conservator capsulă a inghiti finalisti la tenis masculin la birmingham păpuşă Sedativ alfabetizare

Bia Haddad é campeã do WTA de Birmingham | tênis | ge

Semifinalele de la Birmingham, amânate de ploaie: Simona Halep și Sorana  Cîrstea ar putea juca câte 2 meciuri duminică | Sport.ro
Semifinalele de la Birmingham, amânate de ploaie: Simona Halep și Sorana Cîrstea ar putea juca câte 2 meciuri duminică | Sport.ro

Simona Halep, victorie cu Harriet Dart. S-a calificat în sferturi la  Birmingham
Simona Halep, victorie cu Harriet Dart. S-a calificat în sferturi la Birmingham

Zhang, abandon în finala ratată de Halep și Cîrstea la Birmingham! Haddad  Maia, al doilea trofeu din carieră
Zhang, abandon în finala ratată de Halep și Cîrstea la Birmingham! Haddad Maia, al doilea trofeu din carieră

Bia Haddad vence Halep e vai à final em Birmingham | tênis | ge

Monica Puig, medaliata cu aur de la Jocurile Olimpice de la Rio în 2016, a  anunțat că se retrage din tenis - Eurosport
Monica Puig, medaliata cu aur de la Jocurile Olimpice de la Rio în 2016, a anunțat că se retrage din tenis - Eurosport

Simona Halep şi Sorana Cîrstea, printre favorite la Wimbledon! Cu ce şanse  sunt cotate româncele - Antena Sport
Simona Halep şi Sorana Cîrstea, printre favorite la Wimbledon! Cu ce şanse sunt cotate româncele - Antena Sport

Haddad Maia a câştigat turneul de la Birmingham, după ce le-a învins pe  Halep şi Zhang. Ce a spus brazilianca, la final - Eurosport
Haddad Maia a câştigat turneul de la Birmingham, după ce le-a învins pe Halep şi Zhang. Ce a spus brazilianca, la final - Eurosport

Video | S-au stabilit semifinalele la Indian Wells. Programul  transmisiunilor Digi Sport
Video | S-au stabilit semifinalele la Indian Wells. Programul transmisiunilor Digi Sport

Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum  arată TOP 10 WTA - Eurosport
Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum arată TOP 10 WTA - Eurosport

Turnee de tenis şi punctajele aferente acestora

Iga Swiatek, campioană la US Open, după o finală de calitate, cu Ons Jabeur  - Eurosport
Iga Swiatek, campioană la US Open, după o finală de calitate, cu Ons Jabeur - Eurosport

Semifinalele turneului de tenis de la Birmingham, în care se află Halep şi  Cîrstea, amânate din cauza ploii
Semifinalele turneului de tenis de la Birmingham, în care se află Halep şi Cîrstea, amânate din cauza ploii

Simona Halep - Beatriz Haddad-Maia 3-6, 6-2, 4-6 în semifinalele WTA  Birmingham. Pe ce loc a ajuns Simo după ce a ratat calificarea în finală.  Video - Fanatik.ro
Simona Halep - Beatriz Haddad-Maia 3-6, 6-2, 4-6 în semifinalele WTA Birmingham. Pe ce loc a ajuns Simo după ce a ratat calificarea în finală. Video - Fanatik.ro

Video | Beatriz Haddad Maia, campioană la Birmingham. Shuai Zhang a  abandonat în primul set
Video | Beatriz Haddad Maia, campioană la Birmingham. Shuai Zhang a abandonat în primul set