Surprize peste surprize la Brisbane: Kerber, invinsa de o tenismena in  varsta de 35 de ani! - Stiri de Ultima Ora
Surprize peste surprize la Brisbane: Kerber, invinsa de o tenismena in varsta de 35 de ani! - Stiri de Ultima Ora

București - Primul weekend al experimentului Străzi Deschise. Mii... |  PROFIT.ro
București - Primul weekend al experimentului Străzi Deschise. Mii... | PROFIT.ro

StirileProTV - www.sport.ro: Cum a pierdut-o Romania pe Bianca Andreescu!  La 18 ani e campioana la Indian Wells si "noua stea a tenisului mondial  feminin" ---> https://goo.gl/7yPCxJ | Facebook
StirileProTV - www.sport.ro: Cum a pierdut-o Romania pe Bianca Andreescu! La 18 ani e campioana la Indian Wells si "noua stea a tenisului mondial feminin" ---> https://goo.gl/7yPCxJ | Facebook

Punct final la Cupa Toamnei, eveniment ce a reunit mai multe competitii  sportive dedicate persoanelor cu handicap - Ziarul Nationalul
Punct final la Cupa Toamnei, eveniment ce a reunit mai multe competitii sportive dedicate persoanelor cu handicap - Ziarul Nationalul

Tenis: Dragoş Dima a câştigat turneul challenger Sibiu Open | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Dragoş Dima a câştigat turneul challenger Sibiu Open | AGERPRES • Actualizează lumea.

Un cântăreţ de manele din Bistriţa şi un alt bărbat au murit într-un  teribil accident rutier. Autoturismul în care se aflau a lovit un semn de  intrare în localitate | adevarul.ro
Un cântăreţ de manele din Bistriţa şi un alt bărbat au murit într-un teribil accident rutier. Autoturismul în care se aflau a lovit un semn de intrare în localitate | adevarul.ro

Dragos hi-res stock photography and images - Page 9 - Alamy

Felicitări! România a câştigat 13 medalii de aur la Campionatul Mondial de  fotbal tenis
Felicitări! România a câştigat 13 medalii de aur la Campionatul Mondial de fotbal tenis

Inca o veste neplacuta din tenis: A fost anulat un nou turneu - Stiri de  Ultima Ora
Inca o veste neplacuta din tenis: A fost anulat un nou turneu - Stiri de Ultima Ora

Liste carduri

Noutate uriasa la ATP Cup 2020. "VAR" si-a facut aparitia si in tenis,  intr-un meci disputat de David Goffin (Video) - Stiri de Ultima Ora
Noutate uriasa la ATP Cup 2020. "VAR" si-a facut aparitia si in tenis, intr-un meci disputat de David Goffin (Video) - Stiri de Ultima Ora