WTA 2017 - tenisdecamp.ro

Tenis: Maria Sakkari, adversara Irinei Begu în semifinalele turneului de la  Sankt Petersburg (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Maria Sakkari, adversara Irinei Begu în semifinalele turneului de la Sankt Petersburg (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Karolina Pliskova a declarat forfait pentru turneul WTA de la Doha

TENIS. Mare SURPRIZĂ la Shenzhen. Jucătoarea de pe locul 52 WTA a câștigat  trofeul turneului din China – Evenimentul Zilei
TENIS. Mare SURPRIZĂ la Shenzhen. Jucătoarea de pe locul 52 WTA a câștigat trofeul turneului din China – Evenimentul Zilei

Tenis (WTA): Monica învinsă surprinzător în finala de la Seul | 007sport

Belarusa Arina Sabalenka a disputa finala turneului WTA pe zgură de la  Stuttgart (Germania) după ce a trecut sâmbătă de spaniola Paula Badosa
Belarusa Arina Sabalenka a disputa finala turneului WTA pe zgură de la Stuttgart (Germania) după ce a trecut sâmbătă de spaniola Paula Badosa

Un nou turneu de tenis WTA în România! Unde și când va avea loc

Video&Foto | Cine o mai oprește pe Iga Swiatek? Liderul mondial s-a  calificat en-fanfare în finala turneului WTA Roma
Video&Foto | Cine o mai oprește pe Iga Swiatek? Liderul mondial s-a calificat en-fanfare în finala turneului WTA Roma

Turnee WTA 2021 - tenisdecamp.ro

Simona Halep merge la Citi Open de la Washington. Cum este prezentată  românca de organizatori - Eurosport
Simona Halep merge la Citi Open de la Washington. Cum este prezentată românca de organizatori - Eurosport

Tenis: Ons Jabeur va participa pentru prima oară la un turneu WTA în  Tunisia | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Ons Jabeur va participa pentru prima oară la un turneu WTA în Tunisia | AGERPRES • Actualizează lumea.

Caroline Wozniacki a câştigat Turneul Campioanelor | Digi24

Simona Halep a pierdut finala turneului de tenis China Open (WTA) - 08.10. 2017, Sputnik Moldova-România

WTA îşi schimbă categoriile turneelor: le adoptă pe cele din circuitul ATP

Tenis: Bernarda Pera a câştigat turneul de la Hamburg (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Bernarda Pera a câştigat turneul de la Hamburg (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Turneul de la Parma - Mayar Sherif, prima jucătoare egipteană care a  câştigat un titlu WTA | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Turneul de la Parma - Mayar Sherif, prima jucătoare egipteană care a câştigat un titlu WTA | AGERPRES • Actualizează lumea.

Emma Răducanu, eliminată în sferturi la turneul... | News.ro

Decizie uluitoare! WTA a suspendat toate turneele din China după ce Shuai  Peng a dispărut din
Decizie uluitoare! WTA a suspendat toate turneele din China după ce Shuai Peng a dispărut din

Meciul care va rămâne în istoria tenisului - Revenire incredibilă la turneul  WTA 250 de la Budapesta - HotNews.ro
Meciul care va rămâne în istoria tenisului - Revenire incredibilă la turneul WTA 250 de la Budapesta - HotNews.ro

Simona Halep s-a retras de la WTA Cincinnati! Care este, de fapt, motivul  retragerii - Radio Impuls
Simona Halep s-a retras de la WTA Cincinnati! Care este, de fapt, motivul retragerii - Radio Impuls

Posibila adversară a Simonei Halep din turul doi al turneului WTA 1000 de  la Cincinnati - HotNews.ro
Posibila adversară a Simonei Halep din turul doi al turneului WTA 1000 de la Cincinnati - HotNews.ro