Th Dalset Record cine a iesit la bravo ai stil ozon Ferigă Ruckus

Mega-scandal la Bravo, ai stil! Celebrities. Ce concurente s-au luat la  ceartă: ”Am bani să mă votez” - Playtech Știri
Mega-scandal la Bravo, ai stil! Celebrities. Ce concurente s-au luat la ceartă: ”Am bani să mă votez” - Playtech Știri

Află cine a ieşit din competiţia „Bravo, ai stil! Celebrities” - RADAR DE  MEDIA
Află cine a ieşit din competiţia „Bravo, ai stil! Celebrities” - RADAR DE MEDIA

Cine a fost eliminată de la Bravo, ai stil! Celebrities – 16 octombrie  2021. Cum au arătat concurentele în gala concept „Sport Couture” - KFetele
Cine a fost eliminată de la Bravo, ai stil! Celebrities – 16 octombrie 2021. Cum au arătat concurentele în gala concept „Sport Couture” - KFetele

Bravo, ai stil! - Wikipedia

Bravo, ai stil!, oră schimbată 2022 - Paginademedia.ro

Prima Gala “Bravo, ai stil! Celebrities” a acestui sezon se lasa cu  tensiune uriasa si “dezamagiri stilistice”. S-a acordat chiar si nota 1,  pentru una dintre concurente - Kanal D Romania
Prima Gala “Bravo, ai stil! Celebrities” a acestui sezon se lasa cu tensiune uriasa si “dezamagiri stilistice”. S-a acordat chiar si nota 1, pentru una dintre concurente - Kanal D Romania

BRAVO, AI STIL! Celebrities", SURPRIZĂ totală. A fost ELIMINATĂ! Decizii de  NECREZUT | DCNews
BRAVO, AI STIL! Celebrities", SURPRIZĂ totală. A fost ELIMINATĂ! Decizii de NECREZUT | DCNews

Cine a fost eliminată de la Bravo, ai stil! Celebrities pe 11 septembrie  2021. Cum au arătat ţinutele concurentelor în prima gală - KFetele
Cine a fost eliminată de la Bravo, ai stil! Celebrities pe 11 septembrie 2021. Cum au arătat ţinutele concurentelor în prima gală - KFetele

O fostă concurentă de la BRAVO, AI STIL! va prezenta o emisiune la Kanal D

FINALA: Cine a câştigat Bravo, ai stil! Celebrities - 5 februarie 2022 -  KFetele
FINALA: Cine a câştigat Bravo, ai stil! Celebrities - 5 februarie 2022 - KFetele

Bravo, ai stil - EA este Marea castigatoare ''Bravo, ai... | Facebook

FINALA BRAVO AI STIL 29 IUNIE 2019. Cine a plecat acasă cu 100.000 DE LEI  după finala "Bravo, ai stil!"
FINALA BRAVO AI STIL 29 IUNIE 2019. Cine a plecat acasă cu 100.000 DE LEI după finala "Bravo, ai stil!"

Primele imagini din finala Bravo, ai stil! Celebrities! Situație fără  precedent?
Primele imagini din finala Bravo, ai stil! Celebrities! Situație fără precedent?

Bravo, Ai Stil! Celebrities începe Din 22 Ianuarie, La Kanal D | Libertatea

Câștigătoare Bravo, ai stil! Celebrities. Cine a plecat acasă cu marele  premiu în valoare de 100.000 de lei - Fanatik.ro
Câștigătoare Bravo, ai stil! Celebrities. Cine a plecat acasă cu marele premiu în valoare de 100.000 de lei - Fanatik.ro

Câți bani primesc concurentele Bravo, ai stil! Celebrities. Andreea Tonciu,  Raluca Tănase și Maria Ilioiu, negocieri la sânge - Playtech Știri
Câți bani primesc concurentele Bravo, ai stil! Celebrities. Andreea Tonciu, Raluca Tănase și Maria Ilioiu, negocieri la sânge - Playtech Știri

Bravo, ai stil - Una dintre finaliste a fost eliminata! Cine a iesit pe  locul 3 în MAREA FINALA - YouTube
Bravo, ai stil - Una dintre finaliste a fost eliminata! Cine a iesit pe locul 3 în MAREA FINALA - YouTube

Cine ia premiul la Bravo, ai stil! din 2020. Se știe câștigătoarea –  Evenimentul Zilei
Cine ia premiul la Bravo, ai stil! din 2020. Se știe câștigătoarea – Evenimentul Zilei

Prima apariție a Ralucăi Dumitru la “Bravo, ai stil! Celebrities” încinge  spiritele printre concurente “Aici nu există prietenii, aici cea mai bună  câștigă!” - Stirile Kanal D
Prima apariție a Ralucăi Dumitru la “Bravo, ai stil! Celebrities” încinge spiritele printre concurente “Aici nu există prietenii, aici cea mai bună câștigă!” - Stirile Kanal D

Bravo ai stil - Alexandra Ungureanu i-a fermecat pe jurați, în pielea  Cleopatrei: „Esti impecabila!” - YouTube
Bravo ai stil - Alexandra Ungureanu i-a fermecat pe jurați, în pielea Cleopatrei: „Esti impecabila!” - YouTube

Bravo, ai stil! sezonul 8 - Kanal D Romania

Nicoleta Dragne și Ruxi de la Bravo, ai stil, desființate în mediul online:  „Ieși din emisiune! Nu meriți să fii jignită" - Fanatik.ro
Nicoleta Dragne și Ruxi de la Bravo, ai stil, desființate în mediul online: „Ieși din emisiune! Nu meriți să fii jignită" - Fanatik.ro

Bravo, ai stil! Celebrities”, eliminare pe 15 ianuarie. Ilinca Vandici,  anunțul de care se tem toate concurentele | DCNews
Bravo, ai stil! Celebrities”, eliminare pe 15 ianuarie. Ilinca Vandici, anunțul de care se tem toate concurentele | DCNews

Xonia a fost eliminată de la 'Bravo, ai stil! Celebrities'! Reacția acidă a  Andreei Tonciu: 'Cea care ar fi trebuit să plece este...' | Tacataca.ro
Xonia a fost eliminată de la 'Bravo, ai stil! Celebrities'! Reacția acidă a Andreei Tonciu: 'Cea care ar fi trebuit să plece este...' | Tacataca.ro

Câștigătoarea Bravo ai stil! Celebrities. Cine a plecat acasă cu 100.000 lei

Câștigătoare ”Bravo ai Stil! Celebrities”, sezonul șapte. Cine a plecat  acasă cu marele premiu!
Câștigătoare ”Bravo ai Stil! Celebrities”, sezonul șapte. Cine a plecat acasă cu marele premiu!

Bravo, ai stil! – Raluca a desfiintat-o pe Deea dupa atacurile din mediul  online! - YouTube
Bravo, ai stil! – Raluca a desfiintat-o pe Deea dupa atacurile din mediul online! - YouTube