temperament salva peregrination gazeta sporturilor tenis wta dubai rezultate Cioară biologie carte broșată

SIMONA HALEP CAMPIOANĂ LA DUBAI // Halep, surprinsă de coincidențele din  jurul numărului 20: „Ah, e special!”
SIMONA HALEP CAMPIOANĂ LA DUBAI // Halep, surprinsă de coincidențele din jurul numărului 20: „Ah, e special!”

WTA DUBAI. S-a eliberat calea pentru Halep sau Ruse: toate favoritele,  eliminate astăzi
WTA DUBAI. S-a eliberat calea pentru Halep sau Ruse: toate favoritele, eliminate astăzi

Simona Halep, prima reacție după eliminarea de la Doha

Simona Halep și-a aflat adversara din „sferturile” de la WTA Dubai! Meci  dramatic între Bencic și Sabalenka
Simona Halep și-a aflat adversara din „sferturile” de la WTA Dubai! Meci dramatic între Bencic și Sabalenka

WTA DOHA // Elene Rybakina are șansa revanșei față de tenisul din România:  o va înfrunta luni pe Sorana Cîrstea
WTA DOHA // Elene Rybakina are șansa revanșei față de tenisul din România: o va înfrunta luni pe Sorana Cîrstea

De ce s-a retras Simona Halep (și) de la turneul organizat la Dubai.  Motivul invocat de Simo - Eurosport
De ce s-a retras Simona Halep (și) de la turneul organizat la Dubai. Motivul invocat de Simo - Eurosport

Ce cotă are Simona Halep la câștigarea Australian Open

Simona Halep și Gabriela Ruse fac pereche în proba de dublu la Indian Wells  » Adversarele din primul tur
Simona Halep și Gabriela Ruse fac pereche în proba de dublu la Indian Wells » Adversarele din primul tur

Simona Halep participă la „World Tennis League”, competiția revoluționară  din decembrie! Djokovic, Kyrgios și Swiatek au confirmat deja prezența
Simona Halep participă la „World Tennis League”, competiția revoluționară din decembrie! Djokovic, Kyrgios și Swiatek au confirmat deja prezența

Simona Halep - Ons Jabeur 6-4, 6-3, în sferturile WTA Dubai: cu cine joacă  în semifinale
Simona Halep - Ons Jabeur 6-4, 6-3, în sferturile WTA Dubai: cu cine joacă în semifinale

Eugenie Bouchard - Simona Halep // De pe Instagram, înapoi la tenis »  Bouchard plănuiește marea revenire: „Am un lucru crucial la care lucrez  intens cu noul meu antrenor”
Eugenie Bouchard - Simona Halep // De pe Instagram, înapoi la tenis » Bouchard plănuiește marea revenire: „Am un lucru crucial la care lucrez intens cu noul meu antrenor”

Deşi a abandonat la Dubai, SIMONA HALEP încă poate bifa cea mai mare  performanţă din istorie a unei românce
Deşi a abandonat la Dubai, SIMONA HALEP încă poate bifa cea mai mare performanţă din istorie a unei românce

Ce loc va ocupa Simona Halep în clasamentul WTA după eliminarea de la  Indian Wells
Ce loc va ocupa Simona Halep în clasamentul WTA după eliminarea de la Indian Wells

Ce urmează pentru Simona Halep, după înfrângerile de la Dubai și Doha! Când  revine în circuit
Ce urmează pentru Simona Halep, după înfrângerile de la Dubai și Doha! Când revine în circuit

Simona Halep - Caroline Garcia, în primul tur de la Doha » Cum arată tabloul

Gabriela Ruse - Simona Halep 3-6, 2-6, în optimi la Dubai! Cu cine joacă  mai departe
Gabriela Ruse - Simona Halep 3-6, 2-6, în optimi la Dubai! Cu cine joacă mai departe

Halep s-a bucurat alături de Toni Iuruc de trofeul de la Dubai

Irina Begu, în semifinale la WTA Cleveland după victoria cu Aliaksandra  Sasnovich
Irina Begu, în semifinale la WTA Cleveland după victoria cu Aliaksandra Sasnovich

Jelena Ostapenko este campioana de la Dubai!

SIMONA HALEP - ARYNA SABALENKA 3-6, 6-2, 6-2 // VIDEO și FOTO Revenire  MAGNIFICĂ a Simonei! Când și cu cine joacă în semifinalele de la Dubai
SIMONA HALEP - ARYNA SABALENKA 3-6, 6-2, 6-2 // VIDEO și FOTO Revenire MAGNIFICĂ a Simonei! Când și cu cine joacă în semifinalele de la Dubai

SIMONA HALEP, CLASAMENT WTA // Înfrângerea cu Bencic poate însemna  pierderea locului 2 WTA! Cine și CUM o poate depăși pe Halep până la  finalul săptămânii
SIMONA HALEP, CLASAMENT WTA // Înfrângerea cu Bencic poate însemna pierderea locului 2 WTA! Cine și CUM o poate depăși pe Halep până la finalul săptămânii