Individualitate Selectați Ridiche echipa paralimpici tricou Stem Adnota Deschis

Ziua Sportului Paralimpic – Comitetul Paralimpic Român

Toți sportivii din R. Moldova au câștigat medalii la Campionatul European  de Para Powerlifting | СП - Știri Bălți Moldova
Toți sportivii din R. Moldova au câștigat medalii la Campionatul European de Para Powerlifting | СП - Știri Bălți Moldova

6 sportivi clujeni la jocurile paralimpice din Brazilia | InfoAries

ECHIPA ROMANIEI PARTICIPANTA LA JOCURILE PARALIMPICE DE LA LONDRA 2012 |  AMBASADA ROMÂNIEI în Regatul Unit al Marii Britanii şi Irlandei de Nord
ECHIPA ROMANIEI PARTICIPANTA LA JOCURILE PARALIMPICE DE LA LONDRA 2012 | AMBASADA ROMÂNIEI în Regatul Unit al Marii Britanii şi Irlandei de Nord

Cine este jucătorul care a vândut cele mai multe tricouri la Barcelona după  plecarea lui Messi - Eurosport
Cine este jucătorul care a vândut cele mai multe tricouri la Barcelona după plecarea lui Messi - Eurosport

Valentin Mihăilă, dorit în Serie A! Ce echipă vrea să-l transfere pe  românul care are un start de sezon foarte bun - Eurosport
Valentin Mihăilă, dorit în Serie A! Ce echipă vrea să-l transfere pe românul care are un start de sezon foarte bun - Eurosport

Sport Vision a ajuns in Galati unde a deschis un magazin

Comitetul National Paralimpic, Romania - Posts | Facebook

Ceva Romanesc - Watch Niagra Falls light up #tricolor 🇷🇴 | Facebook

Dincolo de violență. Trei paralimpici americani vorbesc despre perseverență  și triumf | Newsweek Romania
Dincolo de violență. Trei paralimpici americani vorbesc despre perseverență și triumf | Newsweek Romania

Jocurile Paralimpice: Ministrul Eduard Novak a câștigat medalia de argint  în cursa de urmărire individuală 4000 m, la Tokyo
Jocurile Paralimpice: Ministrul Eduard Novak a câștigat medalia de argint în cursa de urmărire individuală 4000 m, la Tokyo

Campionul paralimpic Bobi Simion: Am apelat la cămătari ca să pot...

Turneu Tenis de masă ITTF SQY French Para Open 9 nov 2021 – Comitetul  Paralimpic Român
Turneu Tenis de masă ITTF SQY French Para Open 9 nov 2021 – Comitetul Paralimpic Român

Inedit: 4 paralimpici au bătut timpul de aur olimpic, la 1500m

Țepelea Ioana-Monica (tineret) – Comitetul Paralimpic Român

Cauza | Romania | DHL Carpathian Marathon

Jocurile Paralimpice: Victorie pentru Bobi Simion în grupe la tenis de masă

Selecționerul Angliei îi provoacă pe jucători să își treacă singuri numele  în echipa de start pentru Cupa Mondială - Eurosport
Selecționerul Angliei îi provoacă pe jucători să își treacă singuri numele în echipa de start pentru Cupa Mondială - Eurosport