portocale întinde Antologie imagini pt negoescu radu baschet disc baza excela

FC Arges - La mulți ani, Marin Radu II! Este golgeterul... | Facebook

FCSB - UTA Arad 2-1 » Trupa lui Dică obține a treia victorie la rând și se  apropie de play-off » Cum arată clasamentul
FCSB - UTA Arad 2-1 » Trupa lui Dică obține a treia victorie la rând și se apropie de play-off » Cum arată clasamentul

Şcoala Gimnazială Tărtăşeşti | Facebook

RADU NEGOESCU | AGERPRES • Actualizează lumea.

LICEU L TE RETIC DEC EB AL CONSTA N ŢA

Anuarul Sportului 2008 | PDF

poli Archives - Druckeria

Municipiul Ploiesti

Balint și colaboratorii săi, cu ochii pe produsele Academiei UTA!  Selecționata aleasă după trialul de azi va fi primul adversar al verii  pentru Erico et. comp! - Sportarad
Balint și colaboratorii săi, cu ochii pe produsele Academiei UTA! Selecționata aleasă după trialul de azi va fi primul adversar al verii pentru Erico et. comp! - Sportarad

Implicare1 - Un strop de fericire

Negoescu, la prima apariție oficială stagională în fața fanilor arădeni:  „Am încercat să intru cu entuziasm, pot să zic că am avut și ghinion” -  Sportarad
Negoescu, la prima apariție oficială stagională în fața fanilor arădeni: „Am încercat să intru cu entuziasm, pot să zic că am avut și ghinion” - Sportarad

UTA - CFR Cluj 1-1, în etapa 13 din Liga 1! Ciprian Deac, accidentat +  clasamentul
UTA - CFR Cluj 1-1, în etapa 13 din Liga 1! Ciprian Deac, accidentat + clasamentul

Sportivii focșăneni și antrenorii lor au fost premiați! - CSM Focșani 2007

Poenaru caută fundași sub vârstă din pepiniera UTA-ei, dar antenele au fost  întinse și peste hotare! - Sportarad
Poenaru caută fundași sub vârstă din pepiniera UTA-ei, dar antenele au fost întinse și peste hotare! - Sportarad

VIA`A VIA`A VIA`A

VIDEO | Victorie importantă pentru UTA. Arădenii s-au impus la FC Botoşani  şi au urcat pe loc de play-off în Superligă
VIDEO | Victorie importantă pentru UTA. Arădenii s-au impus la FC Botoşani şi au urcat pe loc de play-off în Superligă

Regizorul Paul Negoescu: despre filme si yachting – CineFan.ro Blog

VIDEO | FC Botoşani – UTA 1-2. Arădenii au plecat cu cele trei puncte,  graţie celor două reuşite din prima repriză
VIDEO | FC Botoşani – UTA 1-2. Arădenii au plecat cu cele trei puncte, graţie celor două reuşite din prima repriză

EXCLUSIV | Fotbalistul în care Florin Răducioiu şi-a pus încrederea, a  spart gheaţa: ”În meciurile trecute nu făcea nimic”
EXCLUSIV | Fotbalistul în care Florin Răducioiu şi-a pus încrederea, a spart gheaţa: ”În meciurile trecute nu făcea nimic”

Gabriel Degeratu! Fotbal sub Turnul Chindiei, Capitolul 44! | Riposta pe Net

CS Mioveni - UTA Arad 1-1. Egal în primul meci al zilei » Penalty ratat în  minutul 89
CS Mioveni - UTA Arad 1-1. Egal în primul meci al zilei » Penalty ratat în minutul 89