plută Dezacord fotografie la ce ora este meciul de tenis cusimona halep Suprimarea înceta participa

Simona Halep revine pe teren în această noapte! Meciul cu Danielle Collins,  programat după ora 02:00 - Eurosport
Simona Halep revine pe teren în această noapte! Meciul cu Danielle Collins, programat după ora 02:00 - Eurosport

Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc  în sferturi
Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc în sferturi

Video | Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, în “optimi“ la Birmingham.  Cine este următoarea adversară pentru româncă
Video | Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, în “optimi“ la Birmingham. Cine este următoarea adversară pentru româncă

Victorie muncită: Simona Halep s-a calificat în turul al treilea de la  Australian Open după un meci de infarct | Digi24
Victorie muncită: Simona Halep s-a calificat în turul al treilea de la Australian Open după un meci de infarct | Digi24

De la ce ora va juca azi Simona Halep primul meci la turneul de la Stuttgart

La ce oră joacă Simona Halep cu Cori Gauff în turul trei la Indian Wells

Simona Halep va debuta joi seară la Miami. De la ce oră e meciul cu Daria  Saville
Simona Halep va debuta joi seară la Miami. De la ce oră e meciul cu Daria Saville

Când se joacă meciul Simona Halep - Bianca Andreescu. Organizatorii au  anunțat ora meciului vedetă al zilei la Bad Homburg - Playsport
Când se joacă meciul Simona Halep - Bianca Andreescu. Organizatorii au anunțat ora meciului vedetă al zilei la Bad Homburg - Playsport

Simona Halep - Shuai Zhang 6-4, 6-2. Românca se califică în optimi la  Toronto: următoarea adversară | Sport.ro
Simona Halep - Shuai Zhang 6-4, 6-2. Românca se califică în optimi la Toronto: următoarea adversară | Sport.ro

Simona Halep se califică în semifinale la Toronto după un meci de mare  luptă - spotmedia.ro
Simona Halep se califică în semifinale la Toronto după un meci de mare luptă - spotmedia.ro

Simona Halep joacă miercuri, în optimi la Washington. De la ce oră este  programat meciul - InfoToday
Simona Halep joacă miercuri, în optimi la Washington. De la ce oră este programat meciul - InfoToday

Simona Halep - Anna Kalinskaya, în optimi la WTA Wasinghton

Când se joacă meciul Simona Halep - Amanda Anisimova, din sferturile de la  Wimbledon
Când se joacă meciul Simona Halep - Amanda Anisimova, din sferturile de la Wimbledon

La ce oră joacă Simona Halep meciul cu Ons Jabeur din sferturile turneului  de la Dubai.
La ce oră joacă Simona Halep meciul cu Ons Jabeur din sferturile turneului de la Dubai.

Când va avea loc meciul Simonei Halep cu Qinwen Zheng din turul doi de la  Roland Garros - HotNews.ro
Când va avea loc meciul Simonei Halep cu Qinwen Zheng din turul doi de la Roland Garros - HotNews.ro

Finala turneului WTA 1000 de la Toronto: Simona Halep - Beatriz Haddad Maia  6-3, 2-6, 6-3. Halep, campioana Openului Canadian! | Sport.ro
Finala turneului WTA 1000 de la Toronto: Simona Halep - Beatriz Haddad Maia 6-3, 2-6, 6-3. Halep, campioana Openului Canadian! | Sport.ro

Când va avea loc meciul dintre Simona Halep și Gabriela Ruse din optimile  WTA Dubai - HotNews.ro
Când va avea loc meciul dintre Simona Halep și Gabriela Ruse din optimile WTA Dubai - HotNews.ro

Simona Halep şi Petra Martic joacă în sferturi la Indian Wells. La ce oră  este programat meciul
Simona Halep şi Petra Martic joacă în sferturi la Indian Wells. La ce oră este programat meciul

La ce oră joacă Simona Halep meciul cu Caroline Garcia din primul tur la  Doha. Patru
La ce oră joacă Simona Halep meciul cu Caroline Garcia din primul tur la Doha. Patru

Simona Halep - Donna Vekic 6-0, 6-2 | Devastatoare! Meci perfect făcut de Halep  la Toronto! Cu cine se duelează în faza următoare | Sport.ro
Simona Halep - Donna Vekic 6-0, 6-2 | Devastatoare! Meci perfect făcut de Halep la Toronto! Cu cine se duelează în faza următoare | Sport.ro

La ce oră începe meciul românesc Simona Halep - Gabriela Ruse de la Dubai.  Unde se poate vedea partida - Playtech Știri
La ce oră începe meciul românesc Simona Halep - Gabriela Ruse de la Dubai. Unde se poate vedea partida - Playtech Știri

La ce oră joacă Simona Halep meciul cu Qinwen Zheng la Roland Garros!

Simona Halep, "pedepsită" de Mouratoglou după victoria cu Gauff, la  Toronto: "Asta mi-a spus Patrick" - Eurosport
Simona Halep, "pedepsită" de Mouratoglou după victoria cu Gauff, la Toronto: "Asta mi-a spus Patrick" - Eurosport

Simona Halep, a treia victorie din 2022! S-a calificat cu emoții în  semifinale la Melbourne Summer Set 1 - Eurosport
Simona Halep, a treia victorie din 2022! S-a calificat cu emoții în semifinale la Melbourne Summer Set 1 - Eurosport

Simona Halep joacă sâmbătă pentru un loc în finală la Toronto/ La ce oră  este programat meciul
Simona Halep joacă sâmbătă pentru un loc în finală la Toronto/ La ce oră este programat meciul