repeta Îngrijire Prizonier fanatic.ro tenis simona madrid Serafim scrie Urmărire

Video | Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3. Românca, victorie superbă la  debutul sub comanda lui Patrick Mouratoglou
Video | Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3. Românca, victorie superbă la debutul sub comanda lui Patrick Mouratoglou

Simona Halep, prestaţie de campioană în faţa Paulei Badosa! A câştigat  meciul într-o oră de joc şi este în sferturi. Prima reacţie - Fanatik.ro
Simona Halep, prestaţie de campioană în faţa Paulei Badosa! A câştigat meciul într-o oră de joc şi este în sferturi. Prima reacţie - Fanatik.ro

Video | ”Vei câștiga iar la Madrid?”. Simona Halep, răspuns sincer după ce  a ajuns fără set pierdut în ”sferturi”
Video | ”Vei câștiga iar la Madrid?”. Simona Halep, răspuns sincer după ce a ajuns fără set pierdut în ”sferturi”

Video | Simona Halep, prima reacție după victoria categorică de la Madrid.  ”Concentrată, agresivă, puternică”
Video | Simona Halep, prima reacție după victoria categorică de la Madrid. ”Concentrată, agresivă, puternică”

Ce urmează pentru Simona Halep după înfrângerea cu Ons Jabeur din  sferturile WTA Madrid
Ce urmează pentru Simona Halep după înfrângerea cu Ons Jabeur din sferturile WTA Madrid

Simona Halep, duel tare în turul trei la WTA Madrid! S-a anunțat ora de  start a partidei cu Cori Gauff - Fanatik.ro
Simona Halep, duel tare în turul trei la WTA Madrid! S-a anunțat ora de start a partidei cu Cori Gauff - Fanatik.ro

Marele avantaj al Simonei Halep în turneul de la Madrid: „Se întâmplă de  fiecare dată” - Fanatik.ro
Marele avantaj al Simonei Halep în turneul de la Madrid: „Se întâmplă de fiecare dată” - Fanatik.ro

Două meciuri bune de tenis au transformat-o pe Simona Halep: „Am sosit la  Madrid cu îndoieli, dar acum sunt o persoană diferită” | Sport.ro
Două meciuri bune de tenis au transformat-o pe Simona Halep: „Am sosit la Madrid cu îndoieli, dar acum sunt o persoană diferită” | Sport.ro

Prima reacție a Simonei Halep după înfrângerea din sferturi la WTA Madrid:  ”Sunt pozitivă, vreau să progresez cât mai mult și cât mai repede!” -  Fanatik.ro
Prima reacție a Simonei Halep după înfrângerea din sferturi la WTA Madrid: ”Sunt pozitivă, vreau să progresez cât mai mult și cât mai repede!” - Fanatik.ro

Simona Halep, misiune dificilă la turneul de la Madrid. Cum arată lista  capilor de serie la competiția transmisă de Digi Sport
Simona Halep, misiune dificilă la turneul de la Madrid. Cum arată lista capilor de serie la competiția transmisă de Digi Sport

Cu cine va juca Simona Halep în optimile WTA Madrid

Simona Halep, în sferturi la WTA Madrid - Revenire spectaculoasă de la 1-4  în setul al doilea cu Coco Gauff - HotNews.ro
Simona Halep, în sferturi la WTA Madrid - Revenire spectaculoasă de la 1-4 în setul al doilea cu Coco Gauff - HotNews.ro

Simona Halep - Elise Mertens Live video ora XXX în turul 3 la WTA Madrid.  Primul obstacol de topSimona Halep - Elise Mertens 6-4, 5-7, 5-7 în turul 3  la WTA Madrid.
Simona Halep - Elise Mertens Live video ora XXX în turul 3 la WTA Madrid. Primul obstacol de topSimona Halep - Elise Mertens 6-4, 5-7, 5-7 în turul 3 la WTA Madrid.

Video | Simona Halep - Paula Badosa 6-3, 6-1. Meci aproape perfect și  calificare în optimi la Madrid pentru româncă
Video | Simona Halep - Paula Badosa 6-3, 6-1. Meci aproape perfect și calificare în optimi la Madrid pentru româncă

Simona Halep şi-a aflat prima adversară de la Madrid! Cum arată traseul  virtual teribil al campioanei noastre - Antena Sport
Simona Halep şi-a aflat prima adversară de la Madrid! Cum arată traseul virtual teribil al campioanei noastre - Antena Sport

CTP, impresionat de Simona Halep, chiar și după eliminarea de la WTA Madrid  2022: „Joacă aproape ca în 2018, când a câștigat Roland Garros” - Fanatik.ro
CTP, impresionat de Simona Halep, chiar și după eliminarea de la WTA Madrid 2022: „Joacă aproape ca în 2018, când a câștigat Roland Garros” - Fanatik.ro

Simona Halep, întâmpinată ca o „regină” la Mutua Open Madrid. „Iată pe cine  avem noi aici!”. Foto - Fanatik.ro
Simona Halep, întâmpinată ca o „regină” la Mutua Open Madrid. „Iată pe cine avem noi aici!”. Foto - Fanatik.ro

Simona Halep și-a aflat viitoarea adversară de la Madrid

Simona Halep - Ons Jabeur 3-6, 2-6 în sferturile de finală WTA Madrid 2022.  Simo a fost eliminată după un joc modest. Video - Fanatik.ro
Simona Halep - Ons Jabeur 3-6, 2-6 în sferturile de finală WTA Madrid 2022. Simo a fost eliminată după un joc modest. Video - Fanatik.ro

Mesajul lui Patrick Mouratoglou pentru Simona Halep după eliminarea de la  WTA Madrid. Cum i-a răspuns fostul lider mondial - Fanatik.ro
Mesajul lui Patrick Mouratoglou pentru Simona Halep după eliminarea de la WTA Madrid. Cum i-a răspuns fostul lider mondial - Fanatik.ro