Interzice tezaur bărbierit interviu ultramaraton organizatorii frâu Pekkadillo parinti adoptivi

S24H
S24H

Tibi Ușeriu, Primul Mesaj După Ce A Câștigat 6633 Arctic Ultra | Libertatea

UTMB are prima reactie oficiala in legatura cu competitia din august aimx.ro

Pompierul Iulian Rotariu de la ISU Botoşani a câştigat ultramaratonul din  Norvegia | AGERPRES • Actualizează lumea.
Pompierul Iulian Rotariu de la ISU Botoşani a câştigat ultramaratonul din Norvegia | AGERPRES • Actualizează lumea.

INTERVIU cu Florin Ionita, primul român care a câștigat un ultramaraton  internațional de șosea: Pentru a alerga un maraton este suficientă  pregătirea fizică adecvată, la ultramaraton psihicul dictează - HotNews.ro
INTERVIU cu Florin Ionita, primul român care a câștigat un ultramaraton internațional de șosea: Pentru a alerga un maraton este suficientă pregătirea fizică adecvată, la ultramaraton psihicul dictează - HotNews.ro

S24H
S24H

Românul Tibi Uşeriu a câştigat cel mai greu maraton din lume, dincolo de  Cercul Polar - GALERIE FOTO
Românul Tibi Uşeriu a câştigat cel mai greu maraton din lume, dincolo de Cercul Polar - GALERIE FOTO

Peste 200 de alergători din zece ţări, aşteptaţi sâmbătă la ultramaratonul  de la Bâlea Lac
Peste 200 de alergători din zece ţări, aşteptaţi sâmbătă la ultramaratonul de la Bâlea Lac

Interviu Edi Petrov: Calificare la UTMB 2020, după o luptă epuizantă în  Oman * Biciclistul blog
Interviu Edi Petrov: Calificare la UTMB 2020, după o luptă epuizantă în Oman * Biciclistul blog

Interviu cu atletul covăsnean Dan Suciu, medaliat recent cu bronz la  Campionatul Național de Alergare, la proba de 12 ore - Mesagerul de Covasna
Interviu cu atletul covăsnean Dan Suciu, medaliat recent cu bronz la Campionatul Național de Alergare, la proba de 12 ore - Mesagerul de Covasna

Pompierul Iulian Rotariu de la ISU Botoşani a câştigat ultramaratonul din  Norvegia / A devenit primul alergător din lume care a câştigat cele cinci  ultramaratoane ale Continental Challenge
Pompierul Iulian Rotariu de la ISU Botoşani a câştigat ultramaratonul din Norvegia / A devenit primul alergător din lume care a câştigat cele cinci ultramaratoane ale Continental Challenge

INTERVIU AUDIO. Canada polară, pământ românesc! | Știri din diaspora

Un american a câștigat o rolă de hârtie igienică de aur după un ultramaraton  virtual de 63 de ore - Eurosport
Un american a câștigat o rolă de hârtie igienică de aur după un ultramaraton virtual de 63 de ore - Eurosport

Tiberiu Uşeriu a câștigat ultramaratonul 6633 Arctic Ultra, a treia sa  victorie consecutivă din tot atâtea participări la cea mai dură competiție  din lume - Forbes.ro
Tiberiu Uşeriu a câștigat ultramaratonul 6633 Arctic Ultra, a treia sa victorie consecutivă din tot atâtea participări la cea mai dură competiție din lume - Forbes.ro

Levente Polgar, primul sportiv cu dizabilităţi care participă la cel mai  greu maraton din lume. „Idolii mei sunt oamenii simpli şi mă gândesc că ei  sunt adevăraţii olimpici în viaţă”
Levente Polgar, primul sportiv cu dizabilităţi care participă la cel mai greu maraton din lume. „Idolii mei sunt oamenii simpli şi mă gândesc că ei sunt adevăraţii olimpici în viaţă”

Autonom Rent A Car Blog » Interviu cu Adrian Papuc, coordonator vanzari  Autonom. Despre succesul de cursa lunga
Autonom Rent A Car Blog » Interviu cu Adrian Papuc, coordonator vanzari Autonom. Despre succesul de cursa lunga

Mărturia românului care a câştigat o cursă a celui mai dur ultramaraton:  „Mâine s-ar putea să nu mai fii. Nu visa, concentrează-ţi eforturile în  prezent“ | adevarul.ro
Mărturia românului care a câştigat o cursă a celui mai dur ultramaraton: „Mâine s-ar putea să nu mai fii. Nu visa, concentrează-ţi eforturile în prezent“ | adevarul.ro