colorant domeniu trimite gsp.ro tenis dubai Ritual ca asta Campionat

Simona Halep - Alison Riske, 6-2, 6-4: calificare în optimi la WTA Dubai

WTA DUBAI. S-a eliberat calea pentru Halep sau Ruse: toate favoritele,  eliminate astăzi
WTA DUBAI. S-a eliberat calea pentru Halep sau Ruse: toate favoritele, eliminate astăzi

Ce urmează pentru Simona Halep, după înfrângerile de la Dubai și Doha! Când  revine în circuit
Ce urmează pentru Simona Halep, după înfrângerile de la Dubai și Doha! Când revine în circuit

Simona Halep și-a aflat traseul de la WTA Dubai!

VIDEO Simona Halep și-a aflat adversara de la Dubai » O va înfrunta pe Ons  Jabeur, una dintre cele mai spectaculoase jucătoare din circuit
VIDEO Simona Halep și-a aflat adversara de la Dubai » O va înfrunta pe Ons Jabeur, una dintre cele mai spectaculoase jucătoare din circuit

Simona Halep - Jelena Ostapenko 6-2, 6-7, 0-6. Înfrângere dură în  semifinala de la Dubai!
Simona Halep - Jelena Ostapenko 6-2, 6-7, 0-6. Înfrângere dură în semifinala de la Dubai!

Simona Halep, testată de 27 de ori în 2019! De câte ori a fost testată  Serena Williams și cum stă TOP 10 WTA
Simona Halep, testată de 27 de ori în 2019! De câte ori a fost testată Serena Williams și cum stă TOP 10 WTA

Simona Halep va avea o înfruntare teribilă cu Jennifer Brady la Dubai

Simona Halep - Gabriela Ruse, în optimi la WTA Dubai: ora de start și  televizare
Simona Halep - Gabriela Ruse, în optimi la WTA Dubai: ora de start și televizare

Ostapenko, de neoprit! A învins 4 câștigătoare de GS la Dubai » Prima  reacție după victoria cu Simona Halep
Ostapenko, de neoprit! A învins 4 câștigătoare de GS la Dubai » Prima reacție după victoria cu Simona Halep

SIMONA HALEP LA DUBAI // VIDEO Cine este Elena Rybakina, adversara din  finală și revelația anului 2020
SIMONA HALEP LA DUBAI // VIDEO Cine este Elena Rybakina, adversara din finală și revelația anului 2020

Gabriela Ruse, victorie categorică în Dubai » La un meci distanță de  tabloul principal
Gabriela Ruse, victorie categorică în Dubai » La un meci distanță de tabloul principal

SIMONA HALEP CAMPIOANĂ LA DUBAI // Stere Halep, după triumful fiicei sale:  „O să mă audă și ea acum, dar trebuie s-o spun!” + cu ce accidentare a  jucat Simona
SIMONA HALEP CAMPIOANĂ LA DUBAI // Stere Halep, după triumful fiicei sale: „O să mă audă și ea acum, dar trebuie s-o spun!” + cu ce accidentare a jucat Simona

Simona Halep va lucra alături de un francez la turneele de la Dubai și Doha

Jelena Ostapenko o provoacă pe Simona Halep înainte de semifinala de la  Dubai: „Voi fi agresivă și se va apăra”
Jelena Ostapenko o provoacă pe Simona Halep înainte de semifinala de la Dubai: „Voi fi agresivă și se va apăra”

SIMONA HALEP LA DUBAI // VIDEO Ons Jabeur, decepționată după meciul cu  Simona Halep: „Anul trecut probabil că eram fericită! Acum simt frustrare”
SIMONA HALEP LA DUBAI // VIDEO Ons Jabeur, decepționată după meciul cu Simona Halep: „Anul trecut probabil că eram fericită! Acum simt frustrare”

SIMONA HALEP - ONS JABEUR // Blackout în primul set! De când nu mai  pierduse Halep un set atât de drastic
SIMONA HALEP - ONS JABEUR // Blackout în primul set! De când nu mai pierduse Halep un set atât de drastic

Gabriela Ruse - Simona Halep 3-6, 2-6, în optimi la Dubai! Cu cine joacă  mai departe
Gabriela Ruse - Simona Halep 3-6, 2-6, în optimi la Dubai! Cu cine joacă mai departe

SIMONA HALEP LA DUBAI // VIDEO Simona Halep joacă joi cu Aryna Sabalenka în  sferturi la Dubai: „Trebuie să fiu puternică” » La ce oră începe meciul
SIMONA HALEP LA DUBAI // VIDEO Simona Halep joacă joi cu Aryna Sabalenka în sferturi la Dubai: „Trebuie să fiu puternică” » La ce oră începe meciul

Simona Halep, fără ocolișuri după calificarea în semifinale la Dubai: „Mi-a  fost greu să cred că voi reveni la acest nivel”
Simona Halep, fără ocolișuri după calificarea în semifinale la Dubai: „Mi-a fost greu să cred că voi reveni la acest nivel”

Trofeu la Dubai » Ana Bogdan a câștigat cel mai important titlu al carierei!

Irina Begu, eliminată de Dayana Yastremska la Dubai

WTA Dubai. Elina Svitolina, eliminată în „optimi” de Jil Teichmann!

wta dubai - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Simona Halep și-a aflat adversara din „sferturile” de la WTA Dubai! Meci  dramatic între Bencic și Sabalenka
Simona Halep și-a aflat adversara din „sferturile” de la WTA Dubai! Meci dramatic între Bencic și Sabalenka

SIMONA HALEP - BELINDA BENCIC // Prima reacție a elvețiencei după ce a  eliminat-o pe Halep la Dubai » De ce a rămas surprinsă Bencic
SIMONA HALEP - BELINDA BENCIC // Prima reacție a elvețiencei după ce a eliminat-o pe Halep la Dubai » De ce a rămas surprinsă Bencic