Morgă asta e tot Mintal jucatorul de tenis cu cele mai multe grand slam politician cizmă depozit

Rafael Nadal s-a calificat în finală la Australian Open. Spaniolul, la un  meci de a deveni jucătorul cu cele mai multe titluri de Grand Slam din  istorie
Rafael Nadal s-a calificat în finală la Australian Open. Spaniolul, la un meci de a deveni jucătorul cu cele mai multe titluri de Grand Slam din istorie

Lista campionilor de Grand Slam la simplu masculin - Wikipedia

Cine a câștigat cele mai multe turnee de Grand Slam? Cei mai buni jucători  din lume ce au scris istoria tenisului - LIFE.ro
Cine a câștigat cele mai multe turnee de Grand Slam? Cei mai buni jucători din lume ce au scris istoria tenisului - LIFE.ro

Turnee de tenis - Categorii + cele mai importante turnee

Nadal câștigă Australian Open și ajunge la al 21-lea titlul de Grand Slam  din carieră - Tenis - Pagini Romanesti
Nadal câștigă Australian Open și ajunge la al 21-lea titlul de Grand Slam din carieră - Tenis - Pagini Romanesti

Lista câștigătorilor Wimbledon din toate timpurile. Cine a luat cele mai  multe trofee - Playtech Știri
Lista câștigătorilor Wimbledon din toate timpurile. Cine a luat cele mai multe trofee - Playtech Știri

Rafael Nadal a câștigat Australian Open 2022 și a devenit tenismenul cu cele  mai multe Grand Slam-uri - #diez
Rafael Nadal a câștigat Australian Open 2022 și a devenit tenismenul cu cele mai multe Grand Slam-uri - #diez

Cine este cel mai bun jucător de tenis al ultimului deceniu, conform  statisticilor - Eurosport
Cine este cel mai bun jucător de tenis al ultimului deceniu, conform statisticilor - Eurosport

"Roger, cine va termina cariera cu cele mai multe Grand Slamuri cucerite?".  Răspunsul surpriză al lui Federer - Eurosport
"Roger, cine va termina cariera cu cele mai multe Grand Slamuri cucerite?". Răspunsul surpriză al lui Federer - Eurosport

Tenis: Rafael Nadal a triumfat la Australian Open, al 21-lea său Grand Slam  din palmares | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Rafael Nadal a triumfat la Australian Open, al 21-lea său Grand Slam din palmares | AGERPRES • Actualizează lumea.

Novak Djokovic nu are dubii: Îl va depăși pe Federer și va deveni jucătorul  cu cele mai multe Grand Slam-uri câștigate în carieră - HotNews.ro
Novak Djokovic nu are dubii: Îl va depăși pe Federer și va deveni jucătorul cu cele mai multe Grand Slam-uri câștigate în carieră - HotNews.ro

Novak Djokovic, jucătorul cu cele mai multe săptămâni petrecute pe locul 1  în clasamentul ATP - HotNews.ro
Novak Djokovic, jucătorul cu cele mai multe săptămâni petrecute pe locul 1 în clasamentul ATP - HotNews.ro

Federer, Nadal & Djokovic, "ca vinul". Cine e jucătorul cu cele mai multe  titluri de Grand Slam câștigate după 30 de ani - Eurosport
Federer, Nadal & Djokovic, "ca vinul". Cine e jucătorul cu cele mai multe titluri de Grand Slam câștigate după 30 de ani - Eurosport

Replica lui Novak Djokovic, dupa ce Rafael Nadal a spus ca este obsedat sa  castige mai multe Grand Slam-uri: "Nu stiu cum gandeste Rafa, are dreptul  la opinie." | Sport.ro
Replica lui Novak Djokovic, dupa ce Rafael Nadal a spus ca este obsedat sa castige mai multe Grand Slam-uri: "Nu stiu cum gandeste Rafa, are dreptul la opinie." | Sport.ro

US OPEN 2019 | Nadal, aproape de al 19-lea titlu de Grand Slam! "Dorm  foarte bine noptile si daca nu sunt jucatorul cu cele mai multe titluri!" |  Sport.ro
US OPEN 2019 | Nadal, aproape de al 19-lea titlu de Grand Slam! "Dorm foarte bine noptile si daca nu sunt jucatorul cu cele mai multe titluri!" | Sport.ro

Cine este Rafael Nadal, cunoscut acum ca cel mai mare jucător de tenis din  toate timpurile. Are o carieră excepțională – Monden
Cine este Rafael Nadal, cunoscut acum ca cel mai mare jucător de tenis din toate timpurile. Are o carieră excepțională – Monden

Cei mai bogaţi jucători de tenis din lume - BotosaniNews.ro

Nadal - 2 = Djokovic & Federer | Cum arată clasamentul all-time al  titlurilor de mare șlem câștigate, după Roland Garros 2022 | Sport.ro
Nadal - 2 = Djokovic & Federer | Cum arată clasamentul all-time al titlurilor de mare șlem câștigate, după Roland Garros 2022 | Sport.ro

TOP 54 cei mai buni jucători de tenis din lume

Cei mai buni 8 jucători de tenis care n-au câștigat vreun titlu de Grand  Slam - Eurosport
Cei mai buni 8 jucători de tenis care n-au câștigat vreun titlu de Grand Slam - Eurosport

Rafael Nadal, despre șansele lui Djokovic să câștige cele mai multe titluri  de Grand Slam: "Nu trebuie să ne păcălim" - Eurosport
Rafael Nadal, despre șansele lui Djokovic să câștige cele mai multe titluri de Grand Slam: "Nu trebuie să ne păcălim" - Eurosport

Rafael Nadal este cel mai mare! A cucerit Australian Open și Grand Slam-ul  cu numărul 21! - Eurosport
Rafael Nadal este cel mai mare! A cucerit Australian Open și Grand Slam-ul cu numărul 21! - Eurosport

Rafael Nadal, campion absolut. Ibericul câștigă pentru a 14-a oară trofeul  de la Roland Garros | Digi24
Rafael Nadal, campion absolut. Ibericul câștigă pentru a 14-a oară trofeul de la Roland Garros | Digi24

TOPUL sportivilor cu cele mai multe turnee de Grand Slam. Cum a evoluat  lupta Federer – Nadal – Djokovic
TOPUL sportivilor cu cele mai multe turnee de Grand Slam. Cum a evoluat lupta Federer – Nadal – Djokovic