danez Clancy index csu craiova leipzig cine transmite meciul azi ora Creare Taur mers pe jos

Cine transmite meciul Universitatea Craiova - Zorya Luhansk din Conference  League
Cine transmite meciul Universitatea Craiova - Zorya Luhansk din Conference League

VIDEO | Victorie cu mari emoţii pentru U Craiova. CS Mioveni a ratat un  penalty în prelungiri
VIDEO | Victorie cu mari emoţii pentru U Craiova. CS Mioveni a ratat un penalty în prelungiri

LIVE: Universitatea Craiova - RB Leipzig

Unde poți să vezi meciurile din Conference League. Cine televizează  partidele lui CFR Cluj, Craiova și FCSB - Playsport
Unde poți să vezi meciurile din Conference League. Cine televizează partidele lui CFR Cluj, Craiova și FCSB - Playsport

ProSport, confirmat! Meciul Universității Craiova din Conference League se  transmite la TV. Partida celor de la Sepsi se vedea și ea în România
ProSport, confirmat! Meciul Universității Craiova din Conference League se transmite la TV. Partida celor de la Sepsi se vedea și ea în România

Oficial: cine transmite la TV duelul Universitatea Craiova - Hapoel Beer  Sheva
Oficial: cine transmite la TV duelul Universitatea Craiova - Hapoel Beer Sheva

Stiri Sportive: fotbal, tenis, handbal - Antena 1 | Pagina 141 din 501

VIDEO | Universitatea Craiova - FCSB, decis la pauză de două penalty-uri.  Mitrea şi Compagno au marcat de la punctul cu var
VIDEO | Universitatea Craiova - FCSB, decis la pauză de două penalty-uri. Mitrea şi Compagno au marcat de la punctul cu var

Ce post tv transmite meciul Universității Craiova din Conference League

SUPERLIGA: Cine transmite meciul Rapid - CFR Cluj, derby-ul etapei a 16-a  din Liga 1, 30 octombrie 2022 - TVmania.ro
SUPERLIGA: Cine transmite meciul Rapid - CFR Cluj, derby-ul etapei a 16-a din Liga 1, 30 octombrie 2022 - TVmania.ro

EXCLUSIV | "Sunt toate şansele să vină!" Arlauskis îl aşteaptă pe Dan  Petrescu în Arabia Saudită. "Vreau să mă bat cu el, să îmi fie adversar" -  Antena Sport
EXCLUSIV | "Sunt toate şansele să vină!" Arlauskis îl aşteaptă pe Dan Petrescu în Arabia Saudită. "Vreau să mă bat cu el, să îmi fie adversar" - Antena Sport

Laurenţiu Reghecampf a dezvăluit cum a reuşit să o resusciteze pe  Universitatea Craiova! ”A trebuit să le arăt puţin nuiaua!” Care este  situaţia lui Dan Nistor
Laurenţiu Reghecampf a dezvăluit cum a reuşit să o resusciteze pe Universitatea Craiova! ”A trebuit să le arăt puţin nuiaua!” Care este situaţia lui Dan Nistor

Meciul de fotbal RB Leipzig – Universitatea Craiova, în direct la TVR 1 şi  TVR HD - RADAR DE MEDIA
Meciul de fotbal RB Leipzig – Universitatea Craiova, în direct la TVR 1 şi TVR HD - RADAR DE MEDIA

Reîncepe Bundesliga fără Lewandowski și Haaland! Cum arată Bayern, Borussia  și Leipzig + Cine transmite în România
Reîncepe Bundesliga fără Lewandowski și Haaland! Cum arată Bayern, Borussia și Leipzig + Cine transmite în România

Craiova iese cu capul sus din Europa: 1-1 in retur cu Leipzig! Raoul Baicu  a marcat un super gol | Sport.ro
Craiova iese cu capul sus din Europa: 1-1 in retur cu Leipzig! Raoul Baicu a marcat un super gol | Sport.ro

Leipzig - Rangers și West Ham - Frankfurt, semifinale Europa League, live  pe GSP.ro
Leipzig - Rangers și West Ham - Frankfurt, semifinale Europa League, live pe GSP.ro

Cine transmite meciurile decisive jucate de FCSB, CFR Cluj și CSU Craiova  în această seară în
Cine transmite meciurile decisive jucate de FCSB, CFR Cluj și CSU Craiova în această seară în

LIVE VIDEO | Champions League, pe Orange Sport. Salzburg - Chelsea 1-2.  Sevilla - FC Copenhaga 3-0. Urmează City, Real, AC Milan şi Juventus
LIVE VIDEO | Champions League, pe Orange Sport. Salzburg - Chelsea 1-2. Sevilla - FC Copenhaga 3-0. Urmează City, Real, AC Milan şi Juventus