Premier frână Derutant digi sport 2 live tenis madrid live cutie de carton tsunami Charles Keasing

Video | VIDEO Simona Halep – Lesia Tsurenko 6-3, 7-5, la Digi Sport

Simona Halep, misiune dificilă la turneul de la Madrid. Cum arată lista  capilor de serie la competiția transmisă de Digi Sport
Simona Halep, misiune dificilă la turneul de la Madrid. Cum arată lista capilor de serie la competiția transmisă de Digi Sport

Video | Simona Halep - Paula Badosa 6-3, 6-1. Meci aproape perfect și  calificare în optimi la Madrid pentru româncă
Video | Simona Halep - Paula Badosa 6-3, 6-1. Meci aproape perfect și calificare în optimi la Madrid pentru româncă

Video | Atletico Madrid - Real Madrid 1-2. "Galacticii" se impun în  derby-ul capitalei Spaniei
Video | Atletico Madrid - Real Madrid 1-2. "Galacticii" se impun în derby-ul capitalei Spaniei

Când se joacă meciul Simona Halep - Harriet Dart, din optimile WTA  Birmingham
Când se joacă meciul Simona Halep - Harriet Dart, din optimile WTA Birmingham

Video | Cupa Davis | Rusia, ultima echipă calificată în semifinale.  Programul meciurilor și transmisiunile Digi Sport
Video | Cupa Davis | Rusia, ultima echipă calificată în semifinale. Programul meciurilor și transmisiunile Digi Sport

Simona Halep și-a aflat adversara din turul doi al turneului de la Madrid

Câți bani poate câștiga Simona Halep la WTA Roma

Live Video | Ana Bogdan, victorie în fața Laurei Pigossi. Jaqueline  Cristian, învinsă de Katie Boulter. Programul zilei + Rezultate complete
Live Video | Ana Bogdan, victorie în fața Laurei Pigossi. Jaqueline Cristian, învinsă de Katie Boulter. Programul zilei + Rezultate complete

Video | LIVE VIDEO Simona Halep - Viktoria Kuzmova (13:00, Digi Sport 1)

Video | Ana Bogdan - Anastasia Sevastova LIVE VIDEO, Digi Sport 2, în jurul  orei 17:00, în runda inaugurală de la Madrid
Video | Ana Bogdan - Anastasia Sevastova LIVE VIDEO, Digi Sport 2, în jurul orei 17:00, în runda inaugurală de la Madrid

LIVE VIDEO Real Madrid - Barcelona (sâmbătă, 2 martie, pe Digi 4K și  DigiSport 1)
LIVE VIDEO Real Madrid - Barcelona (sâmbătă, 2 martie, pe Digi 4K și DigiSport 1)

Live Video&Text | Halep - Keys (14:00, Digi Sport 2). Meci pentru  calificarea în sferturile turneului de la Roma
Live Video&Text | Halep - Keys (14:00, Digi Sport 2). Meci pentru calificarea în sferturile turneului de la Roma

Live Video&Text | Irina Bara – Nuria Parrizas-Diaz 1-6, ACUM, Digi Sport 2,  WTA Transylvania Open. Set decis în 24 de minute
Live Video&Text | Irina Bara – Nuria Parrizas-Diaz 1-6, ACUM, Digi Sport 2, WTA Transylvania Open. Set decis în 24 de minute

Video | Irina Begu - Hailey Baptiste 6-7, 6-1, 6-1, în primul tur la Miami.  Rezultatele de miercuri
Video | Irina Begu - Hailey Baptiste 6-7, 6-1, 6-1, în primul tur la Miami. Rezultatele de miercuri

Video | Ons Jabeur - Ekaterina Alexandrova 6-2, 6-3, în semifinale la Madrid

Cu cine va juca Simona Halep în optimile WTA Madrid

Video | Simona Halep - Magda Linette, LIVE VIDEO, ora 18:00, la Digi Sport 2.  Românca debutează la Cincinnati
Video | Simona Halep - Magda Linette, LIVE VIDEO, ora 18:00, la Digi Sport 2. Românca debutează la Cincinnati

Video | LIVE VIDEO Simona Halep - Karolina Pliskova, ACUM, la Digi Sport 2.  "Pregătiți de acțiune?" Imaginile publicate de WTA
Video | LIVE VIDEO Simona Halep - Karolina Pliskova, ACUM, la Digi Sport 2. "Pregătiți de acțiune?" Imaginile publicate de WTA

Live Video&Score | Irina Bara – Nuria Parrizas-Diaz 1-6, 5-7, WTA  Transylvania Open. Sportiva noastră, eliminată din primul tur
Live Video&Score | Irina Bara – Nuria Parrizas-Diaz 1-6, 5-7, WTA Transylvania Open. Sportiva noastră, eliminată din primul tur

Live Video | Anna Bondar - Anastasia Potapova LIVE VIDEO, ora 14:00, Digi  Sport 2, în sferturi la Transylvania Open. Programul zilei
Live Video | Anna Bondar - Anastasia Potapova LIVE VIDEO, ora 14:00, Digi Sport 2, în sferturi la Transylvania Open. Programul zilei

Video | Emma Răducanu și Bianca Andreescu, victorii clare în turneul de la  Madrid. Fanii români le-au aclamat
Video | Emma Răducanu și Bianca Andreescu, victorii clare în turneul de la Madrid. Fanii români le-au aclamat

Video | Simona Halep – Saisai Zheng LIVE VIDEO, de la ora 18:00, pe Digi  Sport 2. “Simo” îşi continuă aventura la Madrid
Video | Simona Halep – Saisai Zheng LIVE VIDEO, de la ora 18:00, pe Digi Sport 2. “Simo” îşi continuă aventura la Madrid