magazin uşor gătit meci tenis us open sunet dramatic scopul

România a rămas fără reprezentante pe tabloul feminin de la US Open » Begu  și Cîrstea, înfrângeri în meciuri epuizante!
România a rămas fără reprezentante pe tabloul feminin de la US Open » Begu și Cîrstea, înfrângeri în meciuri epuizante!

Visul american, spulberat: US Open, finala masculină, stabilită după două  meciuri colosale | adevarul.ro
Visul american, spulberat: US Open, finala masculină, stabilită după două meciuri colosale | adevarul.ro

Și-au mai rămas doar opt! Meciurile de foc anunțate pentru sferturile de  finală ale US Open 2022: Nick Kyrgios, favorit? | Sport.ro
Și-au mai rămas doar opt! Meciurile de foc anunțate pentru sferturile de finală ale US Open 2022: Nick Kyrgios, favorit? | Sport.ro

Nadal, meci de aproape cinci ore la US Open cu Dominic Thiem | Digi24

S-a decis primul sfert de finală de pe tabloul masculin de la US Open! Va  fi al șaselea meci direct dintre cei doi - Eurosport
S-a decis primul sfert de finală de pe tabloul masculin de la US Open! Va fi al șaselea meci direct dintre cei doi - Eurosport

Românca Gabriela Talabă a reușit meciul zilei la US Open. Nume "greu" din  tenisul feminin, scos din circuit - Playsport
Românca Gabriela Talabă a reușit meciul zilei la US Open. Nume "greu" din tenisul feminin, scos din circuit - Playsport

US Open 2021 | Meci istoric: Maria Sakkari o învinge pe Bianca Andreescu,  după o partidă memorabilă - Eurosport
US Open 2021 | Meci istoric: Maria Sakkari o învinge pe Bianca Andreescu, după o partidă memorabilă - Eurosport

US Open 2021 optimi de finală. Program, rezultate, informaţii de ultimă  oră. Djokovic în cursă pentru Golden Slam, Simona Halep - Elina Svitolina  cel mai tare meci al etapei
US Open 2021 optimi de finală. Program, rezultate, informaţii de ultimă oră. Djokovic în cursă pentru Golden Slam, Simona Halep - Elina Svitolina cel mai tare meci al etapei

Performanțele Românilor Simona Halep s-a calificat în optimi la US Open,  după un meci maraton contra Elenei Rybakina - Eurosport
Performanțele Românilor Simona Halep s-a calificat în optimi la US Open, după un meci maraton contra Elenei Rybakina - Eurosport

Favoriții Djokovic, la 4 meciuri de istorie! Sârbul e în optimi la US Open,  după un meci greu cu Nishikori - Eurosport
Favoriții Djokovic, la 4 meciuri de istorie! Sârbul e în optimi la US Open, după un meci greu cu Nishikori - Eurosport

US Open 2022 | Sorana Cîrstea a suferit cea mai dureroasă înfrângere a  anului: românca, întoarsă de la 6-3, 5-3 de Belinda Bencic | Sport.ro
US Open 2022 | Sorana Cîrstea a suferit cea mai dureroasă înfrângere a anului: românca, întoarsă de la 6-3, 5-3 de Belinda Bencic | Sport.ro

Sorana Cîrstea s-a calificat în turul doi la US Open, după un meci de  aproape două ore
Sorana Cîrstea s-a calificat în turul doi la US Open, după un meci de aproape două ore

Cine transmite US Open 2022 - Paginademedia.ro

Serena Williams a produs surpriza serii la US Open » A eliminat-o pe  numărul 2 WTA, după un meci spectaculos
Serena Williams a produs surpriza serii la US Open » A eliminat-o pe numărul 2 WTA, după un meci spectaculos

Halep, meci înfiorător la US Open: Simona e eliminată și devine surpriza  neplăcută a turneului | adevarul.ro
Halep, meci înfiorător la US Open: Simona e eliminată și devine surpriza neplăcută a turneului | adevarul.ro

Carlos Alcaraz trece de Sinner după un meci maraton și e în penultimul act!  Cum arată tabloul semifinalelor la US Open - Eurosport
Carlos Alcaraz trece de Sinner după un meci maraton și e în penultimul act! Cum arată tabloul semifinalelor la US Open - Eurosport

Serena Williams, răspuns neobișnuit de sincer la US Open!

Ana Bogdan, învinsă încredibil în cel mai lung meci din istoria US Open

Răbufnirea Soranei Cîrstea la adresa WTA: ”E un haos general!” Românca a  cedat nervos și în
Răbufnirea Soranei Cîrstea la adresa WTA: ”E un haos general!” Românca a cedat nervos și în

Cine transmite la TV meciul Simona Halep - Camila Giorgi de la US Open

Serena Williams, în lacrimi, învinsă în turul al treilea la US Open. A fost  ultimul meci - Video | DCNews
Serena Williams, în lacrimi, învinsă în turul al treilea la US Open. A fost ultimul meci - Video | DCNews

Simona Halep s-a calificat în optimi la US Open 2021. Urmează meci cu Elina  Svitolina
Simona Halep s-a calificat în optimi la US Open 2021. Urmează meci cu Elina Svitolina

Iga Swiatek trece de Aryna Sabalenka, se califică în finala US Open! Avem  Iga vs Ons pentru titlu - Treizecizero
Iga Swiatek trece de Aryna Sabalenka, se califică în finala US Open! Avem Iga vs Ons pentru titlu - Treizecizero

US Open: Meciuri interesante în sferturile feminine - O singură  câștigătoare de Grand Slam rămasă în competiție - HotNews.ro
US Open: Meciuri interesante în sferturile feminine - O singură câștigătoare de Grand Slam rămasă în competiție - HotNews.ro

Scene uluitoare la US Open 2022, azi noapte, la finalul meciului dintre  Marta Kostyuc și Viktoria Azarenka. Ucrainianca nu a dat mâna cu adversara  sa - Playsport
Scene uluitoare la US Open 2022, azi noapte, la finalul meciului dintre Marta Kostyuc și Viktoria Azarenka. Ucrainianca nu a dat mâna cu adversara sa - Playsport

Simona Halep, eliminare INCREDIBILĂ la US Open! O debutantă de pe locul 124  WTA a produs șocul startului de turneu!
Simona Halep, eliminare INCREDIBILĂ la US Open! O debutantă de pe locul 124 WTA a produs șocul startului de turneu!