a deveni anxios repeta nativ livive escore.in ro tenis Pantaloni Asezonare Coace

Simona Halep - Yulia Putintseva LIVE SCORE în sferturi. S-A RETRAS în setul  doi | DCNews
Simona Halep - Yulia Putintseva LIVE SCORE în sferturi. S-A RETRAS în setul doi | DCNews

Simona Halep, eliminată surprinzător în primul tur la US Open. A pierdut în  decisiv, deși câștigase la zero setul al doilea | Digi24
Simona Halep, eliminată surprinzător în primul tur la US Open. A pierdut în decisiv, deși câștigase la zero setul al doilea | Digi24

Meciul Simona Halep - Jaqueline Cristian s-a anulat. "Simo" s-a retras din  turneul de la Linz - Antena Sport
Meciul Simona Halep - Jaqueline Cristian s-a anulat. "Simo" s-a retras din turneul de la Linz - Antena Sport

Ana Bogdan a învins jucătoarea care i-a încheiat cariera Serenei Williams:  victorie și în contul Irinei Begu, la București | Sport.ro
Ana Bogdan a învins jucătoarea care i-a încheiat cariera Serenei Williams: victorie și în contul Irinei Begu, la București | Sport.ro

Veste uriaşă pentru Mihaela Buzărnescu. Eliminată în calificări, sportiva a  fost acceptată ca lucky loser pe tabloul principal de la Roland Garros.  România are şapte reprezentante
Veste uriaşă pentru Mihaela Buzărnescu. Eliminată în calificări, sportiva a fost acceptată ca lucky loser pe tabloul principal de la Roland Garros. România are şapte reprezentante

Novak Djokovic - Nick Kyrgios 4-6, 6-3, 6-4, 7-6(3) în finala Wimbledon  2022! Moment istoric în tenis, cifre incredibile pentru jucătorul sârb -  Playsport
Novak Djokovic - Nick Kyrgios 4-6, 6-3, 6-4, 7-6(3) în finala Wimbledon 2022! Moment istoric în tenis, cifre incredibile pentru jucătorul sârb - Playsport

Novak Djokovic, forfait pentru meciurile din Cupa Davis: "Va lipsi din  motive personale!" Când revine Nole în competiții - Eurosport
Novak Djokovic, forfait pentru meciurile din Cupa Davis: "Va lipsi din motive personale!" Când revine Nole în competiții - Eurosport

Simona Halep - Elena Rybakina, rezultat final la US Open 2021. Thriller la  Flushing Meadows | DCNews
Simona Halep - Elena Rybakina, rezultat final la US Open 2021. Thriller la Flushing Meadows | DCNews

Clubul de tenis VVS Orhei

Marele' Federer se înclină în fața lui Nadal după un nou titlu la Roland  Garros: „Mi-am spus: 'Nu se poate!'” Ce a spus despre revenirea pe teren |  Sport.ro
Marele' Federer se înclină în fața lui Nadal după un nou titlu la Roland Garros: „Mi-am spus: 'Nu se poate!'” Ce a spus despre revenirea pe teren | Sport.ro

LIVE SCORE Iga Swiatek - Ons Jabeur, finala US Open 2022 » Stiri Suceava  Online
LIVE SCORE Iga Swiatek - Ons Jabeur, finala US Open 2022 » Stiri Suceava Online

Simona Halep - Jil Teichmann, LIVE SCORE, ora 20:00. "Simo" luptă pentru  calificarea în sferturi la Toronto. Duel în premieră pentru româncă » Stiri  Suceava Online
Simona Halep - Jil Teichmann, LIVE SCORE, ora 20:00. "Simo" luptă pentru calificarea în sferturi la Toronto. Duel în premieră pentru româncă » Stiri Suceava Online

Prima mare surpriză la Transylvania Open. Irina Begu, eliminată în turul 1  de Irina Bara - Playsport
Prima mare surpriză la Transylvania Open. Irina Begu, eliminată în turul 1 de Irina Bara - Playsport

Simona Halep - Jessica Pegula, LIVE SCORE. Rezultat final la Toronto |  DCNews
Simona Halep - Jessica Pegula, LIVE SCORE. Rezultat final la Toronto | DCNews

Live Score Wimbledon 2022: Simona Halep a fost învinsă de Elena Rybakina.  Românca ratează marea finală - Playtech Știri
Live Score Wimbledon 2022: Simona Halep a fost învinsă de Elena Rybakina. Românca ratează marea finală - Playtech Știri

LIVE SCORE Wimbledon 2019 | Simona Halep s-a calificat în turul 2, după un  final irezistibil
LIVE SCORE Wimbledon 2019 | Simona Halep s-a calificat în turul 2, după un final irezistibil

Gabriela Ruse, eliminată de la Australian Open de Veronika Kudermetova. Tot  miercuri a părăsit turneul și Jaqueline Cristian - B1TV.ro
Gabriela Ruse, eliminată de la Australian Open de Veronika Kudermetova. Tot miercuri a părăsit turneul și Jaqueline Cristian - B1TV.ro

WTA Berlin: Aryna Sabalenka, învinsă incredibil după ce a condus cu 6-2,  5-2 (30-0) / Rezultatele zilei - HotNews.ro
WTA Berlin: Aryna Sabalenka, învinsă incredibil după ce a condus cu 6-2, 5-2 (30-0) / Rezultatele zilei - HotNews.ro

Rafael Nadal și Dominic Thiem merg în optimi, victorie dramatică pentru  Nick Kyrgios. Rezultatele zilei la Australian Open
Rafael Nadal și Dominic Thiem merg în optimi, victorie dramatică pentru Nick Kyrgios. Rezultatele zilei la Australian Open

Sorana Cîrstea și Irina Begu, eliminate de la US Open 2022! România a rămas  fără reprezentante la New York + "Sori" a aruncat cu racheta de nervi -  Antena Sport
Sorana Cîrstea și Irina Begu, eliminate de la US Open 2022! România a rămas fără reprezentante la New York + "Sori" a aruncat cu racheta de nervi - Antena Sport

Tenis: Feliciano Lopez a pus capăt unei serii de 79 de turnee de Mare Şlem  consecutive | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Feliciano Lopez a pus capăt unei serii de 79 de turnee de Mare Şlem consecutive | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep, calificare dramatică în finală la Toronto!

Simona Halep - Beatriz Haddad Maia, LIVE SCORE. Finala turneului de la  Toronto | DCNews
Simona Halep - Beatriz Haddad Maia, LIVE SCORE. Finala turneului de la Toronto | DCNews

Sorana Cîrstea a închis meciul cu Aleksandra Krunic printr-un retur de  senzație - Tenis video - Eurosport
Sorana Cîrstea a închis meciul cu Aleksandra Krunic printr-un retur de senzație - Tenis video - Eurosport