Consilier necinstit orchestră cine este in finala la doha 2018 stewardesă Gladys pocăi

VIDEO WTA Doha: Simona Halep vs Anastasija Sevastova 6-4, 6-3/ Halep,  calificare la pas in sferturi - Aproape de nivelul maxim - HotNews.ro
VIDEO WTA Doha: Simona Halep vs Anastasija Sevastova 6-4, 6-3/ Halep, calificare la pas in sferturi - Aproape de nivelul maxim - HotNews.ro

Traseul Simonei Halep către al doilea titlu al carierei la Doha. Își poate  lua revanșa în fața lui Ostapenko în finală
Traseul Simonei Halep către al doilea titlu al carierei la Doha. Își poate lua revanșa în fața lui Ostapenko în finală

Monica Niculescu pierde calificarea în sferturile de finală de la Doha

Video | Petra Kvitova, noua campioană de la Doha. A învins-o pe Garbine  Muguruza, la fel ca în 2018
Video | Petra Kvitova, noua campioană de la Doha. A învins-o pe Garbine Muguruza, la fel ca în 2018

Mihaela Buzărnescu a fost învinsă în optimile de finală la Doha | Digi24

AGORA - Simona Halep a pierdut finala de la Doha. Sportiva româncă a primit  îngrijiri medicale
AGORA - Simona Halep a pierdut finala de la Doha. Sportiva româncă a primit îngrijiri medicale

Zâmbim amar! Echipa masculină de gimnastică a României încheie Mondialul de  la Doha pe locul 21 și rămâne pe linia calificării pentru Tokyo 2020.  Andrei Muntean, singura prezență într-o finală (individual compus),
Zâmbim amar! Echipa masculină de gimnastică a României încheie Mondialul de la Doha pe locul 21 și rămâne pe linia calificării pentru Tokyo 2020. Andrei Muntean, singura prezență într-o finală (individual compus),

FINALA WTA Qatar Open 2022: Anett Kontaveit vs Iga Swiatek Predicție, Cap  la Cap, Previzualizare și detalii live stream - Moyens I/O
FINALA WTA Qatar Open 2022: Anett Kontaveit vs Iga Swiatek Predicție, Cap la Cap, Previzualizare și detalii live stream - Moyens I/O

Monica Niculescu și Jelena Ostapenko au pierdut finala de dublu de la WTA  Doha - B1TV.ro
Monica Niculescu și Jelena Ostapenko au pierdut finala de dublu de la WTA Doha - B1TV.ro

Simona Halep s-a calificat în sferturile de finală ale turneului de la Doha

WTA “Qatar Total Open” Doha 2021: Petra Kvitova a câştigat primul titlu  după aproape doi ani. Este al 28-lea al carierei | TENISite
WTA “Qatar Total Open” Doha 2021: Petra Kvitova a câştigat primul titlu după aproape doi ani. Este al 28-lea al carierei | TENISite

Campionatul Mondial din Qatar: cum arată și când va fi inaugurat stadionul  Lusail, pe care se va disputa finala competiției | Sport.ro
Campionatul Mondial din Qatar: cum arată și când va fi inaugurat stadionul Lusail, pe care se va disputa finala competiției | Sport.ro

Video | Halep - Bellis 6-0, 6-4. Simona se califică în semifinale la Doha.  Set secund istovitor
Video | Halep - Bellis 6-0, 6-4. Simona se califică în semifinale la Doha. Set secund istovitor

Tenis: Poloneza Iga Swiatek a câştigat turneul de la Doha (WTA) | AGERPRES  • Actualizează lumea.
Tenis: Poloneza Iga Swiatek a câştigat turneul de la Doha (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Finala Qatar Open 2019: Simona Halep - Elise Mertens. Cât de periculoasă e  adversara româncei? | Digi24
Finala Qatar Open 2019: Simona Halep - Elise Mertens. Cât de periculoasă e adversara româncei? | Digi24

Federația Română de Gimnastică - Denisa Golgotă a ocupat poziția 17 la  individual compus, în finala mondială de la Doha, cu un total de 51.865  puncte. Podiumul finalei: Simone Biles (SUA), Mai
Federația Română de Gimnastică - Denisa Golgotă a ocupat poziția 17 la individual compus, în finala mondială de la Doha, cu un total de 51.865 puncte. Podiumul finalei: Simone Biles (SUA), Mai

WTA “Qatar Total Open” Doha 2021: Elena Vesnina reintră în circuit în proba  de dublu. Iga Swiatek şi Yulia Putintseva – care s-a operat de urgenţă –  s-au retras de la cea
WTA “Qatar Total Open” Doha 2021: Elena Vesnina reintră în circuit în proba de dublu. Iga Swiatek şi Yulia Putintseva – care s-a operat de urgenţă – s-au retras de la cea

Jelena Ostapenko, "răpusă" la Doha de Anett Kontaveit! Seria de 9 victorii  a letonei, încheiată - Eurosport
Jelena Ostapenko, "răpusă" la Doha de Anett Kontaveit! Seria de 9 victorii a letonei, încheiată - Eurosport

Tenis: Ana Bogdan a pierdut finala turneului WTA 125 de la Limoges |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Ana Bogdan a pierdut finala turneului WTA 125 de la Limoges | AGERPRES • Actualizează lumea.

Stiri despre Qatar Total Open | Sport.ro

NEWS ALERT. Simona Halep merge în sferturile de finală de la Doha. Românca  s-a impus în două seturi – Evenimentul Zilei
NEWS ALERT. Simona Halep merge în sferturile de finală de la Doha. Românca s-a impus în două seturi – Evenimentul Zilei

Simona Halep și-a aflat adversara din finala turneului de la Doha. Pe cine  va înfrunta românca
Simona Halep și-a aflat adversara din finala turneului de la Doha. Pe cine va înfrunta românca

WTA Doha: Mihaela Buzărnescu a încheiat parcursul superb în optimi – Tenis,  tenis, tenis
WTA Doha: Mihaela Buzărnescu a încheiat parcursul superb în optimi – Tenis, tenis, tenis

Halep - Makarova, 6-3, 6-0, în turul 2 la Doha. Simona câștigă spectaculos  primul meci după finala de la Melbourne | Digi24
Halep - Makarova, 6-3, 6-0, în turul 2 la Doha. Simona câștigă spectaculos primul meci după finala de la Melbourne | Digi24