negativ proces mental digi sport tenis program qatar Actualul confortabil acut

Poziția Asociației Jucătorilor Profesioniști de Tenis cu privire la cazul  Simonei Halep
Poziția Asociației Jucătorilor Profesioniști de Tenis cu privire la cazul Simonei Halep

Video | Iga Swiatek, campioană la Doha. Victorie zdrobitoare în finala cu  Anett Kontaveit
Video | Iga Swiatek, campioană la Doha. Victorie zdrobitoare în finala cu Anett Kontaveit

Monica Niculescu pierde calificarea în sferturile de finală de la Doha

Video | Sorana Cîrstea - Garbine Muguruza, ACUM, pe Digi Sport 2, în primul  tur la Doha. Halep și Begu, eliminate
Video | Sorana Cîrstea - Garbine Muguruza, ACUM, pe Digi Sport 2, în primul tur la Doha. Halep și Begu, eliminate

Video | Halep - Bellis 6-0, 6-4. Simona se califică în semifinale la Doha.  Set secund istovitor
Video | Halep - Bellis 6-0, 6-4. Simona se califică în semifinale la Doha. Set secund istovitor

Exclusiv | A confirmat! Simona joacă la Doha! Anunțul făcut după primul  antrenament de azi
Exclusiv | A confirmat! Simona joacă la Doha! Anunțul făcut după primul antrenament de azi

Turneul de la Doha, LIVE pe Digi Sport 2. Trei românce pe tablou. Programul  zilei
Turneul de la Doha, LIVE pe Digi Sport 2. Trei românce pe tablou. Programul zilei

INDIAN WELLS. Simona Halep, pe aceeași parte de tablou cu Sorana Cîrstea și  Emma Răducanu
INDIAN WELLS. Simona Halep, pe aceeași parte de tablou cu Sorana Cîrstea și Emma Răducanu

Video | Halep - Sevastova 6-4, 6-3. Calificare la pas în sferturi la Doha.  Reacţie de campioană în setul 2
Video | Halep - Sevastova 6-4, 6-3. Calificare la pas în sferturi la Doha. Reacţie de campioană în setul 2

Tenis - rezultate, stiri din tenis, clasamente WTA, ATP, turnee - Digi Sport

Simona Halep, Irina Begu și Sorana Cîrstea, pe tabloul principal la Doha.  Adversarele din primul tur
Simona Halep, Irina Begu și Sorana Cîrstea, pe tabloul principal la Doha. Adversarele din primul tur

Video | Simona Halep – Caroline Garcia 4-6, 3-6, în primul tur la Doha.  Premieră negativă pentru româncă
Video | Simona Halep – Caroline Garcia 4-6, 3-6, în primul tur la Doha. Premieră negativă pentru româncă

Video | Viktoria Azarenka – Jelena Ostapenko, prima semifinală de la Indian  Wells. Programul transmisiunilor Digi Sport
Video | Viktoria Azarenka – Jelena Ostapenko, prima semifinală de la Indian Wells. Programul transmisiunilor Digi Sport

Program TV Digisport

Simona Halep - Wikipedia

Simona Halep evită alunecarea în clasamentul WTA, chiar dacă a ieșit în  primul tur la Doha
Simona Halep evită alunecarea în clasamentul WTA, chiar dacă a ieșit în primul tur la Doha

S-a stabilit ora de start a partidei dintre Halep și Makarova, ÎN DIRECT la Digi  Sport. Programul tuturor româncelor
S-a stabilit ora de start a partidei dintre Halep și Makarova, ÎN DIRECT la Digi Sport. Programul tuturor româncelor