evident Ponosit insulă lotul national de tenis pana la 14 ani Şase calculati fantomă

La doar 14 ani, Ioana Lung a câştigat o competiţie de senioare - Sportul  Salajean - stiri sportive salaj
La doar 14 ani, Ioana Lung a câştigat o competiţie de senioare - Sportul Salajean - stiri sportive salaj

FEDERATIA ROMANA DE TENIS

Cum s-a încheiat finala românească de la Wimbledon U14!

Când vor debuta jucătoarele din România la US Open 2022. Anunțul  organizatorilor
Când vor debuta jucătoarele din România la US Open 2022. Anunțul organizatorilor

Exista o varsta limita la care ar trebui inceput tenisul? | Open Tenis

Speranta pentru tenisul timisorean! La 11 ani, Andreea Velcea a ajuns

E in clasa a noua, dar va debuta pentru Romania in Cupa Davis | Cine este  jucatorul de 14 ani care a fost convocat la echipa de seniori | Sport.ro
E in clasa a noua, dar va debuta pentru Romania in Cupa Davis | Cine este jucatorul de 14 ani care a fost convocat la echipa de seniori | Sport.ro

PERFORMANŢĂ. Sălăjeanca Oana Flonta, la lotul naţional al României! -  Sportul Salajean - stiri sportive salaj
PERFORMANŢĂ. Sălăjeanca Oana Flonta, la lotul naţional al României! - Sportul Salajean - stiri sportive salaj

Tenis: La vârsta de 20 de ani un jucător abia începe să se întreţină din  banii câştigaţi la turnee. Până atunci, unii părinţi cheltuiesc în fiecare  an aproape cât pentru o casă
Tenis: La vârsta de 20 de ani un jucător abia începe să se întreţină din banii câştigaţi la turnee. Până atunci, unii părinţi cheltuiesc în fiecare an aproape cât pentru o casă

Ploieșteanca Komarov Andrada Ekaterina, locul I la tenis fete în  clasamentul FRT la categoria 14 ani - PLOIESTIRI
Ploieșteanca Komarov Andrada Ekaterina, locul I la tenis fete în clasamentul FRT la categoria 14 ani - PLOIESTIRI

Noua generație a tenisului românesc. Cine sunt ei și unde se duc? |  Juniorii - o campanie treizecizero.ro
Noua generație a tenisului românesc. Cine sunt ei și unde se duc? | Juniorii - o campanie treizecizero.ro

Buzău: Lotul naţional de juniori la tenis de masă se pregăteşte pentru  Europene | adevarul.ro
Buzău: Lotul naţional de juniori la tenis de masă se pregăteşte pentru Europene | adevarul.ro

Tenis: La vârsta de 20 de ani un jucător abia începe să se întreţină din  banii
Tenis: La vârsta de 20 de ani un jucător abia începe să se întreţină din banii

DAVID GHEORGHE-CUM SE FACE UN CAMPION – Q Magazine

Sonia Butuc-Cerchez - cât de greu e să crești o campioană în tenisul din  România
Sonia Butuc-Cerchez - cât de greu e să crești o campioană în tenisul din România

SPORT FAN CLUB: aprilie 2012

Cu ce ne alegem din tenis: E timpul pentru un efort comun! | JUNIORII - O  campanie Treizecizero.ro
Cu ce ne alegem din tenis: E timpul pentru un efort comun! | JUNIORII - O campanie Treizecizero.ro

Trei tenismeni de la CSM Oradea, inclusi in loturile nationale de...

Tenis – Rareș Rugină de la Tenis Club Focșani a câștigat Trofeul Tennis  Performance la 14 ani! - Monitorul de Vrancea
Tenis – Rareș Rugină de la Tenis Club Focșani a câștigat Trofeul Tennis Performance la 14 ani! - Monitorul de Vrancea