respingere Detaliat bronz cine da halep konta 7 mai Deformare Delibera revoluţie

Video | Simona Halep s-a oprit în sferturi, la Miami, după ce a servit  pentru a câştiga meciul cu Johanna Konta
Video | Simona Halep s-a oprit în sferturi, la Miami, după ce a servit pentru a câştiga meciul cu Johanna Konta

Simona Halep, în topul celor mai bune jucătoare din ultimul deceniu | "A  devenit o forță constantă" - Eurosport
Simona Halep, în topul celor mai bune jucătoare din ultimul deceniu | "A devenit o forță constantă" - Eurosport

Wimbledon on Twitter: "Advantage Halep. The Romanian takes the first set  against Konta 7-6(2) to move within one set of the semi-finals...  #Wimbledon https://t.co/eQMQM5X8wO" / Twitter
Wimbledon on Twitter: "Advantage Halep. The Romanian takes the first set against Konta 7-6(2) to move within one set of the semi-finals... #Wimbledon https://t.co/eQMQM5X8wO" / Twitter

Simona Halep - Congratulations Kirsten Flipkens on your... | Facebook

Video | Simona Halep, după victoria clară cu Konta. ”Am știut cum s-o  joc!”. Ce spune de viitoarea adversară
Video | Simona Halep, după victoria clară cu Konta. ”Am știut cum s-o joc!”. Ce spune de viitoarea adversară

Simona Halep împlinește 30 de ani! Cum a fost anul 2021 pentru sportivă și  ce urmează până la finalul sezonului - Eurosport
Simona Halep împlinește 30 de ani! Cum a fost anul 2021 pentru sportivă și ce urmează până la finalul sezonului - Eurosport

Simona Halep o invinge dramatic pe Johanna Konta si avanseaza in semifinale  la Cincinnati
Simona Halep o invinge dramatic pe Johanna Konta si avanseaza in semifinale la Cincinnati

VIDEO Simona Halep a fost eliminată din primul tur la US Open de  ucraineanca Daria Snigur, locul 124 WTA/ Snigur a plâns după cea mai mare  victorie a carierei sale
VIDEO Simona Halep a fost eliminată din primul tur la US Open de ucraineanca Daria Snigur, locul 124 WTA/ Snigur a plâns după cea mai mare victorie a carierei sale

TVR1 - N-a fost să fie nici de data aceasta. Simona Halep a fost învinsă de  Johanna Konta cu 7-6, 6-7, 4-6 în sferturile de finală ale turneului de la  Wimbledon şi
TVR1 - N-a fost să fie nici de data aceasta. Simona Halep a fost învinsă de Johanna Konta cu 7-6, 6-7, 4-6 în sferturile de finală ale turneului de la Wimbledon şi

Simona Halep, din nou în prim-planul tenisului mondial: "Revenirea ei a  fost stelară"
Simona Halep, din nou în prim-planul tenisului mondial: "Revenirea ei a fost stelară"

Tenis: Simona Halep, calificată în finala turneului de la Toronto (WTA) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep, calificată în finala turneului de la Toronto (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Video | Simona Halep Madrid | Partida contra Johannei Konta , de la 13:00  (Digi Sport 2). Un meci cu Simo i-a schimbat viaţa britanicei
Video | Simona Halep Madrid | Partida contra Johannei Konta , de la 13:00 (Digi Sport 2). Un meci cu Simo i-a schimbat viaţa britanicei

SIMONA HALEP vs. JOHANNA KONTA. Ora meciului Simonei Halep - Johanna Konta  a fost modificată de organizatori » John McEnroe critică decizia
SIMONA HALEP vs. JOHANNA KONTA. Ora meciului Simonei Halep - Johanna Konta a fost modificată de organizatori » John McEnroe critică decizia

HALEP, ÎN OPTIMI LA MADRID. Românca a învins-o pe Johanna Konta, scor 7-5,  6-1 | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE
HALEP, ÎN OPTIMI LA MADRID. Românca a învins-o pe Johanna Konta, scor 7-5, 6-1 | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE

Live VIDEO BLOG | Simona Halep - Garbine Muguruza 6-7, 5-7, în semifinale  la Australian
Live VIDEO BLOG | Simona Halep - Garbine Muguruza 6-7, 5-7, în semifinale la Australian

Simona Halep, eliminată dramatic în semifinale la Birmingham |  replicaonline.ro
Simona Halep, eliminată dramatic în semifinale la Birmingham | replicaonline.ro

Halep-Konta, in "sferturi" la Wimbledon 7-6 (2), 6-7 (5), 4-6. Simona a  ratat sansa de a deveni noul numar 1 mondial - Stirileprotv.ro
Halep-Konta, in "sferturi" la Wimbledon 7-6 (2), 6-7 (5), 4-6. Simona a ratat sansa de a deveni noul numar 1 mondial - Stirileprotv.ro

Cititorii Sport.ro au decis: care ar fi cel mai probabil deznodământ în  cazul suspendării Simonei Halep | Sport.ro
Cititorii Sport.ro au decis: care ar fi cel mai probabil deznodământ în cazul suspendării Simonei Halep | Sport.ro

Simona Halep - Wikipedia

Simona Halep, în cea mai grea situație din ultimul timp. Lovitura teribilă  pe care o poate primi - Eurosport
Simona Halep, în cea mai grea situație din ultimul timp. Lovitura teribilă pe care o poate primi - Eurosport

Tenis: Simona Halep s-a calificat în optimi la Madrid (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep s-a calificat în optimi la Madrid (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep, lovitură de extraterestru în meciul cu Johanna Konta -  Stiri.md
Simona Halep, lovitură de extraterestru în meciul cu Johanna Konta - Stiri.md

Simona Halep, dupa ce a invins-o pe Johanna Konta: "Cred ca am jucat la cel  mai inalt nivel al meu din ultimul an" - Stirileprotv.ro
Simona Halep, dupa ce a invins-o pe Johanna Konta: "Cred ca am jucat la cel mai inalt nivel al meu din ultimul an" - Stirileprotv.ro

WTA Madrid: Simona Halep vs Johanna Konta 7-5, 6-1/ Halep, în optimi -  Testată doar un set - HotNews.ro
WTA Madrid: Simona Halep vs Johanna Konta 7-5, 6-1/ Halep, în optimi - Testată doar un set - HotNews.ro