Amărăciune strangulare ucenic digi sport.ro tenis madrid simona A juca jocuri sportive calciu prezență

Simona Halep Madrid | Simo intră în luptă! Cine este adversara ei şi de ce  e extrem de periculoasă
Simona Halep Madrid | Simo intră în luptă! Cine este adversara ei şi de ce e extrem de periculoasă

Video | Simona Halep, ”ca acasă” la Madrid! Prima reacție a sportivei după  victoria cu Saisai Zheng
Video | Simona Halep, ”ca acasă” la Madrid! Prima reacție a sportivei după victoria cu Saisai Zheng

Video | Simona Halep, prima reacție după victoria categorică de la Madrid.  ”Concentrată, agresivă, puternică”
Video | Simona Halep, prima reacție după victoria categorică de la Madrid. ”Concentrată, agresivă, puternică”

Video | Simona Halep, entuziasmată înaintea duelului cu Ons Jabeur. “E  foarte talentată”
Video | Simona Halep, entuziasmată înaintea duelului cu Ons Jabeur. “E foarte talentată”

Simona Halep, Sorana Cîrstea și Irina Begu joacă joi la Madrid, în direct  pe Digi Sport. Programul meciurilor
Simona Halep, Sorana Cîrstea și Irina Begu joacă joi la Madrid, în direct pe Digi Sport. Programul meciurilor

Ce scriu americanii despre victoria Simonei Halep. Următorul meci al elevei  lui Cahill e duminică, ÎN DIRECT, Digi Sport 2
Ce scriu americanii despre victoria Simonei Halep. Următorul meci al elevei lui Cahill e duminică, ÎN DIRECT, Digi Sport 2

Video | LIVE VIDEO Simona Halep - Viktoria Kuzmova (13:00, Digi Sport 1)

Ce urmează pentru Simona Halep după înfrângerea cu Ons Jabeur din  sferturile WTA Madrid
Ce urmează pentru Simona Halep după înfrângerea cu Ons Jabeur din sferturile WTA Madrid

Simona Halep, a doua favorită a specialiștilor în turneul de la Madrid

Video | Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3. Românca, victorie superbă la  debutul sub comanda lui Patrick Mouratoglou
Video | Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3. Românca, victorie superbă la debutul sub comanda lui Patrick Mouratoglou

Simona Halep și-a aflat adversara din turul doi al turneului de la Madrid

Video | Simona Halep - Ons Jabeur 3-6, 2-6, în sferturi la Madrid. Evoluție  spectaculoasă a jucătoarei din Tunisia
Video | Simona Halep - Ons Jabeur 3-6, 2-6, în sferturi la Madrid. Evoluție spectaculoasă a jucătoarei din Tunisia

Mesajul postat de Simona Halep după calificarea în optimile turneului WTA  Madrid
Mesajul postat de Simona Halep după calificarea în optimile turneului WTA Madrid

Simona Halep, revigorată de colaborarea cu Patrick Mouratoglou. Schimbările  aduse de antrenor
Simona Halep, revigorată de colaborarea cu Patrick Mouratoglou. Schimbările aduse de antrenor

Cu cine va juca Simona Halep în optimile WTA Madrid

Bătută la bambilici”. Ce a remarcat CTP după înfrângerea Simonei Halep cu  Ons Jabeur de la Madrid
Bătută la bambilici”. Ce a remarcat CTP după înfrângerea Simonei Halep cu Ons Jabeur de la Madrid

News Alert | Tragere la sorți Madrid | Halep, Buzărnescu, Begu și Cîrstea  și-au aflat adversarele din primul tur
News Alert | Tragere la sorți Madrid | Halep, Buzărnescu, Begu și Cîrstea și-au aflat adversarele din primul tur

Video | Irina Begu - Belinda Bencic 4-6, 1-6, în primul tur la Madrid.  Simona Halep, singura româncă rămasă în turneu
Video | Irina Begu - Belinda Bencic 4-6, 1-6, în primul tur la Madrid. Simona Halep, singura româncă rămasă în turneu

Simona Halep a spus ce a câștigat din colaborarea cu Mouratoglou. ”E  dificil să mă încred, sunt introvertită”
Simona Halep a spus ce a câștigat din colaborarea cu Mouratoglou. ”E dificil să mă încred, sunt introvertită”