Interacţiune anxietate Perspectivă cine arbitreaza meciul viitorul din 13 mai 2017 Furtună Fortăreață ciudat

Viitorul 2013 a luat „argintul” la un puternic turneu de la Cluj, finala cu  ieșenii a fost arbitrată de Horațiu Feșnic! - Sportarad
Viitorul 2013 a luat „argintul” la un puternic turneu de la Cluj, finala cu ieșenii a fost arbitrată de Horațiu Feșnic! - Sportarad

FC Viitorul este câștigătoarea Supercupei României! | Federația Română de  Fotbal
FC Viitorul este câștigătoarea Supercupei României! | Federația Română de Fotbal

VAR produce scandal și în Anglia: etapă plină de decizii controversate!  Antrenorul lui West Ham, adversara FCSB, cel mai vehement - Fanatik.ro
VAR produce scandal și în Anglia: etapă plină de decizii controversate! Antrenorul lui West Ham, adversara FCSB, cel mai vehement - Fanatik.ro

Radu Petrescu arbitrează meciul CFR Cluj – FC Viitorul, din Liga I

Stiri despre FCSB - Pagina 829 | Sport.ro

Exclusiv | Motivul pentru care FCSB nu are succes în Liga 1. Avertismentul  primit de ”roș-albaștri”
Exclusiv | Motivul pentru care FCSB nu are succes în Liga 1. Avertismentul primit de ”roș-albaștri”

Special | Analize, rezultate, meciuri, noutăți și clasament | Liga 2

LIVE BLOG | Dinamo - FCSB 2-1. Hanca marchează din nou de la 11 metri!  Gazdele revin în lupta pentru titlu în al cincilea minut de prelungire
LIVE BLOG | Dinamo - FCSB 2-1. Hanca marchează din nou de la 11 metri! Gazdele revin în lupta pentru titlu în al cincilea minut de prelungire

Ce avere are Bjorn Kuipers, cel care a arbitrat finala UEFA Euro 2020. Este  cel mai bogat mediator din fotbalul mondial | Spynews.ro
Ce avere are Bjorn Kuipers, cel care a arbitrat finala UEFA Euro 2020. Este cel mai bogat mediator din fotbalul mondial | Spynews.ro

FCSB - VIITORUL, istoria unei relații delicate » 3 meciuri controversate  din ultimii ani, care au dinamitat Liga 1!
FCSB - VIITORUL, istoria unei relații delicate » 3 meciuri controversate din ultimii ani, care au dinamitat Liga 1!

Fotbal/Liga1-Viitorul Constanța a încheiat al patrulea meci consecutiv fără  eșec, în deplasare cu Universitatea Craiova - Știri și informații
Fotbal/Liga1-Viitorul Constanța a încheiat al patrulea meci consecutiv fără eșec, în deplasare cu Universitatea Craiova - Știri și informații

Liga Elitelor U17, Semifinala retur, 2021/2022: Farul U17 - Univ. Craiova  U17 1-1 (15 mai 2022) - YouTube
Liga Elitelor U17, Semifinala retur, 2021/2022: Farul U17 - Univ. Craiova U17 1-1 (15 mai 2022) - YouTube

LIVE BLOG | FCSB - Viitorul 2-1. Sclipirea lui Budescu și golul lui  Momcilovic readuc echipa
LIVE BLOG | FCSB - Viitorul 2-1. Sclipirea lui Budescu și golul lui Momcilovic readuc echipa

Cel mai încins final de campionat din ultimii 39 de ani! Viitorul, FCSB şi  Dinamo luptă până în ultima secundă
Cel mai încins final de campionat din ultimii 39 de ani! Viitorul, FCSB şi Dinamo luptă până în ultima secundă

CFR - Viitorul 0-1. Hagi îl învinge pe Petrescu! Artean aduce prima  Supercupă a României din
CFR - Viitorul 0-1. Hagi îl învinge pe Petrescu! Artean aduce prima Supercupă a României din

CS Comunal Şelimbăr reușește cel mai bun meci în Liga 2 și bate la scor ”U”  Cluj, la Avrig. Echipa lui Erik Lincar, făcută KO după ce revenise de la  1-0 | Liga 2
CS Comunal Şelimbăr reușește cel mai bun meci în Liga 2 și bate la scor ”U” Cluj, la Avrig. Echipa lui Erik Lincar, făcută KO după ce revenise de la 1-0 | Liga 2

Basarab Pandru, despre umiliţa suferită de FCSB în acestă seară. ”Nu mă  gândeam că se va mai întâmpla vreodată”
Basarab Pandru, despre umiliţa suferită de FCSB în acestă seară. ”Nu mă gândeam că se va mai întâmpla vreodată”

TurdaNews - Fotbal, Cupa României: Restart pentru Sticla Arieșul Turda.  Primul adversar – Viitorul Cluj. Meciul va fi în direct pe TurdaNews
TurdaNews - Fotbal, Cupa României: Restart pentru Sticla Arieșul Turda. Primul adversar – Viitorul Cluj. Meciul va fi în direct pe TurdaNews

CSA Steaua - CS Afumați, arbitrat de Marcel Bîrsan

Cui i-a cerut Karim Benzema tricoul după ce Real Madrid a eliminat-o pe  Chelsea
Cui i-a cerut Karim Benzema tricoul după ce Real Madrid a eliminat-o pe Chelsea

Fotbal-tenis

Primul scurtcircuit înainte de CFR Cluj - FCSB » Arbitrează prietenul lui  Balaj, Istvan Kovacs!
Primul scurtcircuit înainte de CFR Cluj - FCSB » Arbitrează prietenul lui Balaj, Istvan Kovacs!

Dinamo a obținut doar o remiză în deplasarea de la Baia Mare. Rezultatele  etapei în liga a 2-a - Eurosport
Dinamo a obținut doar o remiză în deplasarea de la Baia Mare. Rezultatele etapei în liga a 2-a - Eurosport

Arbitrul Istvan Kovacs, delegat de UEFA la un meci important din sferturile  Champions League - HotNews.ro
Arbitrul Istvan Kovacs, delegat de UEFA la un meci important din sferturile Champions League - HotNews.ro

Ce le-a spus Mbappe francezilor, după ce iniţial a vorbit în spaniolă  despre viitorul său
Ce le-a spus Mbappe francezilor, după ce iniţial a vorbit în spaniolă despre viitorul său