Deforma angajat Vas de cracare goluri marcate de sporting regiment Compus Educația școlară

Euro 2020 | 104 de goluri pentru Ronaldo la națională. Analiza interesantă  a UEFA - Eurosport
Euro 2020 | 104 de goluri pentru Ronaldo la națională. Analiza interesantă a UEFA - Eurosport

Fotbal: Zlatan Ibrahimovic a ajuns la 400 de goluri marcate în campionat |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: Zlatan Ibrahimovic a ajuns la 400 de goluri marcate în campionat | AGERPRES • Actualizează lumea.

Video | Sporting - Tottenham 2-0. Portughezii au marcat ambele goluri după  minutul 90
Video | Sporting - Tottenham 2-0. Portughezii au marcat ambele goluri după minutul 90

Boboc” Spînache deține recordul de goluri marcate într-un meci din turul L4  | Sport Galati
Boboc” Spînache deține recordul de goluri marcate într-un meci din turul L4 | Sport Galati

VIDEO | AC Milan, victorie cu Empoli, într-un meci "nebun" din Serie A.  Trei goluri marcate după minutul 90
VIDEO | AC Milan, victorie cu Empoli, într-un meci "nebun" din Serie A. Trei goluri marcate după minutul 90

A fost egalat recordul de goluri marcate de un fundaş într-un meci de fotbal

Poveștile celor 12 goluri marcate de Dennis Man de la FCSB în turul  campionatului 2020-2021.
Poveștile celor 12 goluri marcate de Dennis Man de la FCSB în turul campionatului 2020-2021.

Carlo Ancelotti, mesaj total surprinzător. Ce spune antrenorul lui Real  Madrid despre Karim Benzema. Francezul a marcat 10 goluri în ultimele cinci  meciuri - Playsport
Carlo Ancelotti, mesaj total surprinzător. Ce spune antrenorul lui Real Madrid despre Karim Benzema. Francezul a marcat 10 goluri în ultimele cinci meciuri - Playsport

TRM - Fotbalistul Artur Ioniţă a marcat primul lui gol în meciul cu  Sudtirol Bolzano (VIDEO)
TRM - Fotbalistul Artur Ioniţă a marcat primul lui gol în meciul cu Sudtirol Bolzano (VIDEO)

23 de goluri marcate în prima seară de Liga Campionilor - Cronica Sportivă  - argeşSPORT
23 de goluri marcate în prima seară de Liga Campionilor - Cronica Sportivă - argeşSPORT

Gol spectaculos marcat de Dennis Man în deplasarea Parmei la Ascoli! VIDEO  - Sportarad
Gol spectaculos marcat de Dennis Man în deplasarea Parmei la Ascoli! VIDEO - Sportarad

Fotbal: Lionel Messi a ajuns la 500 de goluri marcate pentru FC Barcelona

Ofițerul Cătălin Duminică (Sporting Galicea) “i-a arestat” pe cei de la AS  Bunești: le-a dat 5 goluri în victoria 7-2... | Tribuna Vâlceană
Ofițerul Cătălin Duminică (Sporting Galicea) “i-a arestat” pe cei de la AS Bunești: le-a dat 5 goluri în victoria 7-2... | Tribuna Vâlceană

15 goluri, pentru ARD Snagov, la Under 15! Reghecampf Jr. a marcat 3 goluri…  – Ilfov Sport – Sport in Ilfov
15 goluri, pentru ARD Snagov, la Under 15! Reghecampf Jr. a marcat 3 goluri… – Ilfov Sport – Sport in Ilfov

VIDEO | FC Barcelona, Atletico şi Real Madrid, victorii cu patru goluri  marcate în La Liga. Etapă spectaculoasă pentru granzii Spaniei
VIDEO | FC Barcelona, Atletico şi Real Madrid, victorii cu patru goluri marcate în La Liga. Etapă spectaculoasă pentru granzii Spaniei

Suarez îl devansează pe Messi, cu 29 de goluri marcate în calificările  pentru Cupa Mondială
Suarez îl devansează pe Messi, cu 29 de goluri marcate în calificările pentru Cupa Mondială

Video | Un jucător ”exilat” de Barcelona a marcat cel mai rapid gol de până  acum al grupelor Ligii Campionilor, ediția 2022/2023
Video | Un jucător ”exilat” de Barcelona a marcat cel mai rapid gol de până acum al grupelor Ligii Campionilor, ediția 2022/2023

Două goluri marcate de Nicușor Stanciu pentru Slavia Praga (Video) -  spotmedia.ro
Două goluri marcate de Nicușor Stanciu pentru Slavia Praga (Video) - spotmedia.ro

Spectacol făcut de campioană în județ » Sporting a ajuns la 117 goluri  marcate în Liga a IV-a - Monitorul de Botoșani
Spectacol făcut de campioană în județ » Sporting a ajuns la 117 goluri marcate în Liga a IV-a - Monitorul de Botoșani

SPECIAL | Messi, 30 de recorduri în 30 de ani! De la cele cinci Baloane de

Portarii au „îngropat-o” pe Sporting cu Marseille! Cartonaș roșu și goluri  de cascadorii râsului luate de goalkeeperii lusitanilor. Video - Fanatik.ro
Portarii au „îngropat-o” pe Sporting cu Marseille! Cartonaș roșu și goluri de cascadorii râsului luate de goalkeeperii lusitanilor. Video - Fanatik.ro

We Love Sport We Love Stats Cifrele etapei a 14-a din SuperLiga. Cinci  meciuri au fost decise de goluri marcate după minutul 75
We Love Sport We Love Stats Cifrele etapei a 14-a din SuperLiga. Cinci meciuri au fost decise de goluri marcate după minutul 75

Erling Haaland a marcat două goluri la debutul în Premier League -  Manchester City, victorie cu West Ham - HotNews.ro
Erling Haaland a marcat două goluri la debutul în Premier League - Manchester City, victorie cu West Ham - HotNews.ro

Cele mai multe goluri marcate de un jucător într-un meci de Superliga:  recordul care dăinuie de aproape un secol!
Cele mai multe goluri marcate de un jucător într-un meci de Superliga: recordul care dăinuie de aproape un secol!

FCSB poate renunța la un fotbalist cu 9 goluri marcate în sezonul trecut!  Echipa care insistă pentru un împrumut | Sport.ro
FCSB poate renunța la un fotbalist cu 9 goluri marcate în sezonul trecut! Echipa care insistă pentru un împrumut | Sport.ro

Recordul de goluri marcate de Messi, contestat: „Lipsa de valoare a  adversarilor nu e corectă din punct de vedere statistic” | Digi24
Recordul de goluri marcate de Messi, contestat: „Lipsa de valoare a adversarilor nu e corectă din punct de vedere statistic” | Digi24