curte Independent unt meciul de tenis simona halep joi Imaginație Spaniolă Ipocrit

Simona Halep - Shuai Zhang 6-4, 6-2. Românca se califică în optimi la  Toronto: următoarea adversară | Sport.ro
Simona Halep - Shuai Zhang 6-4, 6-2. Românca se califică în optimi la Toronto: următoarea adversară | Sport.ro

Când se joacă Simona Halep – Coco Gauff în optimile de finală la Madrid  Open. Ora de start a meciului de 5 stele - Eurosport
Când se joacă Simona Halep – Coco Gauff în optimile de finală la Madrid Open. Ora de start a meciului de 5 stele - Eurosport

Simona Halep și Emma Răducanu joacă joi, la Transylvania Open

Simona Halep va juca joi seara în turul 3 la Rogers Cup. Iată contra cui,  de la ce oră și cine televizează meciul – Tenis, tenis, tenis
Simona Halep va juca joi seara în turul 3 la Rogers Cup. Iată contra cui, de la ce oră și cine televizează meciul – Tenis, tenis, tenis

Wimbledon 2019. Simona Halep şi Elina Svitolina joacă, joi, în semifinalele  turneului de Grand Slam/ ORA
Wimbledon 2019. Simona Halep şi Elina Svitolina joacă, joi, în semifinalele turneului de Grand Slam/ ORA

Simona Halep Roland Garros | Organizatorii au anunțat ora de start a meciului  Simona Halep - Magda Linette
Simona Halep Roland Garros | Organizatorii au anunțat ora de start a meciului Simona Halep - Magda Linette

Meciurile anului în tenis. Simona Halep şi Sorana Cîrstea joacă vineri. La  ce oră vor fi partidele – Capital
Meciurile anului în tenis. Simona Halep şi Sorana Cîrstea joacă vineri. La ce oră vor fi partidele – Capital

Când se joacă meciul Simona Halep - Qinwen Zheng, din turul doi al Roland  Garros
Când se joacă meciul Simona Halep - Qinwen Zheng, din turul doi al Roland Garros

WTA Madrid: Simona Halep, în turul doi - A câștigat clar meciul de debut al  colaborării cu Patrick Mouratoglou - HotNews.ro
WTA Madrid: Simona Halep, în turul doi - A câștigat clar meciul de debut al colaborării cu Patrick Mouratoglou - HotNews.ro

Simona Halep joacă joi în turul doi la Wimbledon/ De la ce oră este  programat meciul şi ce alte românce evoluează
Simona Halep joacă joi în turul doi la Wimbledon/ De la ce oră este programat meciul şi ce alte românce evoluează

Wimbledon 2019. Wilander, despre meciul Simonei Halep din finală: Dacă  Serena serveşte bine, va fi foarte greu - Stirileprotv.ro
Wimbledon 2019. Wilander, despre meciul Simonei Halep din finală: Dacă Serena serveşte bine, va fi foarte greu - Stirileprotv.ro

Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc  în sferturi
Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc în sferturi

Cel mai bun tenis al meu!” Simona Halep are culoar spre semifinale, după  meciul perfect făcut în turul 2 la Melbourne | Sport.ro
Cel mai bun tenis al meu!” Simona Halep are culoar spre semifinale, după meciul perfect făcut în turul 2 la Melbourne | Sport.ro

WTA Dubai 2020. De la ce oră se va juca joi meciul Simona Halep – Aryna  Sabalenka și cine îl va televiza – Tenis, tenis, tenis
WTA Dubai 2020. De la ce oră se va juca joi meciul Simona Halep – Aryna Sabalenka și cine îl va televiza – Tenis, tenis, tenis

Simona Halep - Gabriela Ruse, duel românesc la Melbourne. Ora de start a  meciului de joi dimineață
Simona Halep - Gabriela Ruse, duel românesc la Melbourne. Ora de start a meciului de joi dimineață

SIMONA HALEP LA DUBAI // VIDEO Simona Halep joacă joi cu Aryna Sabalenka în  sferturi la Dubai: „Trebuie să fiu puternică” » La ce oră începe meciul
SIMONA HALEP LA DUBAI // VIDEO Simona Halep joacă joi cu Aryna Sabalenka în sferturi la Dubai: „Trebuie să fiu puternică” » La ce oră începe meciul

Când va avea loc meciul Simonei Halep cu Qinwen Zheng din turul doi de la  Roland Garros - HotNews.ro
Când va avea loc meciul Simonei Halep cu Qinwen Zheng din turul doi de la Roland Garros - HotNews.ro

VIDEO) Simona Halep câștigă primul meci cu noul antrenor

La ce oră joacă Simona Halep meciul cu Ons Jabeur din sferturile turneului  de la Dubai.
La ce oră joacă Simona Halep meciul cu Ons Jabeur din sferturile turneului de la Dubai.

Simona Halep a renunţat la meciul de dublu de joi | Digi24

Simona Halep va debuta joi seară la Miami. De la ce oră e meciul cu Daria  Saville
Simona Halep va debuta joi seară la Miami. De la ce oră e meciul cu Daria Saville

Ultimă oră! Simona Halep intră în izolare, iar toate meciurile de joi au  fost anulate. Ce se întâmplă înainte de Australian Open - Playtech Știri
Ultimă oră! Simona Halep intră în izolare, iar toate meciurile de joi au fost anulate. Ce se întâmplă înainte de Australian Open - Playtech Știri

Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros!  Victorie cu emoții pentru româncă
Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros! Victorie cu emoții pentru româncă

Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4: Simona Halep câștigă un meci  colosal și ajunge în finală la Toronto! | Sport.ro
Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4: Simona Halep câștigă un meci colosal și ajunge în finală la Toronto! | Sport.ro

Când se joacă meciul Simona Halep - Elena Rybakina, din semifinalele  turneului de la Wimbledon
Când se joacă meciul Simona Halep - Elena Rybakina, din semifinalele turneului de la Wimbledon

Simona Halep: "Nu pot să mă gândesc foarte bine la meci, pentru că sunt  pierdută"
Simona Halep: "Nu pot să mă gândesc foarte bine la meci, pentru că sunt pierdută"